Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
berlingo na us-ie ciekawe ..... sory za ot
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
spoko dzieki
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
kolego gdzie kupowałes folie na kierunki usa
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
troszke dziwny to jest platic (zaden abs czy ps ) bedzie dobrze : jak cos to pisz pomoge mam doswiadczenie w takim lepieniu
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
daj znac jak prace ze zderzakiem .... i nie załuj poxipolu musi buc sztywno bo ta czesc pracuje
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie wiem czsu brak i checi ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- teraz szukam 1ML805903 (czyli spojlerka dokladki do zderzaka ) kiedys na allegro były po 140 pln . moze ktos ma dobra bete na to ?? ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kurde ładne te wasze statki ..... daleko mi do takiego wygladu
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
pieknie ....
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
bardzo fajnie to wyglada
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
kolego dac da rade go pospawac bo ja tez naprawiałem kiedys .... trzeba go pospawac a zwieszku dac zamiast szpachli poxipol
-
[B5 ADR] A4 B5 17" Porsche... by szyluś ALU NA SELL ! :)
koniecznie grill ze znaczkiem polift na przod troszke nizej -40 i bedzie pieknie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ciężko bedzie bo poskładać trudny materiał do pospawanie
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ja pospawałem dokładke razem ze zderzakiem i zrobiłem na gładko
-
[B5 AEB] Cyc Malina 1,8t Quattro+ gwint HR+18''... początek Przygody :)
komplet cała kompletna ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- obwodka i kratka
-
[B5 AEB] Cyc Malina 1,8t Quattro+ gwint HR+18''... początek Przygody :)
zderzak przedni daj do pospawania i zaklej go z tyłu poxipolem bedzie trzymac mocno ..... kratki w aso sa tanie
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
koło ładne ale na aucie nie widac zeby były lustro
-
blaszki zacisków audi S4
jutro ci sprawdze w aso palmowski olsztyn
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
no chwal sie szybko nowymi gadzetami
-
Silver A4 By Kali:)
fajnie jak na poczatek dawaj dalej .....
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jest pieknie ..... koła kozaki
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
i siedzi fota na tapecie kurde ale koza ......
-
kierunki ala USA
no i d*pa chłopaki nikt chyba nam nie pomoze
-
kierunki ala USA
no i ja.... czekam plis....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sprzedaje bo potrzebne pieniazki ......
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zaczynamy kolejny projekt czylki podswietlenie klamek na ori lampkach z audi a6 c5 i montaz czerwonej i biłej lampki .... kilka fotek jak to bedzie wygladac ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- a z takich boczków bede miał graty ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 22:22 ---------- znów check i znów jakas dzióra do załatania potrzebna flota