Treść opublikowana przez MARiOLiNi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jestem już po formacie, od poniedziałku będę w Krk to podejdę po pamięć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
32-bit XP Brać 4GB, jakich kosztów się spodziewać?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kto mi doradzi pamięć do HP Compaq 6710b? Wg specyfikacji jest 1024 MB, DDR2 PC5300 667 Mhz SDRAM, 1x 1024 MB, maks. 4096 MB.
-
Mój rowerek :)
W zeszłym roku w sierpniu przesiadłem się z XC na Enduro. Wybór padł na turkusowy YETI 575 z całym karbonowym wahaczem. Z ciekawszych części w rowerku to: -widelec Marzocchi 55 Micro Air Ti -piasta tył Hope Pro II (dźwięk jest ) W najbliższym czasie do wymiany: -hamulce z Formula RX, na Formula The One -wywalenie największego blatu z korby i montaż rockringa i napinacza -dokupienie dłuższego o 25mm mostka -nowa tylna przerzutka (XT lub XTR) Rower udostępniłem na test w BB http://bikeboard.pl/index.php?d=sprzet&art=3768&g=13&str=2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj znowu jeździłem; pod górę na prostym odcinku przybrałem zaspę jak ćwiczyłem rozbujanie auta prawa-lewa-prawa-lewa-... :gwizdanie: jutro jak wrócę z nart to wrzucę fotki śladów i zaspy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja chyba też będę musiał podjechać do Wojtka, z nową osłoną pod silnik...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z dzisiejszego googlowania znalazłem: http://www.drift-forum.pl/viewtopic.php?f=9&t=1190&st=0&sk=t&sd=a&start=105 Jak pisze M-Technic: "bylem w drogowce 3 lata do 31 grudnia 2009"; chyba można mu wierzyć o driftowaniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest coś takiego jak stwarzanie zagrożenia i kosztuje to 6pkt i 250zł :gwizdanie: No właśnie, wczoraj w nocy z ciekawości grzebałem bączki+mandat i doszukałem się, że przypadków, że dawali 200zł i 2pkt. Ja bym nie przyjmował, stwarzanie zagrożenia nie jest dokładnie zdefiniowane, prędkości nie przekroczyłem i wszystko było pod kontrolą. Najwyżej poszło by do Sądu Grodzkiego. W centrum miałbym problem żeby im odjechać, ale w Jaszowcu :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=VqXjsi97OWg&eurl=http://www.driftworks.com/forum/media-section/59895-shit-bed-any-irish-guys-know-story-behind-vid.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przed chwilą wróciłem, mam nadzieję, że się nie minęliśmy. Ze względu na niemożliwość używania ręcznego w Tipie, pierwszy raz dzisiaj próbowałem rozbujać A4 już przed patelnią. 2 razy się udało wejść z poślizgu przed patelnią w poślizg na patelnię Na koniec po rondzie przy rynku się ślizgałem, max 2 kółka za jednym razem i odjazd w boczną uliczkę, żeby policji 500m nie chciało się podjechać. Chociaż chyba nie ma na to paragrafu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja chyba za chwilę pojadę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba mam to samo Kierowca PKSu Cieszyn nie przewidział mojego poślizgu na rondzie, ale wyhamowałem jak mi wjechał Kiedyś kierowca PKSu Cieszyn nie przewidział tego że jade troche szybko i mi na dwupasie tak zajechał droge że do dziś mam maske wgiętą... A to było na suchej drodze.... Także powoli dochodze do wniosku żę kierowcy PKSu Cieszyn są jeszcze "lepsi" od kierowców z żywca albo poprostu jeden kierowca PKSu Cieszyn nie lubi Audi A4 Zatrzymał się debil na rondzie jakby chciał wysiąść, mocno przycisnął do szyby i popukał palcem w czoło. Ja się uśmiechnąłem i pozdrowiłem go środkowym palcem.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba mam to samo Kierowca PKSu Cieszyn nie przewidział mojego poślizgu na rondzie, ale wyhamowałem jak mi wjechał- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jazda po patelniach w Jaszowcu zaliczona- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To już dzisiaj zaliczyłem Nie używałem, w martwym pewnie mocno dostawał i przy przysiadach. Teraz od ostatnich ćwiczeń już kilka miesięcy nie ćwiczę, mimo iż planowałem. Ale jak od kwietnia będę w Ustroniu to chyba się zmobilizuję. Ja robiłem prawie codziennie brzuszki, bo przed tym mnie ostrzegał udało się uniknąć- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak mnie 4 lata temu wy***ali z AGH to miałem trochę inną dietę. 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje; z rana przewaga węglowodanów, wieczorem przewaga białka, nie bawiłem się w żadne piersi z kurczaka, żarłem jak zawsze tylko dużo więcej; z odżywek Mass XXL w ilościach około 120% max dziennej dawki i NitroBolon II; trening 4 razy w tygodniu; trening rozpisał mi kolega co w wieku 18 lat zabrała go karetka z siłowni po zawale :gwizdanie: Po 6 tygodniach ćwiczeń zaczął mnie boleć kręgosłup, przyrost masy +8kg- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
da się bezpiecznik- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rozmawiałem z Poborcą skarbowym :> Potwierdziłem pesel, imię ojca, miejsce zamieszkania. Potem powiedziałem, że nie zgadza się nazwisko więc to jakaś pomyłka, a nie przypominam sobie żeby mnie policja zatrzymała w lipcu, jeśli będzie moje nazwisko prawidłowo napisane to odświeżę pamięć. Zapytał jak mam na nazwisko. To ja: nie mogę panu powiedzieć, proszę odesłać do Krakowa, żeby poprawili. Koleś powiedział, że odsyła dokumenty Chyba się przedłuży o kilka miesięcy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy mają nr mojego konta Zacznę od tego, że szukają nie tej osoby, to nie moje nazwisko. Jak napiszą prawidłowo, to jestem bezrobotny, oczywiście konta nie mam, a zwrotu podatku to może kilka zł będzie. Ale raczej się nie uda uniknąć płacenia z tego co ostanio ... czytałem o akcji to nie mają prawa ci ściągnąć z konta pieniędzy... a no z manadatem to zawsze jest tak ze trza zapłacić http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090812/AUTO01/252652310- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy mają nr mojego konta Zacznę od tego, że szukają nie tej osoby, to nie moje nazwisko. Jak napiszą prawidłowo, to jestem bezrobotny, oczywiście konta nie mam, a zwrotu podatku to może kilka zł będzie. Ale raczej się nie uda uniknąć płacenia- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja już w domu. Mama dała mi kratkę, którą zostawił cieć z US, w tej sposób chcą ze mnie mandat za prędkość z lipca ściągnąć mandatu było 200zł, chcą 230zł, odsetki obliczyłem na niecałe 15zł, ale podobno od mandatu nie można naliczać odsetek, więc zastanawiam się z czego się składa to 30zł. Koleś zrobił błąd, napisał źle moje nazwisko, jedną literę pomylił (jak większość osó <hr> ASO w BB chyba ma takie, często u nich je widuję- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian gratuluję kropka - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.