Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. auto fajne tylko ta jażeniówka w bagazniku nie potrzebna
  2. dobry wybor na kolor bedzie robic robote
  3. ładnie sie prezentuje ...
  4. kolego na tych fotach za duzo nie widac ,,,, tylko tyle ze disel i czerwony
  5. no no idziesz grudo zakładasz odrazu 2din
  6. mam na sprzedaż tomasony tn 5 ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- 18 cali
  7. sam zaślepiałem otwory na spryski....
  8. rns-e pochodzi od a4 b7 ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- i bylo troszke zabawy zeby wygladało to dobrze ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- dokładka od cupry leona...... koło mi sie podoba i tylko ono pasuje do mojej babci..... ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------[/url no i przyszła kolej na sprzegło jutro z rana mechanik i wymiana
  9. ładna sztuka i koło pierwsza klasa
  10. no no auto niezle wyglada ...... ładny kolor ....
  11. ładne auto i fajnie wkomponowane swiatła do jazdy dziennej
  12. fajnie sie prezentuje jeszcze bym dołozył jakas ładna koncowke wydechu
  13. Mam dla ciebie koła w dziale sprzedam
  14. a gdzie ten ten spot był ?? bo nie w temacie jestem? masz jakies foty moze podeslesz na priv
  15. sory ? nie chcesz sprzedac tych kołpaków ??
  16. tobie sie nie widziały mi nie przeszkadzaj sa wiecznie krwisto czerwone i nie musze ich malowac co sezon.... ale to tylko moje zdanie
  17. o kurde to jeszcze musze swoj troszke dopracowac ten silnik
  18. no no 2 din robi robote ....
  19. dzieki paput ..... jest dobrze ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- nie nie nie ja i moje plomby chcemy życ:)
  20. no i najważniejsze zmieniłem z kolega (krzysaudi) ekran startowy w rns-e czad
  21. korzystajac z ostatnich dni ciepła posprzatałem pod maska i z zewnatrz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.