Treść opublikowana przez finezja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szczerze .... beznadziejne - nie widze tu nic śmiesznego o gustach się nie dyskutuje inni lubią to Taking the Hobbits to Isengard 10 hours- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre, zobaczcie wszystkie wersje http://www.joemonster.org/filmy/41456/Dzieci_z_rosyjskiej_podstwowki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andora to po polsku Ursus Mam tam swojego wysłannika więc wiem co się dzieje :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co mam nie zdążyć- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest spot dzis ?- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika za którym dziś jechalem okolo 7:30 rano od węzła łopusząńska do wiaduktu nad żwirki i wigury. Wf 32 ** Czarny Avant B6 ( i mój i twój)- [B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
Ja w takim przypadku miałem, padnięty kabel od masy w wiązce drzwi i alarm się nie blokował, stad brak mrugania.- Zegar radiowy w Audi A4 B6
rezacz a tak na poważnie weżcie miernik i najpierw pomierzcie te napięcia trochę się liznęło tu i ówdzie :gwizdanie: a co do pomiarów to nie wiem czy na spocie ktoś będzie dysponował takim sprzętem :> jak miernik sam zderzak czujnik robileś ? ze 2 śróbki wkręciłem Przy zdejmowaniu zderzaka trzeba pamiętać ze jest inaczej niż w manualu, on nie schodzi lekko bo trzyma się z boku na zaczepach i trzeba lekko szarpnąć w bok ( tak na linii łączenia dokładki z boku )- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miały być na spocie ale nie dojechały- Polecane opony letnie
Ja mam zimowe SnowTrack3 i są super. Bardzo dobrze trzymają na boki. Teraz chce kupić letnie i tez myślę o tych Ultac Cento. W nacie opinie są niezłe.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jest spot dziś ? Wesołych- [B6 AWX] mocowanie akumulatora
Zamówiłem to, ale ciekawy jestem czy jest ze śrubą czy nie ? Jak przyjdzie to napisze może komuś się przyda.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 15:47_________________________________________________info dla potomnych, jest w komplecie ze śrubką i kosztuje 12 pln w ASO- [ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
i VAG: Address 16: Steering wheel Labels: 8E0-953-549.lbl 1 Fault Found: 01332 - Door Control Module; Passenger Side (J387) 49-00 - No Communications ------------------------------------------------------------------------------- Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8E2.lbl 1 Fault Found: 01332 - Door Control Module; Passenger Side (J387) 49-00 - No Communications ------------------------------------------------------------------------------- Address 45: Inter. Monitor Labels: 8E0-951-177.lbl 1 Fault Found: 01463 - Alarm triggered by Sensor for anti-theft alarm System 81-00 - Open ------------------------------------------------------------------------------- Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.lbl 4 Faults Found: 01332 - Door Control Module; Passenger Side (J387) 49-00 - No Communications 01320 - Control Module for Climatronic (J255) 49-10 - No Communications - Intermittent 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - 00955 - Key 1 35-10 - - - Intermittent[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 08:10_________________________________________________Masa załatana i wsio działa, bez oświetlenia bo microszajs nie działa.- [ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Vaga nie udało się zrobić, ale wiązką wygląda strasznie. Jutro naprawa :gwizdanie:- [ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
niestety nie pomaga. Jedyny prąd jaki jest w drzwiach to ten od głośników, i ten który pozwala awaryjnie zamykać drzwi. Przycisk od otwierania szyb nie działa i nie działa też jego podświetlenie. Rano działało a po zmianie aku lipa. Wieczorem będę miał loga z VAG i zobaczymy.- [B6 AWX] mocowanie akumulatora
8E0805462A Czy ten powyższy numer to mocowanie akumulatora? Jeżeli tak to czy on jest razem ze śruba ? Jak nie to jaki jest rozmiar tej śruby? Dziękuję- Kryzys w Twojej pracy?!
to ja wytłumaczysz ze w Niemczech 70 procent pkb to usługi ? A na inwestycje zanim unia kasę odda trzeba wydać swoją kasę...- Ceny paliwa marzec 2026
http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html za dużo w tym onetu- [ALL B6] śruby do bose, avant
Numery są różne ale śrubki takie same- [ALL B6] śruby do bose, avant
Hmm to jak są dziwne gwinty to jednak skończy się na ASO:)[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 19:41_________________________________________________ N 901 326 04 1 szt. ten numer jest zły...- [ALL B6] śruby do bose, avant
Liczyłem na wymiary nie będę po nie do aso jechał- [ALL B6] śruby do bose, avant
Witam , Proszę o informację jakie śruby ( trzy sztuki) są potrzebne do przykręcenia zestawu bose ( tuba plus wzmak) w bagażniku. Dziękuję- [B6 AWX] Obudowa filtra powietrza - dolot od nadkola
Na tym screenie tego nie widać bo to jest na tylnej ścianie obudowy.- [B6 AWX] Obudowa filtra powietrza - dolot od nadkola
Postaram się w takim razie coś dziś cyknąć i wstawić. Pytanie jest czy może brakować tego gumowego kołnierza? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.