Treść opublikowana przez a4-freunde
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
chodzi mi o to
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
w cyce koło
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
zboku patrzac nie ma spojnej prostej lini
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zamówione w mapet tuning
-
[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo
kołpak
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
i ja bym wpadł ale boje sie was i waszej reakcji na moj samochod
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
za***iste auto poprostu wymiekam
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
---------- Post dopisany 10-01-2014 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:47 ---------- jednak wpadna takie decyzja podjeta
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tez spoko ale znalazłem chyba idealne dla mnie FOTEL SPORTOWY KUBEŁKOWY MONZA PLUS SKÓRA 3 KOLORY (3807631578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. całe czarne ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- Fotel sportowy MONZA+ BLACK SKRA 4/5d SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- za***ista cena.... ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- dzieki OLI_B5
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kupiłem od kolegi ze wsi miał takiego łaszka z zderzakiem od s4 i miał halo dałem u po 70 za sztuke
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
marzenie scietej głowy mam do dyspozycji 1000 pln a zreszta recaro juz nie robi szału i Rzuca na kolana .... fakt jest to rarytas ale mi chodzi o cos innego ..... fajnie wygladajacego w aucie.... ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- chce uzyskac cos podobnego ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- moze nie tak hard korowo ale podobnie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
o ku....................................................... ale czad
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fotele napewno wpadna tylko nie wiem jeszcze ktore ..... sa dwa do wyboru FOTEL SPORTOWY KUBEŁKOWY MONZA BLAST CARBON BLACK (3838519958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tu jest jedne ale materiał to ani skora ekologiczna ani materiał jakis nylon ?????? FOTEL WRX BLACK UNIWERSALNY (3867620247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te sa spoko podobne to tych u góry tylko ze nie urywaja d*py i tu jest ból
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zmiescic to one sie zmieszcza tylko gorzej ze mna w nich
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
musze jutro zadzwonic i poprosic o wiecej foto..... mi podobaja sie te własnie i te blue black
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fakt ja tez jedziłem z 6 miechow az postawiłem przodem do okna w przacy i nie wyłaczyłem ....a po 10 godzinach w pracy ledwie odpaliłem ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- temat foteli powraca ze wzgledu na wiosne .... szkam foteli na przod i nie wiem co zrobic myslałem o czyms takim Fotel kubełkowy fotele kubełkowe sportowy turismo (3835103971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. FOTEL SPORTOWY KUBEŁKOWY MONZA BLAST CARBON BLACK (3838519958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. FOTEL WRX BLACK UNIWERSALNY (3867620247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te sa nawet fajne FOTEL WRX BLUE/ BLACK UNIWERSALNY (3867620392) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te kolorystycznie jak ori s4 FOTEL COMFORT BLACK LEWY (3867619432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- co myslicie ? wiem ze wiekszosci zwas to nie podejdzie ale czekam na opinie
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
numer 1 .... w 100%
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
no wpadło pare modów na duży +
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
postojówki na 8xled smd daja rade
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mimo ze sa to leciwe babcie .... ale dobrze za nie placa
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
lampy fajne .....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no to zapowiada sie ciekawie ..... czekam na wspolnego spota i foty
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ok ... a co tam masz za graty w zapasie do założenia ?
-
[ALL B5] Audi S4
teraz jest pieknie ... miód malina
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak wiem ... przydało by sie jeszcze troszke w dół ale brak odwagi ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- kafffar musimy sie spyknac na jakiech wspolne foto