Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MikeWawa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MikeWawa

  1. Na biało dziwkę i będzie git
  2. Zachowania auto . Wole sie obrócić niz rozj felge o krawężnik
  3. Kolega ma pewnie umiejętności na poziomie Blocka - ja natomiast chciałbym pouczyć sie jazdu q w poslizgu bez dodatkowych atracjii tyou lampy czy krawężniki :>
  4. o takie cos (plac znaczy) by sie przydało
  5. Tu sie zgadzam , nie tylko na sniegu . Ps Zna ktos miejscówke w W-wie gdzie mozna polatac bokiem ?
  6. Ale jedne maja skłonność do podsterowności ( FWD) a inne do nadsterowności (RWD)
  7. Bylem w weekedn u rodziców w Piotrkowie , i tam nawet znosnie padało . Finał byl takie ze rodzice podwórko maja zryte , wszystkie place i zatoczki MPK zaliczone Jakość kiepska bo BB ma do **py aparat
  8. U mnie nie ma zadnego rezystora . Jest sama dioda .
  9. Wczoraj założyłem je u siebie .. Fis nie wariuje . Ale jest lipa ; są bardziej niebieskie niż xenony
  10. W ASO u Rowińskiego w warszawie za takie cudo zapłaciłem 70pln...
  11. Jaśniej kolego jaśniej prosze !
  12. Spoko , wynoszę sie z biura zanim znajdzie jakieś extra job
  13. Dziś kobieta idzie na girl party wiec od 18;oo będę online . Mapy -Metro -Bazar -Kanały ( tutaj Tunguska i AH-6J) -Wyspa Wake ( tu AH-1 wiec przyda się ktoś do obsługi działka i Tunguska )
  14. To dawaj screena :naughty: Az normalnie polatam dzisiaj i Ci pokaże {Poza tym ze latanie na padzie to padaka w porównaniu do PC Ps1 Panowie czy jest jakaś strona www na której jest opis map i pojazdów jakie na niej występują ? Ps2 Czy kiedyś nie było specjalnej przelotki do kabla co by łapał sygnał który można nagrac na dysk PC ? Ps3 Czy naprawdę nie ma ludzi którzy graja na Xbox ? Właśnie , Flyer ustawiamy sie na jakiś meczyk ?
  15. AH-1 żaden problem . Co do F35 to już inna bajka .
  16. Flyer gramy wieczorem ? :naughty:
  17. Do tej pory pluje sobie w twarz ze nie kupiłem tego http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-47lw4500.bhtml tylko wersje bez 3d :wallbash:
  18. Panowie będzie ktoś wieczorem na Xbox live ?
  19. Tez się męczyłem jak głupi , do chwili kiedy nie będziesz miał ogarniętego pilota nie przejdziesz misji. Ale z chęcią podejmę się tego zadani bo została mi ostatnia misja i potrzebuje osoby z która można się komunikować w ostatniej misji
  20. No to moze się spotkamy . A co to za opcja z cooperation ze nie grasz ?
  21. Dokładnie to mialem na mysli . Ja na szturmie gram przeważnie w Metro w Kanaly
  22. Sa jeszcze jacyś amatorzy Xboxa na forum ?
  23. Już przyjęte . Daj znać jak będziesz on line , możemy walnąć co-op . Moze uda mi się nawet usiąść dziś do klocka.
  24. http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Lasicud/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.