Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
700zł program do mojego padła. Niżej nie znalazłem wiec cena chyba spoko. Więc niedługo chyba się tam wybiorę. tylko grosz trzeba uzbierać.
-
Spoty wrocławskie
No dzwoniłem. Odebrała jakaś pani. Zebrała informacje i czekam na telefon od niej. Ciekawe kiedy zadzwoni. Tak swoją drogą to dzwoniłem chyba do 6 firm we Wrocławiu. I najczęściej pada kwota 1100zł najniżej usłyszałem 700zł. Jak z serii robi program to powinien ok 800 zawolac. Jak pod mocniejsze wtryski, turbo to ok 1000. Mowa o np typowym afn lub avf/awx. Panie Total seria. A powiedz mi czy kat ma znaczenie przy programie? Bo będę wycinal tylko Niewiem czy przed programem czy po?
-
Spoty wrocławskie
No dzwoniłem. Odebrała jakaś pani. Zebrała informacje i czekam na telefon od niej. Ciekawe kiedy zadzwoni. Tak swoją drogą to dzwoniłem chyba do 6 firm we Wrocławiu. I najczęściej pada kwota 1100zł najniżej usłyszałem 700zł.
-
Spoty wrocławskie
A co cwiara robi? On mi dawal namiar na jakąś firmę.
-
Spoty wrocławskie
Jak już jest o mocy. Gdzie najlepiej polecacie we Wrocławiu zrobić chipa i jakie ceny?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
A sprzedałem wczoraj ładny komplet soczewek z b8. Ile Wogole kosztuje regeneracja?
-
Spoty wrocławskie
Najlepsze dziewczyny ze wsi. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
No jest cos takiego. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
To trzeba było dzwonić. A gdzie byłeś. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
No te oryginalne po kilku latach tak mają. Moje narazie bez problemu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Temat do ogarnięcia tylko w Liczniki po 2002 rok czyli a6 c5 pełen lift. W kanale 19 adaptacji jest opcja wyboru podświetlenia licznika. W mini lifcie a6 da się ogarnąć ze cały licznik święci po zapłonie Ale to już jest edycja wsadu. Jak narazie nic innego nikt nie ogarnął. Chyba że czegoś niewiem to proszę mnie poprawić,
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Ja u siebie mam wszystko ogarnięte od montażu wszystko działa jak należy.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Karol puść mi swój numer bo nie mam.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Reszta pinów nie używana. Poprostu nawet nie ma ich w kostce. Kodowanie jest odrazu na kilka modeli. Ja w swoim sterowniku też miałem jakieś dziwne kodowanie. Zmień na to co potrzebujesz i po sprawie.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Ja swoje myje ;-) ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2013 at 11:05 ---------- Dzisiaj wyjazd do kolegi z NS po Nowe graty. W związku z tym że czarny sufit to drogi rarytas, to wpadnie ciemno szary z lifta
-
[B5 APS] by czorny
No o to mi chodziło:decayed: Gdy są ciepłe dni, nie mam tego problemu przecież Ty masz z C6 soczewki, mi się z nimi absolutnie nic nie działo jak je miałem także tego, juzd ajfołn waj topatok Z c6 są dobre soczewki Ale powiem wam że kupiłem kiedyś całe lampy z c6 dla soczewek i te Soczewki to jakaś kicha była. Gwerty twierdził że są z c5 ale wiem co rozbieralem. Więc trzeba uważać. Ja polecam zawsze soczewki z Bmw e60 lift. Pewny towar i jasno na drodze ze hej. Według mnie dużo lepiej niż z q7
-
Spoty wrocławskie
Szczurek pw poszło do ciebie.
-
[B5 APS] by czorny
Od halogenow zapewne taki fioletowy?
-
[B5 APS] by czorny
Przekaźnik od czego?
-
[B5 APS] by czorny
Masz zwykłą żarówkę i tak się dzieje? Ładnie... Zazwyczaj ten przypadek spotykałem tylko kiedy była żarówka led.
-
[B5 APS] by czorny
Mam to samo... Większość bixow z soczewka z q7 ma ten problem... Ale tylko wtedy gdy w miejscu świateł drogowych jest żarówka led jako dzienne. Zamiast zwykłej żarówki.
-
[B5 APS] by czorny
rezystor imitujący żarówkę h7, przez to nie ma przepięc i zasłona opada za każdym razem No właśnie bo ty masz led h7 na dzienne w miejsce długich. Bo jak jest normalnie żarówka to ten problem nie występuje. Jakich parametrów ten rezystor, uważaj bo on się będzie mocno grzal najpierw podłącz i obserwuj co się dzieje bo ta izolację to bankowo roztopi. ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- Nelson co ty tam masz jeszcze za graty do sprzedania? Pompa, wtryski?
-
[B5 APS] by czorny
Norma... A co tam masz w te kabelki wplatane?
-
[B5 APS] by czorny
Zapewne soczewki valeo z q7?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
no to szacun na dzielni A jak! Wszy po ścianach Ale w dwu szeregu!