Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Zeby to było takie proste ....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzis w chwili wolnego byłem umyc koła na lato ..... <br /><br /> ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 21:32 ---------- NO I PANOWIE I PANIE NADSZEDŁ TEN DZIEN KIEDY PALMA UDZERZA DO GŁOWY I ZAPALA SIE LAMPKA ZE TRZEBA ZMIENIC AUTO ..... I TO JEST TEN DZIEN !!!! 13 LUTY 2013 ROK .... SPRZEDAM SWOJA LALKE JESLI DOSTANE ROZSADNE PIENIAZKI..... EWENTUALNIE PRZYJME W ROZLICZENIU TT
-
Obieg zamknięty
tu masz foty klimatronica ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- jak bedziesz chciał wiecj fot to daj meaila bo tu nie moge dac wiecej
-
[ALL] Końcówki wydechu
ja mam cos takiego tylko bez napisów KOŃCÓWKA /NAKŁADKA TŁUMIKA WM SPORT WYPRZEDAŻ (2953867165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
jak patrze na twoje auto to tak jak bym widział swoje choc inny kolor ...... avus robi taka robote ze szok ...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
moze i tak ale jezdzic i sie meczyc to tez nie ma sensu ....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
bo nasze drogi sie nie nadaja na gwint..... i na tych sprezynach mts juz tłucze
-
poszukuje klubowiczow ze miejscowosci ( śrem )
bede w piatek w śremie ... bede potrzebował dostac sie do ulicy wawrzyniaka 6 jak tam dojechac i czy a tam jakies parkingi płatne
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzieki salva4tdi kolejna inteligentna osoba na forum .... a myslałem ze juz takich tu brak
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
słuchaj inteligentny człowieku inaczej .... brak mi słów na ciebie ... zakoncze ta dyskusje z toba bo nic madrego z tego nie wyjdzie ... pozdro p-u-m-a
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fajny burdel to ty masz w głowie i to nadodatek nie wymieszany
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
p-u-m-a zamknac to ty sie mozesz ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- tak to jest na tym forum podzial na dwie grupy spoleczne. i nic tego juz nie zmieni jeden przykleja i moze sobie mysli ze ma s4 no i fajnie. drugiego to smieszy chce tak to niech ma. u mnie ojciec ogladal sobie samochody na necie i pozniej jadac matizem do pracy myslal ze to audi a teraz wozi dupe b6 wiec marzenia jakies tam mozna spelnic ;p znaczek pewnie masz przyklejony dla tego ze fajnie wyglada i ciekawy ma wzor jak by byl zwykly jak normany a4 to by takiej klotni nie bylo dzieki nastepna osoba ktora cos rozumie ....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zamkinj bo kolega p-u-m-a zjadł wszystkie rozumy i pierd..... jak potłuczony .....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no to wyrazy wpółczucia
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
p-u-m-a wiesz co kim ty wogóle jestes ?? szefem powaznej firmy ? czy masz porostu zawód syn i wszysko w zyciu przychodzi ci z łatwoscia ... wiec prosze cie nie wypowiadaj sie juz wiecej ... bo twoje wypowiedzi sa na poziomie dzieci z przedszkola .... ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- i nie zasmiecaj mi watku . prosze !!
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie komentuje tego. krzyśaudi jest dla mnie prekursorem modzenia w elektronice to dzieki niemu i jego ciezkiej pracy mam w swojej babci takie rzeczy jak rns-e living home doswietlanie zakretów pilot ori zgrany z oryginalnym centralnym i wiele innych i u nas w miescie jest uwazany za jednego z najlepszych elektro mechanikow samochodowych i nie tylko .... ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- dobra chłopaki znaczki znaczkami sa i beda .. na wieki wieków amen .... wiec moze dajmy sobie buzi na zgode i zyjmy dalej :*
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzieki mati juz raz było spiecie o te znaczki .... temat został zamkniety .... wiec tym razem nie przejmuje sie krytyka ... kazdy ma swoje zdanie i opinie jeden lubi rybki drugi akwarium
-
poszukuje klubowiczow ze miejscowosci ( śrem )
kolego pomozesz mi ustalic ??? paru kolegow po nicku
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
krzysztof daj spokuj sobie ja to biore na luzie
-
poszukuje klubowiczow ze miejscowosci ( śrem )
prosze o zgłoszenie sie na pw ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
<br /><br />
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak nie swoim ale z kolega corvette zo6 ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- i camaro rs
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie przejmuj sie chłopie oni tego nie zrozumia .... sa zbyt zafascynowani swoimi perełkami ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- no jakoś ja też mam ori a całkiem inaczej wygląda niż Twój:whistling: ja mam od audi a3 8l moze dla tego ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
bawi cie mnie tez
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ja mam ori audi włozona do niego płytka centralnego i zgrana z ori centralnym