Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
świetnie, byłem dzisiaj w skp i dowiedziałem się, że osłona przegubu jest pęknięta. Gdzie mogę wymienić te wahacze i od razu przegub? Polecacie jakiś warsztat, który porzadnie to zrobi, aby po jakimś czasie nie okazało się, że źle zamontowane ?
-
Spoty wrocławskie
dzień dobry
-
Spoty wrocławskie
Jeździć tak bez celu to nie mam czasu. Żona drze się na mnie jak do lidla 300 m chce jechać samochodem i jak tutaj wszystkim dogodzić.
-
Spoty wrocławskie
Nie mam diesla i nigdy nie będe miał. Nic na to nie poradze, że tak mało kilometrów robie
-
Spoty wrocławskie
Tak. Wszędzie mam blisko
-
Spoty wrocławskie
Ja robie około 10000 km rocznie. Większość to miasto.
-
Spoty wrocławskie
Raczej zdesperowany. Nie stać mnie na lema są 3x droższe. Nasze wroclawskie drogi szybko i sprawnie rozpierniczą tak samo lema jak te master sport.
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz powoli mnie przekonujesz
-
Spoty wrocławskie
Ładna cena kurde, nie zabija chociaż pierwszy raz słysze o tym master sport.
-
Spoty wrocławskie
Właśnie w tym problem, że mam wielowahaczowe zawieszenie bodajrze 5 elementów na strone.
-
Spoty wrocławskie
HGW. BRY Trzeba będzie poszukać gdzieś indziej. Mi koleś 600 zł robocizny powiedział za wymiane kompletu, dobra cena ?
-
Spoty wrocławskie
To teraz ja troche ponarzekam Ostatnio byłem w fota na legnickiej i zapytałem o LEMA komplet wahaczy przód lewy i prawy koleś mi zaśpiewał 3000 zł, pogieło ich ?
-
Spoty wrocławskie
mi pasi kazda pora
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz dostałeś ode mnie PW ?
-
Spoty wrocławskie
Pany gdzie najbliższy sklep z częściami moto ? Okolice legnicka i kozanów oprócz fota.pl. Potrzebuje namiary. Dziękuje Dobra dostałem na rogowskiej.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ktoś już przełożył sie na letnie opony ?
-
Spoty wrocławskie
Siemano wszystkim. BRY
-
Spoty wrocławskie
Siemano. Jakby to powiedzieć mega gniot jak na razie Ale za to mamy aż 605 stron
-
Spoty wrocławskie
Odpisałem Ci na PW.
-
Spoty wrocławskie
Także polecam przedmiejska http://vicoskp.pl/ Byłem dwoma autami i w obu przypadkach było OK.
-
Spoty wrocławskie
Ale praktyki tutaj Panowie wyznajecie :polew: Skorzystam
-
Spoty wrocławskie
Wyrobisz się spokojnie.
-
Spoty wrocławskie
Mały zarejestrowany - Mateusz. Jakbym się nie pojawił w USC to by dostał imię z urzędu np. Hipolit albo Gerwazy. Sami zameldują a PESEL po 3 tygodniach pocztą.
- Spoty wrocławskie