Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zimowy set up <br /><br /> <br /><br /> po umyciu <br /><br /> <br /><br />
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
Stała by w garazu ... I pachniała
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
olej ich .... oni tak maja ich auta sa najlepsze ... a armisteda wyjatkowo bo wykupił wszystkie znaczki porsche z chińskiego sklepu
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
wiesz kilku kolegów ktorzy podejrzewam załozyli to forum uwaza sie za ekspertów w dzedzinie tuningu modzeniu audi a4 i kazdy inny odstajacy od stereotypu ich myslenia jest ble ble rob tak jak uwazasz i tak jak czujesz to twojw auto i twoja układanka pozdro
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
kolego lampy moze i nie sa w moim guscie i kolegów z forum ale nie martw sie oni tak maja .... auto fajne i modz dalej
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
poprostu lubie takie gadzety .... taki juz jestem mi sie to podoba .... kwestia gustu ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ---------- i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- <br /><br /> <br /><br />
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie wiem o co chodzi ?? ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- przod jest oryginalnie zakonczony a tył jest fajnie zrobiony i zakonczony z ogrinalnego zakonczenia listwy .... dopiero sie ucze w modzeniu na ostro
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
moze i tak nie znam nicków na forum na pamiec ale co moge powiedziec ma kozaka te audi i od niego podejrzałem ten mod
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
fajna sprawa te podszybie i nie drogo:)
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
wpisz na allegro galka a4 b7 i bedziesz miec
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tuning AUDI Gałka SKÓRA MIESZEK A3 8L. Opcja A4 B7 (2887141452) - motoAllegro
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
a co do gałki szukam od a4 b7
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zdejmowałem je z auta na chodzie i załozyłem do siebie i jest ok ale jak zdejmiesz u siebie kratke i z przodu bedziesz miał srubke na krzyzak i ona jest odpowiedzialna za regulacje <br /><br />
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
o jaka gałe ci chodzi ??? a doświetlanie zakretow robił mi krzyśaudi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
<br /><br /> <br /><br />
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
i jeszcze takie zdjecie kierownicy i decorów w carbonie 3m
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak tak kolega co ma czerwongo avanta i u niego to zobaczyłem
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
<br /><br /> <br /><br /> a tu przy okazji progów zrobiłem też zderzak tył na gładko ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- uroki zimy ale juz moj lakiernik o tym wie i jak tylko zniknie snieg i zawitaja avusy jade do niego by zlikwidowal to ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- zawitały tez wlepy na tylnej szybie jak i tarcze przod ate power disc i alu na zime <br /><br /> <br /><br />
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fajny sprzet roznica pomiedzy concertem a rns-e przepasc w dzwieku ---------- Post dopisany 26-12-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 08:33 ---------- przy okazji mycia autka zrobiłem pare fotek moich modów czyli progi od omegi c lub jak kto woli b fl <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> mysle ze nawet dobrze to wyglada
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
opel astra 2.0 gsi -> audi 90 coupe 2.3 5 cyllindrow -> audi a4 1,8 20v -> audi a6 2.4 v6 -> audi a3 1.9 tdi ->obecnie a4 1.9 tdi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
bo jak kupowałem to facet nie nial zaslepki i dal mi ten guzik zebym nie miał wolnego miejsca:) i szukam teraz asr lub esp tak zeby swieciło
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
- A4 B5 TDI by a4-freunde
znaczki jak znaczki mi sie podobaja i napewno tam zostana o gustach sie nie dyskutuje bo kazdy ma inny- A4 B5 TDI by a4-freunde
tunelu+kosza+radia jakies 800 pln nie licząc pracy mistrza elektroniki (krzyśaudi) ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- <br /><br /> <br /><br /> tak to mniej wiecej wyglada w mojej babci <br /><br />- A4 B5 TDI by a4-freunde
w aso sa w dobrej cenie jak chcecie:) - A4 B5 TDI by a4-freunde