Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
co to za kolo :/
-
[ALL B5] moja A4
powodzenia
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no i dzis wpadły ala usa ... dzieki krzysaudi za pomoc i folie ..... odwdziecze sie przy najblizszej okazji ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- a co do kół zostaja avus II .... tomasony nie powalaja na kolana.....
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
o fajny znaczek
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
kurcze chciał bym zmienic cos w tym aucie . zeby wygladał jak kilka aut na forum swiezo nowo ciekawie a nie wiem jak ? fajnie sie mienia jak sie jedzie ale nie oto chodzi chyba:)
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tak nakładki bo farba nie wytrzymywała za długo a to załozyłem i wyglada dobrze i nie musze co chwila malowac zeby było krwisto czerwone .... ale o tym tu mowa .... tylko o felgach ...... ze zmaina felg wiarze sie to włanie załozenie gwintu ktory mam w bagazniku oraz wieksze tarcze przod bo przy tym kole gina ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- z gwintem to jest jeszcze problem bo jeden z przednich amortyzatorów jest wylany .... i to tak same koszty.... bije sie z myslami
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
- A4 B5 TDI by a4-freunde
---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- i co panowie ? mam mieszane uczucia :/- [B5 AVG] Czarny sedan z przytulnym wnętrzem :D
bezawaryjnosci- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no kozak jak diabli- A4 B5 TDI by a4-freunde
no zobaczymy ... kurde kolega jest pod telefonem jezdzi po polsce naprawia sejfy w biedronkach i dzis znow dostał telefon i go nie ma a musze odebrac od niego koła ....... k......wa juz sam nie moge sie doczekac- [ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
no no moze byc fajnie .....- Moja niunia, stylizowana na S4.
Tylko właśnie nie wiem czy tylko tył przyciemniać, czy przód w jakimś stopniu również, do tego będę chciał zainstalować czujniki parkowania, bo przy zmroku może być problem z cofaniem. ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- Bo on ma wyglądać a nie jeździć Gościu w BMW nie musi wiedzieć co tam na kresce stoi obok niego Ja bez spiny na światłach se powoli ruszam, durnia z siebie nie będę robił żeby się ścigać Tak się zastanowiłem że jak już na grillu ma ten znaczek S4, a bawimy się w stylizację to i z tył sobie walne nie słuchaj sie ich ja tez tak miałem ze sie ze mnie smiali ze mam znaczki ale jeden lubi rybki drugi akwarium ogolnie za***ista furka zacnie wyglada- A4 B5 TDI by a4-freunde
dzis nie dam rady bo miałem je odebrac od kolegi ale musiał pilnie wyjechac ..... moze jutro je dam rade przymierzyc.... i odrazu do rzuce foty .... tez juz nie moge sie doczekac:)- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
A co tu sie stało ..... Takie auto i co ???- [B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Koło wyglada dobrze kolega miał tez takie i tez wysoki połys robiały robotr- [ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Kola bardzo ładne ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Mocne przede wszystjim- [ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Dawaj foty kół na aucie- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
pomarańcz mega- [B5 APS] by czorny
pieknie zazdroszcze autek i wyjazdy do nysy- [ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
to prawda wcodza na tematy kolegow i ogladanie aut to moja babcia to taki smitniczek- [B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
zakładaj te kolo ...... bedzie pieknie- A4 B5 TDI by a4-freunde
- A4 B5 TDI by a4-freunde
musze je załozyc na auto oblukac i przespac sie z tym zrobie zdjecia z przymiarki na aucie i pokaze- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
spoko bedzie git . i tak jest kozak auto - A4 B5 TDI by a4-freunde