Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

doa-krzysiek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez doa-krzysiek

  1. 15" to jest minimalny rozmiar, mam ibizę z takimi tarczami to 15" wchodzi i zostaje parę milimetrów wolnej przestrzeni
  2. Ja kiedyś zgubiłem cały portfel to gościu przywiózł mi pod dom, nawet kasa nie zginęła ok 200zł, kasę mu całą dałem za fatygę i podziękowałem. Są jeszcze uczciwi ludzie. A znowu koleś zgubił to zanim się zorientował i zaczął dzwonić zastrzec karty to już miał ileś nieudanych prób podjęcia gotówki z bankomatów.
  3. Witam, mam problem z pedałem hamulca: przy nagłym hamowani jest twardy (jakby silnik zgaszony) a przy lekkim , powolnym wciskaniu spokojnie wejdzie w podłogę i "lekko" zahamuje. Sprawdziłem podciśnienia i ok, pytanie czy serwo czy vakum, jest możliwość jakoś to sprawdzić bez wymiany w ciemno?
  4. moja się zaopatrywała w happymum,( w arkadach gdzieś na zerowym poziomie przy którymś wejściu jeśli dobrze pamiętam, w google też wpisz ) i w każdym H&M są jakieś ciuchy.
  5. windowsa CE ma, montował już to ktoś? foto chciałbym zobaczyć czy pasuje do wnętrza i jeśli mam concertaII to jak z wszystkimi kostkami?[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:46_________________________________________________widziałem kiedyś na tvn turbo w gadżecie, może nie ten model ale ta sama firma też 2din w skodzie i z tymi samymi funkcjami to nic negatywnego nie mówili a raczej poz.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:49_________________________________________________http://www.peiying.pl/content_pl/systemy_multimedialne_pe_na_rozrywka_w_samochodzie
  6. A ten peiying to pasowałby bez żadnych problemów? tzn podłączenie przewodów itp[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________ori sub z tyłu? też
  7. Dołączę się do pytania a dodatkowo powiem że mój ma uchwyt na telefon i kabel mikro jack (2,5) w schowku którym chyba się powinno telefon podpiąć, ale ja próbowałem i nic nie słychać ani rozmowy ani muzyki nawet z mp4, wchodziłem w menu radia i jest coś o telefonie a i tak nic nie reaguje. Radio miałem ustawione na x stacji radiowej. Trzeba coś włączyć czy nacisnąć aby to zadziałało?[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 18:48_________________________________________________wyciągnąłem radio popatrzyłem i, ten kabelek w schowku idzie do anteny, pomiędzy kablem antenowym a radiem jest wstawka rns i ten kabelek z tego wychodzi a jeśli chodzi o telefon to jest kostka podpięta tylko wchodzi gdzieś głębiej więc chyba nic nie podłącze do tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.