Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JONNYxPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JONNYxPL

  1. a może dekory w taki kolor jak konsola, a konsola w czarny wraca? Ja bym już wtedy konsole zostawił jak jest.Chyba że latem pójść w jakieś akceny kolorystyczne np koła do tego dekory itp. wiesz mam jeszcze cała konsole 2 DINz radiem no wszystko tylko przełożyc moze na lato zamontuje 2 DIN;)
  2. fajne bryka:) widze ze modzisz na calego:) a co z aluskami odemnie nie zakładasz do tej audi?
  3. JONNYxPL odpowiedział(a) na lukas551 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ladna sztuka:)miliona km
  4. fajny egzemplarz:) fajnie masz te dekory
  5. moze:) sie zobaczy) cos sie poprawi:) ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- Jeśli jestes z nowego Targu to mam niedaleko do ciebie:) mozemy sie kiedy spotkac xD
  6. niezłe autko:) wrzucaj fotki z lampami od Gwerty;) Pozdro
  7. dekory jak cos to pójda w taki kolor jak konsola;)a koła mam teraz 16 205x60
  8. no poszło do innego właściciela:)
  9. no cos napewno:) mam cala konsole 2 din to moze zaloze sobie tutaj:) jakies fele wieksze:) a reszte czas pokaze:) no i moze bi xenon
  10. WITAM Jestem w posiadaniu Audi A4B5 AVANT z silnikiem od A6 2,5 TDI 180 PS Audi A4 B5 Avant Rok produkcji: 2000 Kolor: srebrny Wyposażenie: -ABS -Climatronic -4 poduchy -Szyby elektryczne przód -Elektryczne lusterka -pełny FIS -wspomaganie -regulowana kierownica -tempomat -el.szyberdach -6 biegowa skrzynia -parktronic ZARAZ PO ZAKUPIE WYKONANE MODY ; 1.Zmiana na konsole 2 DIN 2. Dodatkowe Osłony od Passata VR5 3.Grill w czarny Mat 4.Wywalony Katalizator 5. Przeróbka lamp 6.Dekory w czarny połysk 7. LED pod rejestracje i wlepa DOPE 8.Klubowe Ramki i Nowe radio pod Konsole 2 DIN 9.Fele od RS6 i Grill od RS4 10.Wpadł Gwint FK 11.Kierownica Trójramienna 12.Wpadł IC 13.Wlepy na Mojego Avanta 14.Poświetlane klamki 15.Ledy w tylne lampy 16.OSŁONY SILNIKA w czarny połysk i konsola 2 din w jedna całość +czarny połysk 17.Wpadły Bixy AKTUALNY STAN take screen shot
  11. ok juz wiem jak ma BYc:) dzieki
  12. Byłoby o niebo lepiej niż jest teraz No i zobaczyłbyś w końcu jak powinny świecić polifty. Nie zastanawiaj się zmieniaj te lampy, na tył wrzuć po lampy po 2 lifcie, zdejmij te chromy z klamek i będzie naprawdę fajne auto PS. chyba masz źle zamontowane zaślepki sprysków w zderzaku, zamontuj to tak jak powinno być bo strasznie to razi w oczy ;] no zrobie ta jak mówisz tylko jak maja byc te zaslepki skoro te sa zle??/
  13. a co powiecie gdyby bylo tak? DSC_0334.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  14. czesc wam. chaiłbym sie dowiedziec czy do mojego AFN podejdzie plastik na puszke filtra powietrza ? zdjecie zalączam ponizej Takie u mnie View image: AUDI A4 TDI SILNIK 110 PS a chce takie View image: DSC09625 prosze o pomoc Pozdrawiam
  15. wiemze nie ma 160 juz dawno tylko 140 wiec co sie smiejesz:) Najmocniejszy AFN w klubie:P
  16. no po 2 lifcie by fajnie pasowaly:)
  17. sprzedałem bo zbyt duzo na nasze polskie drogi:) teraz mam 17
  18. 110 seryjnie ale ma chipa wsadzonego
  19. co sie smiejesz? wiem ze ty zawsze krytykujesz a swojego sam nie widzisz haha:D ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- co myslicie ozeby wstawic czarny mat na dach? http://s9.postimage.org/ryh0xhmmn/jony.jpg
  20. no niska jest nie powiem ale zato kozacko wyglada:)
  21. no mój:) no moze i stala w komisie:) ale to juz wiesz,,,wazne ze ja mam to autko i mi służy:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.