Treść opublikowana przez finezja
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika czarnej A4 B6 WF ....... z którym parę razy dziś rano się mijałem w Alejach Jerozolimskich
-
Baza danych - auta
nazywaj to jak chcesz:)
-
Baza danych - auta
AutoDane auto ktalog z danymi technicznymi tu jest w miarę ok ściągnąć sformatować i masz:) ściągnąć możesz excelem
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnej A4 b6 widzianego w Ostrowcu w sobotę chwilkę po 13 w drodze na Bałtów. Tablice WXXXXXX.
-
Wypadek OOOO. Szczęście kierowcy, czy przewaga dzięki technice?
Był bezwładny i to pewnie dlatego.
-
Spotkania na drodze
Niektórzy mogą wiedzieć o kogo chodzi
-
Tunel środkowy 2din
8E0863241G trzeba tylko poszukać koloru a czy to jest 2 din ? nie wiem
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika szarej A4 b6 sedan, z podkładkami W..606.. za którym stałem wczoraj na Kleszczowej i Ryżowej około 17 ( Ty skręciłeś do Stomatologa), migałem światłami ale chyba bez efektu ( ta pogoda).
-
Jakie Whysky na prezent?
Bo jak z Colą to nie ma znaczenia co kupisz
-
Jakie Whysky na prezent?
White Hors jak się gdzieś uda kupić to taka łycha znana jeszcze z czasów PRL
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnego avanta b6 z dwururką z tyłu W.. 888.. widzianego wczoraj na węźle Łopuszańska w Warszawie, jechał w kapturze i mnie nie widział
-
Osłona podwozia - lewa
ale ja nie pisze o silniku, tylko pod podwoziem, między kołami po prawej i lewej stronie. ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 10:19 ---------- mam już numer tej osłony 8E0825207 b, pytanie tylko czy ona się składa z 1 czy z 2 kawałków już wiem że z 2 drugi to: 8E0825201D jeden 229 w aso a drugi 29
-
Osłona podwozia - lewa
Witam, jaki numer ma taka osłona pod podwoziem ( między kołami), z tworzywa sztucznego. Po obu stronach auta jest taka ( po lewej i po prawej stronie). Ona ma chyba wygłuszać i dodatkowo osłaniać przewody hamulcowe. Próg zwalniający mi ją trochę pokiereszował. Dzięki
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
A co nie będzie można RM słuchać ?
-
Muzyka w naszych autkach
SKRILLEX & WOLFGANG GARTNER - THE DEVIL'S DEN (Unofficial Music Video)
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
^^ mam to
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika szarej B7 Taksi Grosik, widzianego dziś na Grójeckiej po 7 rano
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja będę w poniedziałek, gdzie dokładnie jest spot?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to graty super
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika ciemnej 1,9 tdi, B5 który stal obok mnie na światłach na wylocie z Kleszczowej w Łopuszańską wczoraj koło 21 z groszami. Kłaniałem się i machałem ręką i awaryjnymi haha
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jakiś czas temu na pewnej imprezie okazało się, że się z bolkiem znamy zresztą jesteśmy z Ostrowca:D
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek za 2 tyg się widzimy Zajedziemy we 2 fury
-
Spotkania na drodze
to tomi790
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
ja mam cherry super zapach i super długo się trzyma.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika srebrnej B5 widzianego wczoraj koło 18:20 na Dzieci Warszawy jak skręcał w lewo ( w Ulice Walerego Sławka). Nie machałem bo jechałem pasatem.