Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. zimowy set up <br /><br /> <br /><br /> po umyciu <br /><br /> <br /><br />
  2. Stała by w garazu ... I pachniała
  3. olej ich .... oni tak maja ich auta sa najlepsze ... a armisteda wyjatkowo bo wykupił wszystkie znaczki porsche z chińskiego sklepu
  4. wiesz kilku kolegów ktorzy podejrzewam załozyli to forum uwaza sie za ekspertów w dzedzinie tuningu modzeniu audi a4 i kazdy inny odstajacy od stereotypu ich myslenia jest ble ble rob tak jak uwazasz i tak jak czujesz to twojw auto i twoja układanka pozdro
  5. kolego lampy moze i nie sa w moim guscie i kolegów z forum ale nie martw sie oni tak maja .... auto fajne i modz dalej
  6. poprostu lubie takie gadzety .... taki juz jestem mi sie to podoba .... kwestia gustu ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ---------- i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- <br /><br /> <br /><br />
  7. nie wiem o co chodzi ?? ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- przod jest oryginalnie zakonczony a tył jest fajnie zrobiony i zakonczony z ogrinalnego zakonczenia listwy .... dopiero sie ucze w modzeniu na ostro
  8. moze i tak nie znam nicków na forum na pamiec ale co moge powiedziec ma kozaka te audi i od niego podejrzałem ten mod
  9. fajna sprawa te podszybie i nie drogo:)
  10. wpisz na allegro galka a4 b7 i bedziesz miec
  11. Tuning AUDI Gałka SKÓRA MIESZEK A3 8L. Opcja A4 B7 (2887141452) - motoAllegro
  12. a co do gałki szukam od a4 b7
  13. zdejmowałem je z auta na chodzie i załozyłem do siebie i jest ok ale jak zdejmiesz u siebie kratke i z przodu bedziesz miał srubke na krzyzak i ona jest odpowiedzialna za regulacje <br /><br />
  14. o jaka gałe ci chodzi ??? a doświetlanie zakretow robił mi krzyśaudi
  15. <br /><br /> <br /><br />
  16. i jeszcze takie zdjecie kierownicy i decorów w carbonie 3m
  17. tak tak kolega co ma czerwongo avanta i u niego to zobaczyłem
  18. <br /><br /> <br /><br /> a tu przy okazji progów zrobiłem też zderzak tył na gładko ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- uroki zimy ale juz moj lakiernik o tym wie i jak tylko zniknie snieg i zawitaja avusy jade do niego by zlikwidowal to ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- zawitały tez wlepy na tylnej szybie jak i tarcze przod ate power disc i alu na zime <br /><br /> <br /><br />
  19. fajny sprzet roznica pomiedzy concertem a rns-e przepasc w dzwieku ---------- Post dopisany 26-12-2012 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 08:33 ---------- przy okazji mycia autka zrobiłem pare fotek moich modów czyli progi od omegi c lub jak kto woli b fl <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> mysle ze nawet dobrze to wyglada
  20. opel astra 2.0 gsi -> audi 90 coupe 2.3 5 cyllindrow -> audi a4 1,8 20v -> audi a6 2.4 v6 -> audi a3 1.9 tdi ->obecnie a4 1.9 tdi
  21. bo jak kupowałem to facet nie nial zaslepki i dal mi ten guzik zebym nie miał wolnego miejsca:) i szukam teraz asr lub esp tak zeby swieciło
  22. znaczki jak znaczki mi sie podobaja i napewno tam zostana o gustach sie nie dyskutuje bo kazdy ma inny
  23. tunelu+kosza+radia jakies 800 pln nie licząc pracy mistrza elektroniki (krzyśaudi) ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- <br /><br /> <br /><br /> tak to mniej wiecej wyglada w mojej babci <br /><br />
  24. w aso sa w dobrej cenie jak chcecie:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.