Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sprężyny już są mts - 40mm niżej już nie będzie bo nie dało by rady jeżdzić
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zaciski seria tylko w czerwień poszło ... tarcze tylko sa nacinane ate power disc
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kilka nowych fotek w miedzy czasie..... gdzies po drodze sciema szyb założenie sprezyn mts spojler na klapie pomalowana dokładka tył ori halo s4 i gril tarcze nacinane ate power disc doświetlanie zakrętów i living home ledy w tylna klape ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- [/color] <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany 21-12-2012 at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 21:40 ---------- no i stało sie panowie i panie w mojej babci zawitał nowy gadzet czli rns-e <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> i w tym miejscu chciałbym podziękować naszemu forumowiczowi ( krzyśaudi) za prace i pomoc jaka włożył w to cudo . Bez jego wiedzy w takich działaniach jak i doskonalej znajomości się na elektronice nie było by tego w mojej babci... dzięki krzyś . zdjęcia jak wyszło postaram się zapodac w weekend
-
[ALL] Dodatek do paliwa
castrol tda
-
Zamiana Navi+ na RNS-E
tam nic nie ma o a4 b5 jak pasuje w tunel czy cos innego
-
Zderzak S4 B5 montaż
powiem tak mam przed lifta a zdezrzak s4 z lifta slizgi mi pasowały a co do sztyc ..... hmm.... 2 nakretki i załatwione i lezy jak ulał....
-
co myslicie o takim fotelu??
bo zwykłe kubełki to wszyscy maja a takich jeszcze nikt a w koloze auta moga wygladac fajnie
-
co myslicie o takim fotelu??
Fotel sportowy TURISMO BLACK (2745529703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tył pomalowany w kolor auta ??? zamocowany na orginalnych szynach ??? moze ma ktos foty
-
jakie halogeny lub dzienne do zderzaka s4 b5 polift
sa dostrpne maja w inter carsie jak chcesz to moge namierzyc numer ja przymierzałem i mi sie widziały miałbym je załozone ale trafiły mi sie ori po 70 pln za sztuke
-
jakie halogeny lub dzienne do zderzaka s4 b5 polift
pasuja halo od s4 b6 sa tak samo wyprofilowane ... krzywizna odbłysniak jest taka sama jak w s4 b5 maja troszke w innym miejscu uszy ale do załozenia .....
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
poprostu wpadam w kompleksy jak widze takie auta jak to ...... jestes mistrzunio......
-
myślał ktos kiedys czy mozna zrobić w a4 b5 czy zapalaniu test licznika jak w a5
i to jest człowiek ktory marzenia moze spelnic w rzeczywistosc juz w tym tygodniu
-
myślał ktos kiedys czy mozna zrobić w a4 b5 czy zapalaniu test licznika jak w a5
mysle ze sie da w sobote zmiana licznika z fisem no i 1 proba zeby był test licznika
-
myślał ktos kiedys czy mozna zrobić w a4 b5 czy zapalaniu test licznika jak w a5
?
-
[ALL B5] Audi custom FIS
moze jakies foto story i opis co gdzie trzeba kupic i co po koleji zrobic bo mysle ze nie jeden kolega by chciał takie cudo w swoim aucie
-
Nakładki chrom na lusterka A4 B5 lift - problem
to przyciemnij szyby i zbierz kase na lusterka .... nie rób nic pól srodkami albo szukaj na allegro okazji czasami sa takie sam tak zroiłem auto .... i jestem zdania szukajcie a znajdziecie ..... pozdro
-
Jakie nakładki progowe do Audi a4 b5 przedlift ??
musisz szukac w czesci karoseri ja kupiłem po 30 plnza sztuke + wysyłka
-
Jakie nakładki progowe do Audi a4 b5 przedlift ??
Polecam progi od omegi c lub jak kto woli b po filcie zalozyłem w piatek i jestem mega szczesliwy
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
ładna bestia .....
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
no i znowu kolejny łos ktoremu przeszkadza znaczek s4 na klapie .... nie wazne ze jest fajne auto ze ma pełne body s4 ze jest kozak .... i jest zkreslone bo ma znaczek na klapie
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
pieknie wyglada ......
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
No własnie mow od kogo to i ja sie spytam moze bedzie ich miał wiecej
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
to samo zero odzewu
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
nie strty nic narazie
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
dzieki napisałem czekam na info