Treść opublikowana przez Mlody1018
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Opel Astra GSI 16V 150KM 1992r VW Golf IV 1.8 1998 I Obecnie od roku Audi A4 B5 Polift 1.9 TDI
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
U mnie tak pomiedzy 15-20 tys, ale gdyby paliwo było Tańsze to przynajmniej by było połowe więcej
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj przed 12 na Prymasa w W-wie w strone zachodniego ciemno zielony B5 przedlift w Sedanie z ramkami klubowymi Rejestracja DW . . . . . Mijaliśmy się parę razy w koreczku, Zagadany przez telefon byłem Pozdrawiam Kierownika
-
Spotkania na drodze
Jak Czarny Sedan polift i przed godz 8 to ja
-
[B5 AFM] Przednia szyba mróz
Posprawdzajcie pod wykładziną kierowcy i ewentualnie pod fotelem kierowcy czy nie ma tam wilgoci i nie zbiera sie woda, tak jak kolega wyżej wspomniał, uszczelka od obudowy komputera lubi sie po latach eksploatacji rozszczelniać. Ja U Siebie właśnie przerabiałem ten temat. Zawsze kiedy popadało to było mokro w aucie i parowały wszystkie szyby. Po wymianie uszczelki i poprawieniu silikonem wszystko ustąpiło.
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam czarny sedan B5 jeżeli dobrze pamietam . Dokładnie
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam sąsiada z dzielnicy z avanta B6 "WA *****" Mijanego dzisiaj na modlińskiej przed kowalczyka ok 6:15 ))
-
Spotkania na drodze
Obtrąbiony Zielony AVANT B5 PKL **** Na Prymasa nad górczewską ok 16:30 w początku pięknego koreczka Pozdrowiam Kierownika )
-
[ALL B5] Gdzie w sedanie gniazdo 12V w bagażniku
U mnie w Sedanie po lifcie nie ma nigdzie takiego gniazda na 12V ... Chyba, że jest gdzieś ładnie schowane
-
[ALL B5] Skrzypią mi amorki czy to możliwe?
U mnie jest dokładnie to samo.. Pęknięta guma na dolnym wachaczu tylnym i to jest przyczyna tego skrzypienia przy skręcie i przejazdach przez różne nierówności, Także sprawdź sobie gumy na wachaczach
-
[B5 AFN] Woda po stronie kierowcy
Ja W Polifcie mam identyczny problem, co deszcz pod dywanikiem jest wilgoć,gumka od linki maski byla peknieta, zasilikonowałem ją, kanaliki tez po przepychane i ciągle to samo... zostaje jeszcze zajrzeć pod tą obudowę komputera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich. Paweł z Warszawy..