Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

newerafan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez newerafan

  1. Siema fussil dobrał byś mi taki zestaw na podstawie mojej wlepy vin tylko bym wolał coś z sachs lub kyb i gdzie kupiłeś cały zestaw ? Jak to jest w quattro czy musze coś zmienić ?
  2. newerafan odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Na postoju czy jadąc dynamiczne ? Bo szczerze mówiąc nie wiem
  3. newerafan odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Ok jak tak mówisz to spróbuję A można to sprawdzić vagiem? Zrobić jakieś logi?
  4. newerafan odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Ja mam pytanko wyskakuje mi błąd spalania stukowego kasuje nie ma go jakiś czas i pojawia się znowu co sądzicie o tym ? Dwa bledy wykasowalem i nie wracaja na błędy od sondy nie patrzcie wraca mi nie raz tylko ten bląd-16712
  5. newerafan odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Są dwa zielony i niebieski zielony bliżej rozrządu A niebieski dalej, kostki znajdzie za zbiorniczkiem płynu chlodzacego
  6. Witam mam pytanko czy temat został rozwiązany? też mam 1.8t AVJ kontrolka podczas jazdy się czasem zapali
  7. montował go ktoś ponownie bo zaczep sie urwał i jak go teraz zamontować ?
  8. Panowie to jak z tymi lampami ja już nie mam głowy najbardziej na wstecznym plastiku włożyłem tam szmatkę chciałem wytrzeć a tu zonk kropelki są jak by miedzy zewnętrznym plastikiem a wewnętrznym i co teraz wywierciłem mała dziurkę u dołu plastiku może to coś da nie wiem silikon dałem miedzy szparę łaczenia lampy wokół nic to nie dało
  9. Witam Panowie ponawiam temat widzę że spotykany ktoś zna przyczynę ? Pozdrawiam
  10. Nie wiem czy pasuje ale one są aluminiowe
  11. Witam kolego rozwiazales juz problem ? czy słychać to było u ciebie od strony wydechu ? takie grzechotanie obawiam się że u mnie też zapchane kanaliki od silikonu itd odpisz jak najprędzej
  12. Witam odświeżę tu trochę proszę o link albo namiar do sklepu aukcji na nowy oryginalny napinacz+łańcuch+uszczelki do Audi A4 B6 1.8T AVJ pozdrawiam serdecznie
  13. nie mam jest lekko wyczuwalny ten stuk ale na prawdę lekko minimalnie Temat rozwiązany łożysko miało już luz i było padnięte wymiana pomogła
  14. Ale skoro działają światełka podczas zamykania z pilota przy otwartych drzwiach to pewnie mikrostyk albo zimne luty ?
  15. Na luzie to samo jak przyspieszam też to samo tylko szybciej filmik jest nagrany jak jadę na biegu jałowym akurat bo lepiej słychać było po wciśnięciu hamulca nie znika spowalnia razem z toczeniem się słychać to dopiero tak głośniej od prędkości 40 km
  16. Witam coś buczy w prawym kole jak by się coś ocierało samochód zabrałem stację diagnostyczną samochód do góry na podnośnik rozpędzili go głuchy stuk z prawej strony pan z prawej strony przykładał sobie stetoskop i nasłuchiwał że coś puka z prawej strony koło rozpędzane ręcznie nie ociera o tarcze stwierdzili że to może być łożysko do wymiany a co wy na to powiecie ? O to link do filmiku:
  17. Witam podepnę sie pod temat u mnie lampki się nie świecą w drzwiach oraz podświetlenie nóg na fisie też nic nie pokazuje że są otwarte strona pasażera przód i tył proszę o pomoc co może być przyczyną ?
  18. newerafan odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Witam Podpinam sie do Tematu Błąd 17701- Termostat zwarcie do plusa Mam tu zdjecia z vag-4.9 mam nadzieje ze dobrze spojrzałem temperatura z licznika i silnika czy to jest ok ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/d35980c6480c1c6c http://www.fotosik.pl/zdjecie/1d6f7a81623a63c5
  19. newerafan odpowiedział(a) na peter124 temat w 1.8T
    Witam na dniach może będę wiedział o co chodzi były robione logi itd wszystko już obejrzane wygląda na pierwszy rzut tak Kat do wywalenia nie ma czym oddychać jakaś siatka też mogła pójść i tłumik zapchany rzuca zapłonami cewki przepustnica itd do sprawdzenia szczelność dolotu podstawa wężyki odmy itd trochę mi na wymieniał pewien pan także w czwartek bryka idzie na warsztat i zobaczymy co tam będzie... mam nadzieje żę to tylko ten katalizator dodam jeszcze że koleżka nie kazał mi na razie jeździć dynamicznie ponieważ to może pogorszyć stan mojego silnika to tak jak byś chciał się wysra... i nie mógł a ktoś by cię ściskał za żołądek Pozdrawiam do usłyszenia
  20. Jutro postaram sie je zrobić Dodam jeszcze to http://images77.fotosik.pl/379/1d1949dd014ddccc.jpg
  21. newerafan odpowiedział(a) na peter124 temat w 1.8T
    Rozwiazałeś ten problem mam to samo co i ty
  22. Dodam iż Check engine zapala mi się po każdym skasowaniu błędu po przejechaniu z 50km działo się to przed instalacją gazową i dzieję się to teraz też i na lpg i na benzynie proszę o pomoc pozdrawiam
  23. Słuszna uwaga w MCE siedzi. Coś źle wcześniej spojrzałem. Może to mieć związek z tymi światłami ?
  24. Chodzi ci o moduł centralnej elektryki ? bo mam jeszcze problem z podświetleniem w prawych drzwiach o strony pasażera z przodu po zgaszeniu samochodu lampki w drzwiach sie zaświecą i podswietlenie nóg też ale po zamknięciu drzwi i ponownym otwarciu już nie aż do momentu jak odpalę samochód i zgaszę, za to w tylnych drzwiach prawych wógóle nic nie świeci po otwarciu drzwi ale jak zamykam i otwieram drzwi pilotem lampki z tyłu w drzwiach i od stóp mrygają tylko i czy to może powodować też ten błąd ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.