Treść opublikowana przez finezja
-
Piłka nożna
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem na tamtym forum od 2008 zawsze info z 1 ręki.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta maszyna jest z Czech z tego co wiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co za młotki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Droga nię będzie zamknięta po euro. co do BB to skoro tak piszesz to tak jest, ale ile razy jest tak ze jest przetarg a potem okazuje się, że w jakimś miejscu robota nie idzie, bo brak projektu.. a BB coraz gorsze się robi.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to budują różne firmy. do Błonia a nawet dalej A2 będzie za darmo na zawsze. Nigdy nie było ślimaczego tempa budowy, to raczej błędy inwestorów wychodzą po czasie.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
30 kwietnia jest spocik ? bo akurat będę w OSTR.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale nie na tych spotach:)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze może przekazać jakieś dary- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze złotych tarasów co najwyżej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ludu było:P- Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
dobre pytanie, wie ktos ?- Spotkania na drodze
dzięki pozdrawiam- Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
nie znacie się to jest 3D- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nowych nie ma jak ja byłem 1 raz:)- Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika srebrnego avanta B6 WGM**** którego wczoraj widziałem w Alejach przed skrzyżowaniem z Ryżową w Warszawie oczywiście. około 17:30.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2 dni po zlocie ładnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spotujecie się ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Historycznie rzecz ujmując to dzyndzle przy pasku kiedyś inaczej się nazywały- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnego avanta B6 WE 32 ( czy 35****) którego widziałem jak jechał z wiaduktu na Marynarskiej ( w kierunku GM) w Wawie, kolo 7:50.- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
http://motobajery.pl/zmywacz-do-hamulcow-spray-400ml-boll-p-743.html ja mam ten środek, ładnie czyści. Boll do czyszczenia hamulców, nie niszczy elementów gumowych/tworzyw sztucznych.- [B6 AWX] Obudowa filtra powietrza - dolot od nadkola
A więc wracam do tematu, jak widzę podbitego. Jak już pisałem wcześniej z tyłu filtra są takie jakby gumowe "usta" http://imageshack.us/photo/my-images/59/ustafiltr.jpg/ , a z nadkola dochodzi do nich taka plastikowa rura, która niezbyt ściśle przylega do tych "ust", gdy lekko docisnę filtr do niech lub tą dziurę lekko przytkam ręką ( ograniczę ruch powietrza), natychmiast przestaje dudnić. I choć teraz dudni słabo to jednak takie lewe powterze mnie wkurza;) Jak rozumiem trzeba wyjąc filtr i podciągnąć ową rurę ? ( zauważyłem że filtr powietrza ma lekkie luzy)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedys byl taki film, wiec ta historia to raczej fake. może film był na faktach.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Sporo tych kont to pewnie martwe dusze;) Nie ma tam daty ostatniego logowania ? Sporo też jest z Ostrowca jak ja, ale niemieszkających tam - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.