Treść opublikowana przez sasna
-
sonda lambda
co jest godne polecenia?
- sonda lambda
-
sonda lambda
z tym rożnie bywa ost. trasa 11,5 jeszcze 2 miesiące temu 10l sam nie wiem.
-
sonda lambda
mam instalacje lpg ale oprócz spalania 12,5l to nic dziwnego nie zauważyłem
-
sonda lambda
a co oznacza ten błąd ?
-
sonda lambda
witam pojawił się błąd 17535 Rząd cylindrów 1, adaptacja mieszanki system za bogaty. spowodowane jest uszkodzeniem sondy i moje pytanie jaką sonde zakupić?
-
ac pytanie
rzeczoznawcy nie będzie bo to serwis dokonuje oględzin maja miedzy sobą jakąs umowe.a co do młotka tak chyba było trzeba zrobic dzwoniłem do pzu i faktycznie jeśli jest opcja naprawy danego elementu to naprawiają. oczywiście mogę się odwołać od tej decyzji ale to potrwa pewnie dłużej.
-
ac pytanie
a co jesli sie nie zgodzą ?
-
ac pytanie
witam mam wykupioną polisę w PZU OC AC NW ostatnio przerysowałem zderzak i błotnik pojechałem to audi w celu oszacowania szkody. powiedziano mi ze błotnik który jest trochę wgnieciony nie podlega wymianie na nowy tylko naprawa czyli wyciągniecie wgniotę i delikatne szpachlowanie czy to jest zgodne?.w polisie mam zaznaczone wariant serwisowy.
-
Cylinder 1 – rozpoznano brak spalania. (rozpoznane wypadanie zapłonów)
jakies 40 tys km.
-
Cylinder 1 – rozpoznano brak spalania. (rozpoznane wypadanie zapłonów)
witam jak w temacie ktos wie co jest przyczyną ?
-
Pisk po uruchomieniu silnika
tak pasuje bez problemu zmienia sie tylko ost.litera w numerze czesci
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
łańcuch febi chyba nie możliwe by się rozciągnął po pół roku.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
czyli zostaje zakup ori
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
napinacz made in china słychac go na rozgrzanym silniku ok 2500obrotów
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
powtórka z historii napinacz się zaczyna odzywać ciśnienie sprawdzone na rozgrzanym prawie 2 bary a na zimnym5 barów miska zdemontowana smok czysty jakieś pomysły czas założyć oryginał?
-
Ile pali Wam gazu?
instalacja stag 4 średnie spalanie 12,5l w trasie 10l
-
drgania przy 120 km/h
może pierścienie centrujące nie pasują?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
tez byłem w PITEC-u
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
dziś czerwone audi b6 PSL NE..Poznan Pitec.
-
Warsztat LPG z Warszawy lub okolic, co wybrać?
LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA u nikodema warszawa 792 518 358
-
Myjka Ciśnieniowa
kupiłem taka miesiąc temu ogarnia temat.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może i ja tym bardziej ze nigdy nie byłem
-
Woda a grzane fotele
ja już kilka razy prałem fotele które są podgrzewane i nic się nie dzieje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tajne ... hmmm gruba kasa już miesiące temu klepnięta była na to - tylko ściemniali z lokalizacją ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- tereaz jeszcze Amazon rekrutuje sporo ludzi .. budują wilelką halę logistyczną .. chyba w Sadach amazon w sadach na przeciwko firmy w której pracuje