Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. posmiewiskiem jest sticker bomb w tym aucie
  2. u boli krytyka waszych super auta .....
  3. RS sedan :polew: :polew:z której strony bo nie widze
  4. popieram kolege ... auto jest super bardzo ładne koło znaczki tez super sie prezentuja na bokach ... fakt lampy przód bym zmienił bo sa
  5. kolego jest to dosc proste musisz zdjac te tuze szkiełko potem uzyc małego srubokreta zeby podchaczyc ten ten szary plastik
  6. dzieki za info i stronke
  7. jurto sobie sprawdze w aso... a moze mi ktos podpowie poza aso mozna gdzies cos takiego kupic
  8. witam kolego podał bys mi numery tych osłon na silnik prawa i lewa strona
  9. witam przepraszam ze pisze moze nie na temat ale podałbys moze numer ori tej osłony na silnik ktora znajduje sie po lewej stronie
  10. PIEKNE AUTO PEWNIE PIEKNIE MRÓCZY NA TYM WYDECHU
  11. no no parówka na forum.. :> krzyś super auto reling na dach i koła na wiosne bedzie bajera ...
  12. kolego szukam takiej lotki na tylna klape moze wiesz jak ja namierzyc
  13. kolego czy ta lotka na tylnej klapie to oryginał czy zamiennik? jesli oryginał to prosze o podanie jak namierzyłes go
  14. widac zyjecie stereotypami ... kiedys moze tak było nie mówie ze nie ,ale teraz juz tak nie jest pracuje w sklepie motoryzacyjnym i na codzien współpracuje z aso palmowski
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: i jeżdzi nim po wsi.....
  16. gdzie? w aso!!! osły!! ... a audi to już jezdze od 18 roku zycia i podejrzewam ze miałem ich wiecej niż nie jeden na tym smiesznym forum
  17. znacie sie al ena temacie znaczków i co wolno a czego nie wolno zakladac w samochodach
  18. widac jak sie znacie istnieje takie cos ja wersja nadwozia s-line m6 czyli typowe s4 tylko z silnikiem 1.8 t 190km
  19. a co powiecie o czyms takim s4 1.8t 190km pakiet s-line m6 czyli cały body od s4 i po vinie tez . to też nie s4 [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:56_________________________________________________kod silnika bex przedział rocznikowy 2002-2004
  20. wiekszosc jezdzacych po polsce s4 2.7 bi turo jezdzi w niedziele do koscioła i to jeszcze z napedem lpg. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:35_________________________________________________ale oni maja s4 i trzeba i zkładac bo maja s4
  21. KRZYSAUDI NIE MA CO PISAC BO WIDAC ZE WSZYSCY NA TYM FORUM SA SPECJALISTAMI OD TUNINGU WIZUALNEGO JAK MECHANICZNEGO ... I ICH AUTA TO TYPOWE WZORY DO NAŚLADOWANIA ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW I ZYCZE IM UDANYCH MODÓW W ICH A4 I S4
  22. felgi porsche nawet koło takich nie stały firma ARTEC NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE WIES SPIEWA I TANCZY
  23. idąc za ciosem i słusznym stwierdzeniem kolegi połowa ludzi z forum powinna zdjąć koła avus i zderzaki bo to nie S4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.