Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasna

  1. w czym leży problem zakupiłem pianownice PA do tego piana auto brite magi foam ale efekt jest marny jakby wylane mleko co robię nie tak ?
  2. zwykły w komplecie 2 końcówki szczelinówka i do odkurzania dywanów wykładzin.
  3. jak zwykły polecam karcher WD 3.200
  4. nie wiem czy pitec to najlepszy wybór poczytaj opinii na forum lpg http://lpg-forum.pl/
  5. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    ja już mam 2 zestaw i jakoś trudno mi uwierzyć
  6. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    ile to to będzie działać pół roku ?
  7. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    już mam jutro zastosuje ciekawe jak będzie po wymianie nic się nie zmieniło nadal słychać łańcuch ok 2 sekund
  8. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    motul ale jutro wymiana na Liqui moly 5W40
  9. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    u mnie codziennie rano słychać 2 sekundy jak gry grzechocze ale wystarczy jak silnik jest zimny i go odpalę na kilka sekund aby olej poszedł do góry to następnego dnia cisza .myślałem ze to wina napinacza.
  10. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    a czy przy takich temperaturach rano odpalając silnik nie słychać łańcucha ?
  11. co możecie powiedzieć na temat tej pianownicy ? http://allegro.pl/pianownica-do-karcher-seria-k-lanca-piany-podajnik-i4802686115.html
  12. warto zakupić tą piane aktywną ? Valet PRO Ph Neutral Snow Foam 1l
  13. mam to samo problem zaczął się po montażu lpg .
  14. sasna odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    teraz ma motul ale dziś zakupiłem Liqui moly 5W40 Synthoil High Tech
  15. Gotowy czy składak? Szampony, rękawice, chemia do środka? Czego oczekujesz? Świetna rzecz na prezent! http://mrcleaner.pl/dodo-juice-homebrew-premium-wax-kit-stworz-samodzielnie-wosk-p2410.html myślę ze składak szampon rękawice
  16. Panowie jaki polecacie zestaw świąteczny do 200zł bez wosku?
  17. sasna odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    ja dolałam 1 litr i się zastanawiam czy coś z tym robić?
  18. sasna opublikował(a) temat w 1.8T
    ile wam spala oleju na 10000 km.?
  19. ja mam tak samo lepiej od razu zakupić oryginał
  20. sasna odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    czyli warto.
  21. sasna odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    czy płukankę należy stosować przy każdej wymianie?
  22. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    szkoda kasy na podróbę made in china mi nastawnik wytrzymał pół roku .
  23. sasna odpowiedział(a) na Robozz temat w 1.8T
    jest możliwość ze przetrze wymiana tylko w komplecie i najlepiej na oryginał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.