Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. kowi za***isty jest ten znaczek... widziałem kiedys taki na allegro i kosztował w hu.... kasy.
  2. ok:) ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 22:55 ---------- jeszcze pianka w zapas musi wleciec moze ktos ma na sprzedaz ?
  3. z brzydkiego kaczatka w w łabedzia sie to oooo zmieniło
  4. no no białe jest git
  5. auto fajne tylko troszke bra nie dopasowana no i okropne te owiewki na szybach
  6. no i od razu młodszy kiermit sie nam zrobił
  7. kiera ma swoju smak .... miałem taka w 90 coupe
  8. fajne koła .... i fajne auto
  9. o chłopaku ... zycze ci takiego koła a jak zobacze to auto gdzies na drodze na nim to bede chylił pokłony
  10. za***iście to wyglada wszystko tak na gładko ..... ciekawe jak to bedzie wygladac na koncu
  11. kaffar zapraszam do działdowa..... mam tu ziomka co wszystko mi robi z elektryki w aucie ma vaga i inne programy i programiki
  12. lec po folie i to szybko
  13. a4-freunde odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kaffar podeslesz mi na priv czym sie róznia wskazowki te od polifta od allroada
  14. no no idziesz niezle z modami
  15. zaj..biste auto czekam z niecierpliwoscia kiedy wroci do stanu doskonałosci
  16. auto fajne .....ale czy ni za szybko na zime ? ja jak kolega wyzej czekam na 1 sniego ....
  17. s-line ??????????????
  18. no no zapawiada sie zacnie
  19. u nas na wsi jezdzi na takim kole audi a6 c5 wyglada za***iście
  20. skladaj auto bo co bede podziwiał na wlocie do wawy
  21. a4-freunde odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    powrot do letnich ?
  22. pierwsza klasa:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.