Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
tablica out out bo szpeci strasznie .... chociaz do zdjec mogłes ja zdjac jak juz musi byc
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no moze i wpadne nie daleko w sumie:) a dokładna data
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ok.....teraz misja blizej ziemi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no a ile ty bedziesz chciał z nich jagiełków
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
powoli do przodu narazie z fotelami lipa po dostepne beda dopiero w lipcu wiec moze koło
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzis zakupiony gwint jedzie do mnie kurierem ..... a w srode montaz panowie i krecenie zeby dobrze lazało co do koła to moze nastepny sezon ale to tylko zmiana o 1cal i model czyli avus III. a co do lipna to nie wiem o co chodzi ?
-
[B5 ADR] Stanced Avant by GuMak
widziane auto ..... duzo pracy włozone i na żywo wyglada nice:)
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
bedzie bedzie niżej na 100% ale mam problem z fotelami bo kur.....a sa nie dostepne narazie nigdzie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
musi byc nisko ... po vag familia iława decyza zapedła ma byc niko nie koniecznie szeroko
-
sprężyny obniżające
ja jak cos bede miał za 2 tygodnie na sprzedaz sprezyny mts na sprzedaż za jakies 250pln
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
za szybe z nia
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
rejestracje wyrzuc bo szpeci
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zdjecia z vag familia iłaVWa ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 22:34 ---------- pare foto jak chce zejsc z gwintem ktory napewno wleci w tym roku jak by tak udało sie zejsc jak na foto to by była mizga
-
Nowy Staw 4.05.14
nie dam rady .... czekam na hajs i kupuje gwint siedzenia moze w koncu wpadna w maju
-
Zawieszenie gwinowane ....
dawaj znac a sie dogadamy
-
Zawieszenie gwinowane ....
no to czekam jeszcze na info od fafnasty bo mowił mi cos o gwincie ze bedzie miał za tydzien .... a jak nie to wycieczka w niedziele na ogledziny gwintu
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
mega kozackie auto .... czerwien robi robote a powiedz jak sprawuje ci sie gwint ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja tez obdzwoniłem kilka takich ogłoszen i d*pa az trafiłem ..... no teraz pod maska bedzie o kilka lat młodsze auto
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jestem ciekaw koncowego efektu mysle ze moze byc mega kozacko
-
Zawieszenie gwinowane ....
w tej kasie to już powinien być INOX:wink:, chciaz i tak widac że nie zmęczony:wink:, coś urwać z ceny i bedzie ok:naughty: inox? chcial bym to kupic ale jak mam sprawdzic czy to jest ok ? i czy nie potrzebuje mocowan na gore
-
Zawieszenie gwinowane ....
ap technix ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Gwintowane zawieszenie Gwint KW V1 AUDI A4 B5 Olsztyn
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
ładna sztuka
-
Zawieszenie gwinowane ....
Chłopaki proszę o pomoc w doborze zawieszenia gwinowanego ? jakiej firmy ? moj budżet to 1000pln kupie cos?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
no nie zle to wymysliłes bedzie kox:)
-
[ALL B5] Audi S4
kolego wielkie ukłony dla ciebie jestes za***isty pelny profesjonalizmu ..... i oczywiscie pełny pomysłow ... wzor do nasladowania pozdrawiam A4-freunde