Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi za***isty jest ten znaczek... widziałem kiedys taki na allegro i kosztował w hu.... kasy.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ok:) ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 22:55 ---------- jeszcze pianka w zapas musi wleciec moze ktos ma na sprzedaz ?
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
z brzydkiego kaczatka w w łabedzia sie to oooo zmieniło
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
no no białe jest git
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
auto fajne tylko troszke bra nie dopasowana no i okropne te owiewki na szybach
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
no i od razu młodszy kiermit sie nam zrobił
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
- A4 B5 [Kiki]
kiera ma swoju smak .... miałem taka w 90 coupe- [B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
fajne koła .... i fajne auto- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
o chłopaku ... zycze ci takiego koła a jak zobacze to auto gdzies na drodze na nim to bede chylił pokłony- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
za***iście to wyglada wszystko tak na gładko ..... ciekawe jak to bedzie wygladac na koncu- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
kaffar zapraszam do działdowa..... mam tu ziomka co wszystko mi robi z elektryki w aucie ma vaga i inne programy i programiki- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
lec po folie i to szybko- A4 Diesel
kaffar podeslesz mi na priv czym sie róznia wskazowki te od polifta od allroada- [ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
no no idziesz niezle z modami- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
zaj..biste auto czekam z niecierpliwoscia kiedy wroci do stanu doskonałosci- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
szerokosci i bezawaryjnosci- [B5 ANA] zwykły taki srebrzak
auto fajne .....ale czy ni za szybko na zime ? ja jak kolega wyzej czekam na 1 sniego ....- [B5 ARG] sedan prawie s-line:D
s-line ??????????????- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no no zapawiada sie zacnie- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
u nas na wsi jezdzi na takim kole audi a6 c5 wyglada za***iście- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
skladaj auto bo co bede podziwiał na wlocie do wawy- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
i to dobrze wyglada- A4 Diesel
powrot do letnich ?- [ALL B5] Audi S4
pierwsza klasa:) - A4 B5 [Kiki]