Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
spoko radio ale nie chciałeś isc w cos ori
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
z klamek od audi a6 c5 ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:20 ---------- chłopaki wszadzał ktos jakies fajne fotele do b5 .... ostatnio znalazłem fotele od celica Fotele skóra Toyota Celica 1999-2005 (3438947656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jakie radio wleci??
-
rns-e z seata do audi
no dobra a jak to jest b5 i ma radio od b7 to przeciez to logiczne ze nie zrobie tego vcds-em
-
rns-e z seata do audi
chlopaki gdzie jest te kodowanie i gdzie poprzez co mozna zmienic ekran startowy ??? moze ktos napisac krok po kroku ??? prosze o pomoc ???
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
koleszko daj namiary na ta folie ??? moze byc na pw ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- jest za***ista
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
kiedy moja babcia bedzie wygladac??
-
podswietlane Klamki
ja u siebie mam troszke inaczej zrobiłem . na podzespołach audi a6 c5 ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
fajnie wyglada
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
za co? pewnie za to ze policjantowi gul skakał bo nie ma takiej fury
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
mormalnie robi sie kozak jak ze zdjecia z usa
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
no kolego ładnie poszedłes do przodu
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
i jak krzysztof moze byc
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kolego najtansza za 18 pln a tylna robiłem w firmie profesjonalnej z jednego kawalka ( termokurczniwa) ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- tak na szybko przed praca ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 22:40 ---------- w zwiazku z ładna pogoda zabieram sie za podswietlanie klamek i montaz lampek biało czerwone ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- ---------- Post dopisany 24-06-2013 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 22:28 ---------- no sie zaczeło kolejne rezanie ---------- Post dopisany 25-06-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 20:44 ---------- ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- jutro montaz tyłu a w sobote zabieram sie za przod
-
[ALL B5] szerokie s4
fajne koło to chiczyk czy ori?
-
[ALL B5] Granatowa A4 B5
kolor tak jam moj ładna sztuka
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
te ostatnie koła rewelacja
-
[ALL B5] czerwone TDI
kolo miazga
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
kozak kozak kozak w 100% super auto
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no to zes zasunoł sobie fure .... gratulacje szybko kolo zmieniaj na wieksze i fajniejsze
-
[ALL B5] czerwone TDI
fajne koło
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
pokaz fotki nowej niuni
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
chyba tak masz je na allegro .... ja kupowałem nowe
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
armistead to twoj wzor sie przydał dzieki .... jest moc na usa
-
potrzebny fachowiec ;D
napisz do krzysaudi on ogarniał mi rnse w mojej babci naprawde gosc wie co robi