Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
dobra baza do dalszych modów
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
bardzo ładne auto
-
[ALL B5] Audi S4
jest siła w tym samochodzie
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
auto super ale koła na zdjeciach lepiej wygladaja od tych five flat
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
slavko no to zes teraz pojechał z kołami .... kozaczek auto sie zrobiło
-
A4 Diesel
nie mam pojecia grfit xD dobry kolor to i nazwy dobre a jak to nazwac jak błyszczało sie jak cholera i było grafitowe
-
[B5 AHU] by zombek
bardzo ładne auto teraz grill z oooo i te piekne koło i bedzie miód malina
-
A4 Diesel
ciemny chrom
-
A4 Diesel
- A4 B5 TDI by a4-freunde
po prostu auto kaFFFar-a urwało mi dupe- A4 B5 TDI by a4-freunde
jutro zerkne w aso ile cos takie kosztuje ... moze znosne pieniażki. ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 20:01 ---------- z kolega kaFFFar-em na spocie- A4 Diesel
kaFFFar tak jak mowiłem zgwałciłes mnie tymi kołami ..... za***iście wyglada twoje auto na iławie ogarniemy lepsze foty- A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
mi sie widzi ten kolor ..... bedzie robic robote- [B5 APS] by czorny
super stołki ..... hyle głowę kolego ..... szacunek- [B5 APS] by czorny
co tu duzo mówic ....... jest bosko ...co tam bosko jest mega zaje...ście- A4 B5 czyli moja czarnula 1.8T Avant w pakiecie S4
bardzo fajne auto .... jeszcze fajne koło i kozaczek- [B5 AFB] Audi A4 B5 2.5 TDI V6 Avant, German Style, 15", śliwka...
wrócił bym do znaczka na srebrno ... wyglada to tak jak bys sie wstydził ze jeżdzisz audi- A4 B5 TDI by a4-freunde
wiem ale nie moge sie z nia rozstac.... od czego na druga strone najlepiej pasi ?- A4 B5 TDI by a4-freunde
wdadła osłona vr5 od kolegi z forum : dzieki- A4 B5 TDI by a4-freunde
nom nie tak tanio .....to co kupilem ok super ale to co oslanie mechanizm juz nie- A4 B5 TDI by a4-freunde
osłone kupiłem używana od forumowicza ( vauxhall95 ) . Ale dzwoniłem kiedys do ASO i kosztuje ponad 300pln- A4 B5 TDI by a4-freunde
Tak. Narazie tak zrobiłem bo czekam na osłony mechanizmu wycieraczek z polifta .... koszt takiej osłonki to 103pln wieksza czesc a 29 pln zaslepka aku- A4 B5 TDI by a4-freunde
czekam czeka sam nie moge sie doczekac ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 22:56 ---------- Nowy gadzet z aso ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- jeszcze czekam na osłone vr5- Czy ten zderzak podejdzie do 3-drzwiowej Audi A3 8P? Prośba o pomoc
Na zderzaku napisane jest a3 3-d- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
jest siła i moc .... - A4 B5 TDI by a4-freunde