Treść opublikowana przez a4-freunde
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
ja chyba odpuszczam .... pomysle??
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
chłopaki czym wysmarowac gwint ??? znaczy jakim smarem ??
-
A4 Diesel
kaFFar jak juz bedziesz sprzedawac avus III to ja byłem pierwszy
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
szkoda ze ta maska jest na biało
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
dobrze widze to jest zjazd na rus ? koło olsztyna
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
nie chodzi o to ze przyjada oni tam maja dyzury od 10-22 cało dniowe w weekend :
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
tak tak ...... zakaz ... ze wzgledu bezpieczenstwa wiem ze to dziwne i nie do pojecia ..... moze ktos z was zobaczyc i sprawdzic ale wiem to z dosc pewnego zrodła ( policjanta ) . wiec moze zrobimy spota na moto pikniku w dajtkach 14.06.2014
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
chłopaki dzis dowiedziałem sie ze na tym pasie startowym w sezonie letnim co weekend sa dyzury policji i zakaz zatrzymywanie sie na parkingach poboczach wzdłuż pasu startowego .... także jest lipa
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
wstepnie sie pisze
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jest miazga poprostu kozak ..... I te spasowanie kola szok szcunek ulicy
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok nie długo się wybieram do ndz to jak bedzię możliwość to jakoś zrobimy ustawkę ok zapraszam
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- przód do dołu:evil: Teraz jakieś koło z jajem, i bedzie:kox: nie nie teraz troszke tył w górę i koło może za rok od kaffara
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tym samochodem jezdze tylko ja i moja żona
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
ładnie leży
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ale miazga ładnie to wszystko sobie wykombinowałeś ....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tak tak dupcia siedzi bardziej ..... Albo w piatek albo w sobote będzie korekta.... ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Duzej różnicy nie ma ale trzeba poprawic
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jest dobrze bo chacze wszedzie gdzie sie da i unikam ulic ze spiacymi policjantami ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- Foty robione telefonem na szybko może byc ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
wieksza relacja i opis we wtorek po korektach ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 14:19 ---------- jest gwint ale chyba troszke przesadzilem w piatek orekta i pewnie w gore ... dzis jest 59.5 od nadkola d ziemi z przodu
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Piekne auto ... Moge jakies namiary na ciebie bo chciałbym pogadac o rs ... Szef ma tez i tak samo jak u ciebie ma ubytek moccy moze byc priv
-
[B5 AFN] Green Kaktus
no no ładna sztuka ...... tylko te swiatełka led
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
gdzie kupowałes ta nalepe
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
to zdjecia z lipna ? szkoda ze mnie tam nie było ..... moze jeszcze bedzie okazja zeby sie spyknac dzies na spocie ....
-
[B5 APS] by czorny
o kurde czorny da sie tym jezdzic ja tez chce we wtorek skrecic i nie wiem czy isc na maxa czy na rozsadek
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
niestety nie bede w lipnie bo miał dzis przyjsc gwint i nie przyszedł. bedzie dopiero we wtorek .... wiec koza nigdzie nie jade ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 22:20 ---------- taka mała zapowiedz co wy na to ???