Treść opublikowana przez sasna
-
koniec sprzegla?
Witam mam problem tego typu po rozgrzaniu auta w pewnych partiach obrotów zaczyna coś drżec wciskajac sprzeglo meteliczny dzwiek ustaje. dwumas?
-
1.8 t - odkurzacz
czyli jest cos nie tak z katalizatorem?
-
1.8 t - odkurzacz
czyli musi tak byc.dzieki za porade
-
1.8 t - odkurzacz
czyli z moja jest cos nie tak?
-
1.8 t - odkurzacz
czy ta pompa sai musi sie załaczac codziennie na zimnym silniku?
-
dzwoniący wydech
u mnie tez dzwoni okazuje sie ze to katalizator.
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
po rozgrzaniu silnika zaczyna drżec katalizator i to mnie strasznie wkurza
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
ok teraz już wiem nie długo zabieram się za wycięcie .dzięki za info.
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
czy emulator sondy rozwiąże problem po wycieciu katalizatora?
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
ile kosztuje taka przyjemność?
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
tylko ja nie chce robic wirusa. chyba jednak nie kumam
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
czyli usuwając katalizator nie bede miał błedów?
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
Witam mam problem tego typu po rozgrzaniu auta w pewnych partiach obrotów zaczyna coś drżec okazuje sie ze to katalizator moje pytanie co zrobic?silnik BFB.
-
dziwny swist przy odpalaniu.
swist jest wtedy gdy silnik jest zimny kiedys pojawiało sie to sporadycznie powiedzmy raz miesiącu a teraz codziennie.
-
dziwny swist przy odpalaniu.
witam jak w temacie rano odpalając auto pojawia sie na kilkanascie sekund swist jakby turbina pracowała,swist dobiega z okolic zderzaka tam gdzie jest filtr powietrza. czy ktos wie co to moze byc?
-
Polecane opony letnie
witam ktos zna te opony? BRIDGESTONE 205/55R16 91W Potenza Adrenalin RE002 (3116651703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. NOWE OPONY LETNIE 205/55R16 DUNLOP SPORT MAXX RT (3104990237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich.