Treść opublikowana przez bidzio1
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Dobrze że ty masz czerwony to chociaż nie widać jak go Rudy bierze. A to malowanie to o kant d*py bo i tak brudne to nie widać efektu... To jest zimowka heloł!!! Zresztą mam ori kołpaki.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
A jak! Cały czas do przodu.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- Folia może być ta. Ja kupiłem za 50zł o wymiarach 100cm x 50cm. Musisz patrzeć przy zakupie jak idzie wzór. Jak znajdę to podesle gdzie kupiłem. Aha i kup sobie podkład (primer) do folii bo ja musiałem poprawiać bo na końcach zaczęła się latem zwijać od temperatury a ten podkład utwardza klej. Fiolka 10ml starczy. I z tym podkładem jest super. Zresztą mogą potwierdzić ci co widzieli na żywo auto. Bynajmniej ja jestem mega zadowolony.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Folia 3D ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
bez pikczersuf sie nie liczy! ryj andrzej z japka nabazgrolił Będą niebawem. Ciemno było już jak zakładałem. ;-) ---------- Post dopisany 08-12-2013 at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 20:48 ---------- Oto fotki. Wnętrze. Fotele z lifta, dekory w kolorze szczotkowanym Alu. Z zewnątrz lusterko duże z angola. ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Dziś kolejny mod. Komplet foteli z polifta zawitał w kolorze grafitowym. ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 23:40 ---------- No i kolejny mod na pokładzie duże prawe lusterko z angola ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Grzanek 85 Kaju Cwiara itd itd itd ale czy beda chcieli pytaj zacznij od tych co tu najwiecej rezali Święte słowa. Trochę poczytać ze zrozumieniem a nie milion tych samych pytań.... Wiadomo każdy kto tu zagląda chciałby otrzymać konkretną odpowiedź a czasami wystarczy się lekko wysilic i przeczytać. Wszystko jest naprawdę. Osobiście już zrobiłem 3 przekładki liczników ostatnio nawet kolega się skusił na ori Nowy czujnik w miskę. ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szukaj z a6 c5 fl licznika z ori ringami I to będzie najlepsze. Ja,kupiłem licznik z angola za 100zł. A tak przy okazji zapytam opłaca się duże lusterko pasażera (z angola) za 65zl? Pasuje to normalnie?
-
Spoty wrocławskie
To po co żeś do lasu wjeżdżał ;):p:p bułgarki zostaw Nelsonowi :D:D Zagrane na Fortepianie na legnickiej utrafił ten las Duds masz jakieś lampy polifty ? będę swoje do gwertego na rezanie wysyłał i potrzebuję coś na zastępstwo. Stawiam dobrą flachę. Aha musza być d2s Niestety brak, a tym bardziej pod d2s Sam chyba będę odsyłał lampy, bo już mnie wk***iają mega. Na jednej wyszła mi jakaś plama po regeneracji u Gwertego, druga jakby gorzej świeci (bo tylko jedna była odnawiana) i jeszcze mi zaczynają nawalać przetwornice, bo jak jest zimno to mi się nie odpalają żarniki za pierwszym razem Mam lampy zapasowe poliftowe h7 mogę pożyczyć. Jak potrzebujesz to mam przetwornice hella na d2s.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Kolego czy jestem w stanie samemu wyczyścić sprężarke czy muszę się zdać na firmę która się tym zajmuje? Kata mam w planie wywalić w najbliższym czasie. Muszę się umówić z gościem. A co zrobić z tym późnym zapłonem? ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- Kolego Co radzisz zrobić, sprawdzic, naprawić?
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Panowie sorki za opóźnienia w logach ale nie było kiedy... Dziś się zabieram za robotę i robię komplet logów. ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 10:17 ---------- logi dynamiczne Log (0 - 010) Log (1 - 011) Log (2 - 008) Log (3 - 003) Log (4 - 004) Log (5 - 001) Log (6 - 000,000) logi staryczne (niewiem czy dobrze zrobiłem) Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (4 - 007) Log (5 - 013) statyczne Basic Settings Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) Niewiem dlaczego ale grupa 011 była nie dostępna w BS wiec nie zrobiłem jej logów jak coś nie tak to dajcie znać.
-
Spoty wrocławskie
Co to jest? Zobacz na przykład. Ibiza 2000r był czerwony a jest., ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- W tym liczniku trzeba farbę z tarcz od spodu skrobnąć. Inaczej nie zrobisz białych zegarów.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Po wyglądzie tak. Ale dowiedz się dokładnie z czego on jest.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Szukaj z passata b5 1.9 tdi przed liftem pasuje idealnie w miejsce starego. Jedynie węże ciężko wchodzą Ale się da ;-) i kostka do przerobienia.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Patrząc po kostkach wygląda jak z passata bo a4 Ma okrągłą kostkę a ja montowalem z passata i wyglądał tak samo. Na Starym liczniku powinno pokazywać ci odwrotnie dopiero na liczniku z a6 będzie pokazywalo dobrze.
- pocenie
-
Spoty wrocławskie
Grzesiu patrzyłes czy da radę coś zrobić z tej navi z seata co foto ci wysłałem?
- pocenie
- pocenie
-
Spoty wrocławskie
Cwiara pan do ciebie :-P
-
Spoty wrocławskie
grzesiu poszedł mail. moge w sobote przywieźć licznik z tej ibizy? bo bede niedaleko.
-
Spoty wrocławskie
u cwiary! ryj andrzej z japka nabazgrolił chyba nie bede miał do paska b6. Musze sprawdzic. Cwiara a do seata Alhambry? Jest taka czarno biała navi. Daj mnie maila to podesle fotkę. Da radę żeby to po polskiemu gadało?
-
Spoty wrocławskie
Pany korzystać. Ja dzisiaj gonilem do cwiary z ibiza... Ale temat ogarnięty ;-) rozłożył swój pancerny sprzęt, cała masę kablu i jest ;-)
-
Spoty wrocławskie
Bo to niemiecka trochę słabsza 37.5 volt ;-) Ale potrafi strzelić jak Adolf :-P
-
Spoty wrocławskie
Gorbaczow zaprasza :-P Juz rozpracowany Bierz familie i wbijaj na MM Sent from my iPhone5 using Tapatalk Dobre to? Jutro przyjeżdża do mnie rodzina z wrocka i też będzie picie także nie dam rady. Innym razem się coś wykombinuje ;-)