Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
jak bys kolego chcial to bede mial sprezyny na sprzedarz mts za 300 jezdzone jeden sezon bo zakładam gwint
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
moze sie tak nie znam z tym wszystkim jak koledzy ,ale te kolo to bardzo zle wyglada .... (porażka)
-
[B5 AFN] Avant by tfk
prosze was seria az sie patrzy ......żal!!!
-
[B5 APS] by czorny
widziałem te koło na zywo ..... i naprawde robie robote
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
chłopaki bez obrazy ale czy to dobrze wyglada ? to nie wiem ? sa gusta i gusciki .Do mnie to nie przemawia
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
chłopaki sorry ale k**wa...... robicie jakies wywody na temat diodek .... a mnie to wisi ja mam takie lampy jakie mi sie podobaja .... i zasmiecacie mój watek....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzieki kowi87 jest mega lapiej
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
kolego poprostu widzaiłem już dużo ale takie cuda pierwszy raz ;0
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
jest dobrze i nawet kolor kół podpasował i nie gryzie sie z autem
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
kolego podeslesz link do ringow na zegary na priv
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
ja tez chce takie kola
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
auto co rok niżej i coraz ladniejsze
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
przez tyle czasu miałem białe czas na zmiane ..... i powiem wam ze dopiero teraz ta lampa robi dla mnie robote
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
super sie prezentuje auto ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ---------- dobry kolor rotora
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ja bym chciał cos takiego uzyskac .... z tym ciemnym Lampy tylne Audi A4 B5 Red Black LED Diodowe FK (4064442900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 22:51 ---------- ---------- Post dopisany 05-04-2014 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 21:37 ---------- korzystajac z chwili wolnego okleiłem lampy folia jest za***iście jutro foty na aucie ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 21:04 ---------- a tak wygladaja na aucie jest moc
-
Audi RS6 C7 2014
to ześ teraz pozamiatał na forum
-
[B5 APS] by czorny
czemu ty zmieniasz koła człowieku ....??????
-
[B5 ADR] Avancik 1997r - mokra włoszka
bardzo ładna sztuka ...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
18cali robia robote
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
lampy zostaja tylko biały pasek idzie na czarno:)
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
to uzywka ... dostalem w gratisie do licznika ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- no i nowy licznik na pokładzie bo w starym umarł fis i mimo reanimacji przez doktora krzysaudi licznik nie wstał za to dzis wleciał nowy
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie dostawca sie nie wywiazał napewno beda .... tylko moze dopiero w wakacje , ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- opuscił chyba za duzo od razu a potem cos krecił . ..... a kasa na fotele sie rozeszla takze teraz ja czekam na kase
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
za***isty efekt wiecej naklej i jest mistrostwo swiata
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kolejna osłona wpadła pod maske:)
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
widze kolega zaraził sie wizja jona olssona chodzilo mi tez po głowie cos takiego ..... gratulacje za odwage