Treść opublikowana przez a4-freunde
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dobre drogi ? no własnie nie sa to autobany ale da rade jezdzic ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- nie pojechałem pod biedronke u nas na wsi i jest tam fajne odprowadzenie wody podczas deszczy i koła sie tak zapadły ze dokładka zatrzymała sie na kostce ..... wiec telefon w ruch i o to foty a ludzie przechodzili i kiwali głowami ---------- Post dopisany 04-06-2014 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 18:05 ---------- no i dzis wpadła folia carbonowa na decory ..... zmiana z 3d na 4d w połysku .....w niedziele demontaż listw i w poniedziałek oklejanie i montaż ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------
-
Carbon 4d
a ja na przekór wszystkim jak zawsze kupiłem go i zamierzam w poniedziałek okleic decory:)
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
a jak tam furka ogarnieta ..... bo nie widac na wawie zeby smigała
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
droga to poł biedy nie wiem czy uda mi sie w pracy urlop ogarnac
-
[B5 ADR] by maniu
szkoda ... a juz tak zacnie wygladało
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
1.jacco 2.Tomekktm 3.kafareq 4.ByRadzio 5.a4-freunde jak bede mial wolne i jak droga pozwoli
-
Carbon 4d
FOLIA CZARNA CZARNY CARBON 4D 152x50 NOWOŚĆ (4262704396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. OKLEJAL KTOS TYM ? BO CHYBA W TYM TYGODNIU WLECI NA POKŁAD ......
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jest prze pieknie
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
i odrazu lepiej
-
A4 Diesel
no no jak bede na dajtkacch to musze daleko ustac zebym wstydu sobie nie narobił z moim smietniczkiem przy tobie .... bo twoj wyglada zacnie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
takie ustrzelone na szybko robione kalkulatorem ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 21:28 ---------- ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:44 ---------- i taki nowy dodatek gałka zmiany biegów polift ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 22:46 ---------- dzis posadziłem dokładke na ziemi .... troche jej pomogłem ale nie trzeba było duzo
-
[B5 APS] by czorny
jest miazga
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
ok ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- o ktorej godzinie ---------- Post dopisany 27-05-2014 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 21:33 ---------- ?? i jak wiadamo cos o ktorej i jak
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
ilu was było
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
dobre koło .... auto nie do poznania
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
no nie chłopaki brak fotek ?
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
to jak robimy chłopaki ..... musimy sie potkac przed zltoem i wjechac tam razem zeby było grubo
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
prosze o foty jesli ktos robił
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Panie, dzwona mialem. Zdes sie gladzi i ryjek maluje w tym miechu. Jeszcze bedzie na czym oko zawiesic Wyslane tostem z maslem. ja mysle bo było na czym
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
rooney cos zaniedbałes swoj samochód .... zawsze jak ja widziałem to wzroku nie mogłem oderwac w wawie
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
no to my sie widzimy na zlocie .... bede na 100%
-
17.05.2014 , Przeździęk Wielki
niestety mnie nie bedzie ...... pozdro chłopaki ... mozemy sie spyknac i pojechac razem na moto piknik dajtki
-
[B5 AJM] Audi by chmarus13
kolo nie glupie
-
Prośba o rozpoznanie grilla przedniego
przedlift
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
bo w rorzadzach w tych latach była roznica do 2002 z napinaczem hydraulicznym po 2002 ber hydraulicznego