Treść opublikowana przez farmer91
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
Peter22, na początku pokazywało troche dziwne to spalanie, ale myślę że muszę troche pojeździć i wszstko sie unormuje. w mieści wydaje mi sie że troche wiecej pokazuje jak na razie, za to w trasie spadło, oczywiście wszystko wg. wskazań komputera.
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
up auto dostało nowe wtryski, info w pierwszym poście na końcu
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
no właśnie, koło zegarka? co to jest? bo świeci mi mi się to cały czas i ni cholery nie wiem od czego to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak nie urok to sraczka... miałem wymieniać wtryski bo leżą w kartoniku i czekają, to rozwaliło mi się koło pasowe na wale :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakis spot jutro?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, jakiś upgrade hamulców? czy to nie od Twojego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Banan, ale w B7 są juz zwrotnice aluminiowe, i chyba jeszcze bardziej się zapieka niż w metalowych... w passacie jak je zasmarowałem to wychodziły po roku po jednym puknięciu młotkiem, ale tez były metalowe a nie alu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale żeby wtryski tak pukały? a odnośnie zwrotnic, aż taka kaszana? kiedyś mówiłem że może wykręcę te śruby górne tylko i je potraktuje smarem, ale chyba trzeba będzie odpuścić skoro tak sie zapiekają... w passacie po godzinie napieprzana młotkiem w końcu wyszły, ale tam była metalowa zwrotnica, a tu chyba bardziej się to zapiecze w tej alu... czy w tym dziale nie nabija postów? bo widzę że ogólnie od dłuższego czasu gdzie bym nie pisał to mi nic nie przybywa na liczniku...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, u ciebie w głowicy od strony pasażera tez jakby coś pukało? wiem że po tej stronie w głowicy znajduje się z tyłu pompa Vacum i to pewnie ona takie dźwięki wydaje, chociaż kiedyś osłuchiwałem inne 3.0 TDi dla porównania i wydawało mi się że trochę cisze się zachowywał, i zaczynam troche myśleć o tym, co to może być... czyżby zawór się wieszał czy jak? albo któryś z popychaczy hydraulicznych niedomagał?...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario, mam pytanko, jest jakiś sposób na wyprasowanie- wyprostowanie skóry na siedzeniach? tylko nie chodzi mi o standardowe zagięcia od siedzenia... z tyłu na fotelach leżało coś w taki sposób, że narożnikiem opierało się o podłokietnik o została taka jakby dziura, zagłębienie, skóra się odkształciła trochę i nie wiem czy można coś z tym zdziałać czy nie... z tego co wiem to żelazkiem nie bardzo bo skóra stwardnieje od temperatury...
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line po Bykowemu
jak założysz air ride opisz wrażenia, bo kiedyś nad tym myślałem, ale jakoś tak sceptycznie do tego podchodzę jako do auta na codzień
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zbladłem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario, musisz w podpisie dodać jeszcze teraz Magnaflow-a
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
katalizator jest
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
odnośnie dźwięku wydechu, to może filmik najlepiej tego nie oddaje, ale na żywo robi robotę często jadę przez miasto gdzie z prawej i lewej jest wszstko zabudowane, okna lekko uchylone, zmiana biegów przy ok 2200obr/min i wydech niesamowicie gwiżdżę przy odpuszczaniu gazu aż się wszyscy oglądają xD a co do DPF-a to tak, też mnie to zdziwiło że auto z niemiec go nie miało, ojciec kumpla też ma A4 z motorem ASB i również fabrycznie nie ma DPF-a. z tego co sie kiedyś dopatrzyłem w internecie to DPF jest wbity na wlepce w książce serwisowej i we wlepc na aucie, gdzieś koło oznaczenia silnika właśnie było normalnie napisane DPF bo widziałem foto takiej wlepki na necie. Chciałem raz sprawdzić u kuzyna w A6 C6 tez, ale nie mogłem nigdzie znaleźć tej wlepki
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
jakbyś miał możliwość to zrób kilka fot tego coolera i całego orurowania do niego jak będzie ściągnięty zderzak a z tą regulajcą to może być tak jak ktoś pisał wyżej, bo gdzieś też widziałem kiedyś takie foto B7 bez przodu z dużym coolerem, i były tylko skrawki belki po bokach właśnie z tymi pierdolnikami do zderzaka i zapraszam do obejrzenia mojej popierdólki bo w końcu zebrałem się w sobie i założyłem temat hehe http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-asb-czarny-avant-3-0-tdi-s-line-zew-wew-pieknie-grajacym-milltekiem-d-280050/
-
jakie wtryski
no ten Motor- Mar ma bardzo dużo pozytywów na allegro, sa i negatywy i neutrale, ale nie dopatrzyłem się żeby były za wtryskiwacze tylko inne rzeczy. zadzwonię, zapytam, pogadam, zobaczymy co powiedzą. i jak już to pojadę osobiście kupić, bo 100km mam do nich. z drugiej strony nigdzie indziej w internecie nie natknąłem sie na BD do kupienia z normalnych pieniądzach, jak już to te Boscha. ---------- Post dopisany 13-07-2013 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 14:29 ---------- i wszystko jasne po kilku telefonach... te ori z Moto Mar z Bydgoszczy są z końcówką AH, czyli delikatna ściema względem tego co pisze w aukcji, a Boscha z Azet Diesel to ostatnia poprawiona wersja z końcówką 078, także tu wszystko tak jak powinno być bez ściemy, no i fakturę wystawiają bez problemu, czyli będzie można odliczyć VAT sobie
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
no zapomniałem dorzucić filmik zaraz wkleje do pierwszego posta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na pewno będzie to samo co w 3.0 bo silniki prawie identycze, nawet średnica cylindrów ta sama, tylko inne wykorbienia na wale i inny skok tłoka, a blok ten sam
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
moc będzie jak ogarnę do końca motorownie z wtryskami i wjedzie program jakiś...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tez właśnie nigdzie się tego nie doszukałem, kiedy albo co ile to wymienaic ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- w końcu założyłem wątek o moim pocisku... http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-asb-czarny-avant-3-0-tdi-s-line-zew-wew-pieknie-grajacym-milltekiem-d-280050/
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
A więc po długich poszukiwaniach w Polsce znalazłem moją czarną perełkę u naszych zachodnich sąsiadów. Miało być 3.0 TDI w manualu i S-linie i udało się takowego znaleźć. Nie będę pisał jakiegoś tam wypracowania ,a więc przejdę do wyposażenia, modów i planów na przyszłość Wyposażenie z zewnątrz: -S-line: zderzaki oba z PDC i spryski na przodzie, lotka na tylnej klapie, -czarny grill RS4, -listwy na drzwiach S-line, -biksenon z DRL na białym kierunku, postój diody SMD, -spryskiwacze reflektorów, -ramki wokół szyb chrom, -srebrne relingi, -zawieszenie S-line 1BE -koła letnie: ori RS4 18x8 et30, opony Hankook 225/40/18, -koła zimowe: ori audi 16", Wyposażenie wewnątrz: -pełny S-line: listwy na progach, gałka zmiany biegów kierownica z multifunkcją, czarna podsufitka, -fotele podgrzewane S-line, pół skóra, elektrycznie pompowane lędźwie, -RNS-E, wyjście na iphone'a w schowku, -nagłośnienie Bose, -pełny FIS kolorowy, -pakiet światło, -4el. szyby, -listwy aluminium szczotkowane 1nk, -Comminh&Leaving Home, -tempomat, -lusterko fotochrom, -czujnik deszczu i zmierzchu, Silnik, napęd: -silnik 3.0 TDI ASB 233Km, -6 biegowa manualna skrzynia biegów, -Quattro, -Servotronic, -brak DPF-a (fabrycznie) -pełny układ wydechowy Milltek od kata do końca Plany: -ogarnąć wtryski -wyczyścić układ ssący i EGR-a, -program, -heble 6tłoki, a to wiąże się z zakupem innych większych kół zimowych niestety, -polerka lakieru i jakiś detaling może, -spryskiwacze mgłowe, -ori podświetlenie tablicy led i to na razie chyba tyle... tutaj pare fotek a tutaj prezentacja jak dźwięczy Milltek nagrywane aparatem, ale dźwięk dosyć dobrze słychać https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aLTQAklfmoY dnia 24 lipca auto dostało nowe wtryski, w końcu przestało kopcić na wolnych obrotach, nie telepie silnikiem, i w moich odczuciach lepiej się zbiera.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wymieniałem też cały komplet, pasek wszystkie rolki i napinacz, i łożyska w alternatorze bo lekko zajechane były, także teraz ma sporo lżej heeh zastanawiałem się też nad paskiem i napinaczem od pompy CR ale odpuściłem na razie. a rozrząd też nowy, łańcuchy, napinacze, prowadnice, zębatki... bolało po kieszeni troche, ale na kumpla na firme, także VAT się wrócił, i rabat 15% dali na krańcowej, i człowiek spokojniejszy z tą świadomością że jest nowy rozrząd
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
to skoro nie ma belki to ciekawe jak się trzyma zderzak, bo na belce są takie pierdolniki na których siedzi zderzak właśnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, chciałem też wymienić te wszystkie oringi i uszczelki, ale dobiłeś mnie trochę ich ceną. Ale u ciebie na starych tez daje radę? niech zgadnę, najdroższe są te wielokształtne pod kolektory? z drugiej strony, dzisiaj sprzedałem stare auto, i jak przymierzam sie do tych wtrysków, to chyba te uszczelki tez kupię. ale z samymi wtryskami mam teraz mętlik w głowei, czy te ori BD czy Bosch.... niby to samo, ale.... ehh...