Treść opublikowana przez JONNYxPL
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no mam xenony ale ostatnio zmienialem jeden xenon i wlasnie sie rózni ale za niedlugo kupie sobie bixenon od Gwerty:hi:wiec bd inaczej:kox: ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 20:05 ---------- i Wpadły Aluski od RS6:kox: ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 21:08 ---------- i Nowy Grill od RS4:banan:
-
dzwine pojwienie sie błedów?
Czesc. mam mały problem iz, jak jade autem tak kolo 180km/h chwilke dluzej to wyskakuje mi na liczniku ABS i ESP wiecie co to moze byc? i jak go zgasze w czasie jazdy i wlacze od nowa to nie ma juz tego. chyba ze znów przekrocze dluzej 180km/h:facepalm: czekam na wasza pomoc:hi:
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
a no tak to już własnie na wiosne sie zabiore i potem polerka i bedzie miodzio:banan: ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 13:20 ---------- no i wpadły też dekory w czarny połysk:kox: http://s15.postimage.org/4j8h5vqjr/DSC01386.jpg malowane? bo coś słabo błyszczą albo taki aparat Raczej aparat wiesz bo to telefonem robiłem:) ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- No i zawitały do mnie Klubowe Ramki ---------- Post dopisany 05-04-2013 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 14:18 ---------- wpadło Nowe radio 7''
-
[ A4 B5 ] 1.8T tiptronic. Białe złoto.
fajny sedan kolor mi sie podoba:wink: no i silnik zacny bezawaryjnosci i powodzenia w modach:hi:
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
wpadnie napewno:wink: juz na dniach:hi: ---------- Post dopisany 26-02-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 22:02 ---------- no i wpadło oświetlenie tablicy na LED:decayed:
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
witaj:hi: nie mów ze dalej nie wiesz co z twoim samochodem?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
haha tak najlepiej zrobic:polew:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
- [B5 AJM] A4 by santos
Niezły Avant:hi:fela tez niezla a moze jakies foty wnetrza wrzucisz?- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
a no tak to już własnie na wiosne sie zabiore i potem polerka i bedzie miodzio:banan: ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 13:20 ---------- no i wpadły też dekory w czarny połysk:kox:- [B5 AEB 1.8 T] Granatowa Audi-Anka Torun
no podoba mi sie ta twoja Audi:banan: powodzenia w modach,bezawaryjnosci zycze:hi:- [B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Fajna:) no i Q:kox:- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Dope wycinane z laminatu http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emblemat-dope-253916/ A lampy wyszły zajjjj sam robiłeś? tak sam robiłem:) i wyszło nawet spoko:kox: ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- co masz na mysli ogarnac?- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
narazie tak:wink: pózniej moze bedzie bi xenon:hi:- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Fajny Avancik:wink: i plany niezle;) bezawaryjnosci zycze:hi:- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
tak naklejka dope:) a jak nie widac? lampy przemalowane na czarno:banan:- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Wpadły przeróbki lamp i nowa wlepa na klape:banan:- [ A4 B5 ] Black Sedan 1.9 TDI SPRZEDAM!?
Fanja Sztuka do modów:wink: najpierw to wyrzuc te niebieskie podswietlanie nóg:facepalm: potem moze zaczniesz od nowych lamp przód i tył 2 polift...:whistling:jakąs glebe no i Fele przyzwoita do tego... powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
tez właśnie mysle zeby zrobic takei lampy i kierunki tez:) ale zobacze jak bedziesz mial u siebie czy bedzie to z kierunkami fajnie wygladac:kox:- [ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
a bo własnie te VALEO robi gwerty na czarne z Bixem:) myslałem ze od niego:)- [ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
Ładny Avant:wink: lampy od Gwerty pasuja idealnie:) tez o takich myśle... powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:- Jakie nagłosnienie?
czesc wszystkim:wink: Mam Pytanko ,a mianowice chce polepszyc audio w swoim avancie,mam teraz 4 glosniki w dzwiach i radio symphony dodam ze przednie dzwi mam wygłuszone...ale nie gra to zbyt cudownie:facepalm: no i tu pytanie do was.. co zamontowac zeby to grało jak powinno? czy lepiej BOSE? ale czy to gra znów tak fajnie? cena jaka moge poswiecic na takie mody to okolo 700 zł+ radio to juz ostobna działka . czekam na wasza pomoc- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
fajna sztuka:) no i mody super:) tak trzymaj i powodzenia w dalszym modzeniu:hi:- [ALL B5] Juziowe a4 1.8t
no niezła sztuka i plany zacne:banan: lampy tyl na 2 polift:wink: i moze konsole na poliftowa .. powodzenia w modzeniu:hi:- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
a nie wiem... ostatnio wycinałem to zauważyłem 1 katalizator:) którego juz nie ma:kox: - [B5 AJM] A4 by santos