Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. dobra baza do dalszych modów
  2. jest siła w tym samochodzie
  3. auto super ale koła na zdjeciach lepiej wygladaja od tych five flat
  4. slavko no to zes teraz pojechał z kołami .... kozaczek auto sie zrobiło
  5. a4-freunde odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie mam pojecia grfit xD dobry kolor to i nazwy dobre a jak to nazwac jak błyszczało sie jak cholera i było grafitowe
  6. bardzo ładne auto teraz grill z oooo i te piekne koło i bedzie miód malina
  7. a4-freunde odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciemny chrom
  8. a4-freunde odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  9. po prostu auto kaFFFar-a urwało mi dupe
  10. jutro zerkne w aso ile cos takie kosztuje ... moze znosne pieniażki. ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 20:01 ---------- z kolega kaFFFar-em na spocie
  11. a4-freunde odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kaFFFar tak jak mowiłem zgwałciłes mnie tymi kołami ..... za***iście wyglada twoje auto na iławie ogarniemy lepsze foty
  12. mi sie widzi ten kolor ..... bedzie robic robote
  13. super stołki ..... hyle głowę kolego ..... szacunek
  14. co tu duzo mówic ....... jest bosko ...co tam bosko jest mega zaje...ście
  15. bardzo fajne auto .... jeszcze fajne koło i kozaczek
  16. wrócił bym do znaczka na srebrno ... wyglada to tak jak bys sie wstydził ze jeżdzisz audi
  17. wiem ale nie moge sie z nia rozstac.... od czego na druga strone najlepiej pasi ?
  18. wdadła osłona vr5 od kolegi z forum : dzieki
  19. nom nie tak tanio .....to co kupilem ok super ale to co oslanie mechanizm juz nie
  20. osłone kupiłem używana od forumowicza ( vauxhall95 ) . Ale dzwoniłem kiedys do ASO i kosztuje ponad 300pln
  21. Tak. Narazie tak zrobiłem bo czekam na osłony mechanizmu wycieraczek z polifta .... koszt takiej osłonki to 103pln wieksza czesc a 29 pln zaslepka aku
  22. czekam czeka sam nie moge sie doczekac ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 22:56 ---------- Nowy gadzet z aso ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- jeszcze czekam na osłone vr5
  23. Na zderzaku napisane jest a3 3-d
  24. jest siła i moc ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.