Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. tablica out out bo szpeci strasznie .... chociaz do zdjec mogłes ja zdjac jak juz musi byc
  2. no moze i wpadne nie daleko w sumie:) a dokładna data
  3. ok.....teraz misja blizej ziemi
  4. no a ile ty bedziesz chciał z nich jagiełków
  5. powoli do przodu narazie z fotelami lipa po dostepne beda dopiero w lipcu wiec moze koło
  6. dzis zakupiony gwint jedzie do mnie kurierem ..... a w srode montaz panowie i krecenie zeby dobrze lazało co do koła to moze nastepny sezon ale to tylko zmiana o 1cal i model czyli avus III. a co do lipna to nie wiem o co chodzi ?
  7. widziane auto ..... duzo pracy włozone i na żywo wyglada nice:)
  8. bedzie bedzie niżej na 100% ale mam problem z fotelami bo kur.....a sa nie dostepne narazie nigdzie
  9. musi byc nisko ... po vag familia iława decyza zapedła ma byc niko nie koniecznie szeroko
  10. ja jak cos bede miał za 2 tygodnie na sprzedaz sprezyny mts na sprzedaż za jakies 250pln
  11. za szybe z nia
  12. rejestracje wyrzuc bo szpeci
  13. zdjecia z vag familia iłaVWa ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 22:34 ---------- pare foto jak chce zejsc z gwintem ktory napewno wleci w tym roku jak by tak udało sie zejsc jak na foto to by była mizga
  14. nie dam rady .... czekam na hajs i kupuje gwint siedzenia moze w koncu wpadna w maju
  15. dawaj znac a sie dogadamy
  16. no to czekam jeszcze na info od fafnasty bo mowił mi cos o gwincie ze bedzie miał za tydzien .... a jak nie to wycieczka w niedziele na ogledziny gwintu
  17. mega kozackie auto .... czerwien robi robote a powiedz jak sprawuje ci sie gwint ?
  18. ja tez obdzwoniłem kilka takich ogłoszen i d*pa az trafiłem ..... no teraz pod maska bedzie o kilka lat młodsze auto
  19. jestem ciekaw koncowego efektu mysle ze moze byc mega kozacko
  20. w tej kasie to już powinien być INOX:wink:, chciaz i tak widac że nie zmęczony:wink:, coś urwać z ceny i bedzie ok:naughty: inox? chcial bym to kupic ale jak mam sprawdzic czy to jest ok ? i czy nie potrzebuje mocowan na gore
  21. ap technix ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Gwintowane zawieszenie Gwint KW V1 AUDI A4 B5 Olsztyn
  22. Chłopaki proszę o pomoc w doborze zawieszenia gwinowanego ? jakiej firmy ? moj budżet to 1000pln kupie cos?
  23. no nie zle to wymysliłes bedzie kox:)
  24. kolego wielkie ukłony dla ciebie jestes za***isty pelny profesjonalizmu ..... i oczywiscie pełny pomysłow ... wzor do nasladowania pozdrawiam A4-freunde

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.