Treść opublikowana przez doa-krzysiek
-
[INNE] HAMULCE POLO 9N (okular) 1.9TDI 130KM ASZ 6 biegowe - 2004r.
15" to jest minimalny rozmiar, mam ibizę z takimi tarczami to 15" wchodzi i zostaje parę milimetrów wolnej przestrzeni
-
Spoty wrocławskie
Ja kiedyś zgubiłem cały portfel to gościu przywiózł mi pod dom, nawet kasa nie zginęła ok 200zł, kasę mu całą dałem za fatygę i podziękowałem. Są jeszcze uczciwi ludzie. A znowu koleś zgubił to zanim się zorientował i zaczął dzwonić zastrzec karty to już miał ileś nieudanych prób podjęcia gotówki z bankomatów.
-
[B6 AVF] Dziwny hamulec
Witam, mam problem z pedałem hamulca: przy nagłym hamowani jest twardy (jakby silnik zgaszony) a przy lekkim , powolnym wciskaniu spokojnie wejdzie w podłogę i "lekko" zahamuje. Sprawdziłem podciśnienia i ok, pytanie czy serwo czy vakum, jest możliwość jakoś to sprawdzić bez wymiany w ciemno?
-
Spoty wrocławskie
moja się zaopatrywała w happymum,( w arkadach gdzieś na zerowym poziomie przy którymś wejściu jeśli dobrze pamiętam, w google też wpisz ) i w każdym H&M są jakieś ciuchy.
-
[B6 AVF] Planuję założenie nawigacji co proponujecie ?
windowsa CE ma, montował już to ktoś? foto chciałbym zobaczyć czy pasuje do wnętrza i jeśli mam concertaII to jak z wszystkimi kostkami?[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:46_________________________________________________widziałem kiedyś na tvn turbo w gadżecie, może nie ten model ale ta sama firma też 2din w skodzie i z tymi samymi funkcjami to nic negatywnego nie mówili a raczej poz.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:49_________________________________________________http://www.peiying.pl/content_pl/systemy_multimedialne_pe_na_rozrywka_w_samochodzie
-
[B6 AVF] Planuję założenie nawigacji co proponujecie ?
A ten peiying to pasowałby bez żadnych problemów? tzn podłączenie przewodów itp[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________ori sub z tyłu? też
-
[ALL B6] Radio Concert a Iphone 3gs/4 albo ipod
Dołączę się do pytania a dodatkowo powiem że mój ma uchwyt na telefon i kabel mikro jack (2,5) w schowku którym chyba się powinno telefon podpiąć, ale ja próbowałem i nic nie słychać ani rozmowy ani muzyki nawet z mp4, wchodziłem w menu radia i jest coś o telefonie a i tak nic nie reaguje. Radio miałem ustawione na x stacji radiowej. Trzeba coś włączyć czy nacisnąć aby to zadziałało?[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 18:48_________________________________________________wyciągnąłem radio popatrzyłem i, ten kabelek w schowku idzie do anteny, pomiędzy kablem antenowym a radiem jest wstawka rns i ten kabelek z tego wychodzi a jeśli chodzi o telefon to jest kostka podpięta tylko wchodzi gdzieś głębiej więc chyba nic nie podłącze do tego
-
Nowicjusz - wątek powitalny