Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebrna strzała 2.8 quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich, przejdę od razu do konkretów:

Rok produkcji: 1999 Lift Tiptronic

Pojemność: 2.8 / quattro

Z wyposażenia :

- 10x poduch

- szyberdach

- xenony

- duża navi :decayed:

- 2x elektryczne szyby :facepalm:

- BOSE + zmieniarka

- fotele w full elektryce

- 2x podłokietnik

- el lusterka

- hak :))

- pełny fis

- Parktronik tył

- Felgi 18" ala RS6

- wewnetrzne lusterko fotochrom

- climatronik i renata w skórce :jerk:

... rzeczy typu ABS nie będe wymieniał :grin:

Mody w planach:

-Kiera trójramienna

-wymiana wahaczy

Zdjęcia świeżo po kupnie:

20130828_122803.jpg

20130828_122812.jpg

20130828_123208.jpg

W audiczce wymieniłem mase części, komplet zawieszenia, uszczelke pod deklami, kolektor wydechowy jak i niemal cały wydech zbuowany od podstaw

sondy lambda, gaz Lpg - tech na wstryskach hana ( czerwone ) nowe kapcie na zime i duuużo dużo innych rzeczy, tak żeby technicznie było perfect.

Z modów :

- kieronica Slajn :D

- felgi rs6

- diody led postojówki

- listwy z prawdziwego carbonu, własnoręcznie klejone

do tego doszła jeszcze renowacja felg letnich i wkrótce nowe oponki :P

aby pozbyć się emeryckiego drewna na czas rezania carbo:

20141211_175908.jpg

prawy tył :

20150413_172903.jpg

prawy przód :

20150420_125443.jpg

Reszta in progress :P

20150413_182018.jpg

Edytowane przez peterx122

Opublikowano

Zabierz ją gdzieś w plener i jakąś fajną sesje zrób:wink::decayed:

Opublikowano

super b5, ma wszystko czego człowiek zapragnie :wink:

Opublikowano

no Vka w łdnym wypasie

jak sie automat sprawuje?

Opublikowano
no Vka w łdnym wypasie

jak sie automat sprawuje?

bardzo dobrze ale do manuala mu daleko:whistling::decayed:

Opublikowano
super b5, ma wszystko czego człowiek zapragnie :wink:
no Vka w łdnym wypasie

jak sie automat sprawuje?

Jakoś nie mogę tego pogodzić. No chyba, że ja do automatu nie dorosłem :decayed:

Poza skrzynią, fajny sedanik z niezłym wypasem (chętnie przygarnął bym kilka gratów) :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Co do automatu to sprawuje sie swietnie, nie czuc zmiany biegów nie ma nic lepszego na korki. Co racja to racja z manualem nie ma szans na brak mocy jednak nie narzekam ;)

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2013 at 15:31 ----------

Jest i ona :)

20130909_175413.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Karbony (włókno węglowe) własnej roboty :decayed:

Jeszcze tylko wyrównanie papierem ściernym i warstwa lakieru bezbarwnego :)

20131214_215756.jpg

20131214_215923.jpg

20131215_173336.jpg

Opublikowano

własnej roboty czyli? co działałes?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

standardowe listwy ( drewno ), szlifowanie -> żywica -> suszenie -> 2 warstwa -> włókno węglowe 280g-> żywica epoksydowa-> podkład. Niestety wymaga to sporo czasu, a że takowego teraz zupelnie nie posiadam to jedna listwa do kompletu in work.

Opublikowano

Dużo pracy,ale efekt MEGA!!!

Opublikowano

jaki koszt wyrezania takich listw ....

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wypad na hamownie :)

a4d.jpg

20150324_175111.jpg

20150324_174304.jpg

Edytowane przez peterx122

Opublikowano

Widziana nawet dzis we Wro

Dobra robota z listwami ;-) tez by mi sie cos takiego przydalo.

No i 2.8 <3

Opublikowano
  • Autor

Haha zaglądałeś do środka? W sumie nic trudnego, alkantara na klej samoprzylepny i da rade powycinac nawet bez zdejmowania listew - godzina roboty :)

Opublikowano

Kozak furka - podobają mi się srebrne w sedanie :) . A gdzie hamowałeś?

Opublikowano

Chodzilo mi o ten carbon :-P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jedna już siedzi :)

11121495_910597655659398_2110837302_n.jp

+ prezentacja na odnowionych felgach 18"
11157000_910597622326068_1454709232_n.jp

Edytowane przez peterx122

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.