Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. No super sie zapowiada bede sledził
  2. ? i to jest ten bol ---------- Post dopisany 31-12-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 19:58 ---------- ja jeszcze smigam na letnich z wyjazdu na P.O.M ---------- Post dopisany 01-01-2014 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 00:01 ----------
  3. super sie prezentuje chyba ja musze sobie kupic ringi na zegary
  4. O bedzie golfy na wypasie
  5. podpisuje sie pok kolegami .... to wzor czystosci i auta ale teraz to wzor wiejskiego tuningu
  6. co to jest to na zderzaku z przodu
  7. kolego całkiem dobrze to wyglada nawet w podkładzie zrob kilka innych fot jak to wyglada z boku itp napewno wszyscy sa ciekawi
  8. podaj nick goscia od ktorego kupiłes albo link
  9. koledzy podeslijcie gdzie mozna takie gadzety do tego modu kupic?
  10. mysle ze carbon .... bedzie najlepszy klasyczny delikatny w sam raz
  11. kolego dawaj dawaj foty
  12. ciekawe jak to koło bedzie wygladac na aucie
  13. no z modami jak pojdziesz w dobra strone to bedzie ciacho.....
  14. kolego dobrze widze modzisz (s) z przodu
  15. wieczorem tak w dzien troszke słabiej i ciekawe czy psy sie nie przyjebia
  16. bede miał 215/45 jak wszystkie na aucie bo bałem sie ze mogła nie wejsc... ---------- Post dopisany 12-12-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 18:34 ---------- dzis przed sklepem w wolnej chwili wpadłem na pomysł by zastąpic biał w5w pomarańczowa w5w prawa pomarańcz a lewa zwykła
  17. a4-freunde odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dawaj na czarno albo carbon jak ja ....
  18. ? tylko po co wymieniac na cos co nie bedzie robic roboty:)
  19. a w jaki temat idzie rant ? czy cos ori? 3dms
  20. nie zakładaj czegos czego bedziesz załował albo ori navigation plus lub rns-e .... zobaczysz ze nie bedziesz załował... zobacz u mnie jak to zajeb... wyglada i u mati_23
  21. aha oki dzieki bardzo .....
  22. i bez problemu bedzie pasowac ? nic nie trzeba podcinac ? ile płaciłes?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.