Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
auto fajne tylko ta jażeniówka w bagazniku nie potrzebna
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
dobry wybor na kolor bedzie robic robote
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
ładnie sie prezentuje ...
-
[ A4 B5 ] Audi 1.9 TDI 90km
kolego na tych fotach za duzo nie widac ,,,, tylko tyle ze disel i czerwony
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
no no idziesz grudo zakładasz odrazu 2din
-
B6 by Armi - sesja s.25
mam na sprzedaż tomasony tn 5 ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- 18 cali
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sam zaślepiałem otwory na spryski....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
rns-e pochodzi od a4 b7 ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- i bylo troszke zabawy zeby wygladało to dobrze ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- dokładka od cupry leona...... koło mi sie podoba i tylko ono pasuje do mojej babci..... ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------[/url no i przyszła kolej na sprzegło jutro z rana mechanik i wymiana
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
fajna sprawa
-
[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)
ładna sztuka i koło pierwsza klasa
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no no auto niezle wyglada ...... ładny kolor ....
-
[B5 ADR] Czarna seria KRK
ładne auto i fajnie wkomponowane swiatła do jazdy dziennej
-
[B5 APS] by czorny
fajnie sie prezentuje jeszcze bym dołozył jakas ładna koncowke wydechu
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Mam dla ciebie koła w dziale sprzedam- [B5 AFN] by BARTEK
??- [B5 ADR] A4 B5 17" Porsche... by szyluś ALU NA SELL ! :)
szkoda koła fajnie wyglada- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
a gdzie ten ten spot był ?? bo nie w temacie jestem? masz jakies foty moze podeslesz na priv- [B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
sory ? nie chcesz sprzedac tych kołpaków ??- A4 B5 TDI by a4-freunde
tobie sie nie widziały mi nie przeszkadzaj sa wiecznie krwisto czerwone i nie musze ich malowac co sezon.... ale to tylko moje zdanie- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
o kurde to jeszcze musze swoj troszke dopracowac ten silnik- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
no no 2 din robi robote ....- A4 B5 TDI by a4-freunde
dzieki paput ..... jest dobrze ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- nie nie nie ja i moje plomby chcemy życ:)- A4 B5 TDI by a4-freunde
no i najważniejsze zmieniłem z kolega (krzysaudi) ekran startowy w rns-e czad- A4 B5 TDI by a4-freunde
korzystajac z ostatnich dni ciepła posprzatałem pod maska i z zewnatrz - [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM