Treść opublikowana przez emil523
-
Prośba o ocenę logów 1.8T BFB 163KM
Pany proszę o ocenę logów. Z góry dziękuję. http://vaglogi.pl/log-002_033_VWlYb1y.html http://vaglogi.pl/log-003_020_I17a02.html http://vaglogi.pl/log-115_118_21ig5cC.html
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
Panowie jak bardzo różni się zawieszenie sportowe s-line BE w kombi od sedana?? Można włożyć od kombi do sedana? Jeżeli tak to o ile obniży sie od serii BA??
-
Pali bezpiecznik
Panowie co może być przyczyna palenia bezpiecznika od świateł przeciwmgielnych po ich włączeniu ??? Co dziwne jak włączam światła przeciwmgielne i robi się zwarcie to trąbi klakson :/ Pozdrawiam
-
Grupa 093 po wymianie rozrzadu
Panowie podepnę sie pod temat, w Engine Block 08 grupa 4 na pozycji 3(Space inj.duration )wskazuje mi 7CF czy to też mówi o źle ustawionym rozrządzie? Jeżeli tak to proszę o objaśnienie bo jestem ciemny w tych sprawach.
-
Spotkania na drodze
A to my się kolego widzieliśmy przed rondem:)
-
[B6 AWX] Brak połączenia z modułem kierownicy
Witam Panowie VAG nie łączy mi się z grupa 09 i 16 a chciałem założyć tempomat i fisa. Co moze byc tego przyczyna? 1.9TDI 130KM 2001r Pozdr
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam jest ktos z okolicy Warszawy kto mogl by zalozyc tempomat???
-
[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu
Witam Mam ten sam problem jak sie zagrzeje sprzegło to robi sie ''żabka'' Jak dlugo to jeszcze moze wytrzymac?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie jestem nowy na forum:) Pozdrawiam