Treść opublikowana przez JONNYxPL
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
fajna sztuka:) jakiej plany w modzenie?
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
a może dekory w taki kolor jak konsola, a konsola w czarny wraca? Ja bym już wtedy konsole zostawił jak jest.Chyba że latem pójść w jakieś akceny kolorystyczne np koła do tego dekory itp. wiesz mam jeszcze cała konsole 2 DINz radiem no wszystko tylko przełożyc moze na lato zamontuje 2 DIN;)
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
fajne bryka:) widze ze modzisz na calego:) a co z aluskami odemnie nie zakładasz do tej audi?
-
[A4 B5 97r]
Ladna sztuka:)miliona km
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
fajny egzemplarz:) fajnie masz te dekory
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
moze:) sie zobaczy) cos sie poprawi:) ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- Jeśli jestes z nowego Targu to mam niedaleko do ciebie:) mozemy sie kiedy spotkac xD
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
niezłe autko:) wrzucaj fotki z lampami od Gwerty;) Pozdro
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
dekory jak cos to pójda w taki kolor jak konsola;)a koła mam teraz 16 205x60
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no widzisz;)
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no trzeba cos młodszego:)- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no poszło do innego właściciela:)- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no cos napewno:) mam cala konsole 2 din to moze zaloze sobie tutaj:) jakies fele wieksze:) a reszte czas pokaze:) no i moze bi xenon- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
WITAM Jestem w posiadaniu Audi A4B5 AVANT z silnikiem od A6 2,5 TDI 180 PS Audi A4 B5 Avant Rok produkcji: 2000 Kolor: srebrny Wyposażenie: -ABS -Climatronic -4 poduchy -Szyby elektryczne przód -Elektryczne lusterka -pełny FIS -wspomaganie -regulowana kierownica -tempomat -el.szyberdach -6 biegowa skrzynia -parktronic ZARAZ PO ZAKUPIE WYKONANE MODY ; 1.Zmiana na konsole 2 DIN 2. Dodatkowe Osłony od Passata VR5 3.Grill w czarny Mat 4.Wywalony Katalizator 5. Przeróbka lamp 6.Dekory w czarny połysk 7. LED pod rejestracje i wlepa DOPE 8.Klubowe Ramki i Nowe radio pod Konsole 2 DIN 9.Fele od RS6 i Grill od RS4 10.Wpadł Gwint FK 11.Kierownica Trójramienna 12.Wpadł IC 13.Wlepy na Mojego Avanta 14.Poświetlane klamki 15.Ledy w tylne lampy 16.OSŁONY SILNIKA w czarny połysk i konsola 2 din w jedna całość +czarny połysk 17.Wpadły Bixy AKTUALNY STAN take screen shot- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
ok juz wiem jak ma BYc:) dzieki- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Byłoby o niebo lepiej niż jest teraz No i zobaczyłbyś w końcu jak powinny świecić polifty. Nie zastanawiaj się zmieniaj te lampy, na tył wrzuć po lampy po 2 lifcie, zdejmij te chromy z klamek i będzie naprawdę fajne auto PS. chyba masz źle zamontowane zaślepki sprysków w zderzaku, zamontuj to tak jak powinno być bo strasznie to razi w oczy ;] no zrobie ta jak mówisz tylko jak maja byc te zaslepki skoro te sa zle??/- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
a co powiecie gdyby bylo tak? DSC_0334.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl- plastik na filtr powietrza
czesc wam. chaiłbym sie dowiedziec czy do mojego AFN podejdzie plastik na puszke filtra powietrza ? zdjecie zalączam ponizej Takie u mnie View image: AUDI A4 TDI SILNIK 110 PS a chce takie View image: DSC09625 prosze o pomoc Pozdrawiam- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
wiemze nie ma 160 juz dawno tylko 140 wiec co sie smiejesz:) Najmocniejszy AFN w klubie:P- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
no po 2 lifcie by fajnie pasowaly:)- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
sprzedałem bo zbyt duzo na nasze polskie drogi:) teraz mam 17- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
110 seryjnie ale ma chipa wsadzonego- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
co sie smiejesz? wiem ze ty zawsze krytykujesz a swojego sam nie widzisz haha:D ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- co myslicie ozeby wstawic czarny mat na dach? http://s9.postimage.org/ryh0xhmmn/jony.jpg- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
no niska jest nie powiem ale zato kozacko wyglada:)- [ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
no mój:) no moze i stala w komisie:) ale to juz wiesz,,,wazne ze ja mam to autko i mi służy:) - [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016