Treść opublikowana przez a4-freunde
-
zloty
a co do zlotu na pasie czemu nie ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- ja na vw manie jade ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- Pamiętasz jakie kolory ? Bo moze to my xD ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Złodzieje tam jak hu* ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Złodzieje tam jak hu* czemu zlodzieje
-
zloty
11.12.13 lipiec vw mania pruszcz gdanski
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jaka cena?? przygarne od przybytku głowa nie boli:)
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
moze sa moze plany kto to wie .....u mnie wszystko sie zmienia na szybkosci:)
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
napewno znajdziesz jak beda naj mniej potrzebne ja .... czekam na dostawe i sprobuje to w jak najszybszy sposób to ogarnac ---------- Post dopisany 15-06-2014 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 00:06 ---------- nastempna stacja to avus III
-
A4 Diesel
dobrze wyglada twoje auto no i moje koło
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
chłopaki podeslijcie foto
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
pomaranczowe napewno beda ale miał poszukac jeszcze chromy wziołem 10 sztuk pomaranczowyvh bo w dobrej cenie były
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zamówiłem żarówki do przodu do usa
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
jest za***iście ..... auto wyglada mega dobrze >
-
[B5 1Z] A4 TDi
jest miazga
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ja to zadoptowałem z a4 b7 .....przy pomocy kolegi krzysaudi ...W b5 tego nie było
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak tak na foto wyglada na bardziej połyskujaca... ale i tak od 3d jest mega róznica .... ja jestem zadowolony z efektu
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
ja odpadam lipa musze byc w pracy ...... a potem jade po moja pania
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
pewnie jedno i to samo ale brałem od tego goscia ... sprawdzona naprawde warto FOLIA CZARNA CZARNY CARBON 4D 152x50 NOWOŚĆ (4262704396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale miazga ..... jak spasowane miód malina
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
podswietlenie klamek pokaze jutro .... i swiatełek w dzwiach no i sa pierwsze ofiary gwintu własnie odpadl mi ekran pod silnikiem i trzyma sie tylko z przodu zderzaka ..... trze nie miłosniernie ... jutro reaktywacja i zakładam rozpurke na doł przy okazji ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- na fotkach moze nie widac róznicy ale w realu jest całkiem inny ..... dla laika nie było by róznicy miedzy ori carbonem a folia
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
folia robi robote:) jest mega fajna ale musi oklejac ktos co robi to na codzien tak nowa ramka
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie dopiero w niedziele czas pozwoli i specjalista od foli bedzie miał czas ---------- Post dopisany 10-06-2014 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 22:10 ---------- dzis walka ze srodkiem dokonczyłem lampki biało-czerwone no wpadły decory carbon 4d robia robote ---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- ---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- oraz podświetlenie klamek na bazie a6 c5
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
w RS-ie podstawa to oryginalnosc moj boss ma takie auto 100% ori i jest boskie..... twoje tez ale do koła bym wrocil ori
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
powiem tak rs musi miec ori koła wtedy dobrze wszystko gra ze soba
-
[ALL B5] Srebrna strzała 2.8 quattro :)
jaki koszt wyrezania takich listw ....
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
no niestety po Kermicie zostały tylko wspomnienia i foty
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
gdzie zes takie ciasteczko wyrwał?? pochwal sie
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
no cały urok znikł