Treść opublikowana przez JONNYxPL
-
Zderzak S4?
a wie ktos moze jak mozna to zrobic zeby miec taki zderzak??
-
Zderzak S4?
powiedzcie mi co to jest za zderzak i gdzie mozna taki kupic pozdrawiam JONNY
-
Moja furka :) 1z
super ale wieksze alu i gleba:)
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
no ładny Avancik:) dbaj o niego
-
Licznik audi 1.9 TDI
dzieki ziomuś)
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
własnie nie podejda cale fotele i kanapa tylna od b6?
-
Licznik audi 1.9 TDI
hej wszystkim. mam takie pytanie mozna cos zrobic zeby mój licznik swiecił na kolor biały jak w poliftach?? bo licznika z fisem i na bialo nie moge znalesc bo wszedzie jest co maja 260 km/h a ja mam 220 km/h poradzcie. POZDRAWIAM JONNYxPL
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
super AVANT xD szacun
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
super A4 kawal dobrej roboty;) pozdro
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Audi wypas:) godne uwagi szacun dla wlasciciela;)
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
super Avant xD aluski duzo robia .. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
no z aluskami sie prezentuje niezle;) i silnik pewnie tez cudny xD Podrawiam
-
Moja Srebrna Audi A4 1.9 TDI
Rok Produkcji 1996 Przebieg 220 000 km Silnik 1.9 TDI 110KM Autko przeslo pare malych przerobek , na poczatku wygladalo tak: a po zmianach troszke inaczej jest jeszcze troche do przerobienia:) ale to juz takie male drobnostki xD Pozdrawiam wszystkim Krzysiek...
-
Jak zmienić na Panel po lifcie?
Czesc wszystkim. Da sie moze zmienic panel przedni przedliftowy na poliftowy?? Dam zdjecie to bedziecie wiedziec o co mi chodzi:) Przed Liftowe: a Chciabym takie : I powiedzcie co mam kupic zeby miec taki panel jak jest na zdjeciu?? Pozdrawiam Krzysiek
-
Problem z Radiem w Audi A4 B5
Problem juz rozwiązany:) byłem u elektryka i pare kabli pousuwał co były nie potrzebne i podpioł inaczej i działą
-
Problem z Radiem w Audi A4 B5
Witam wszystkich... mam taki problem z moja Audi. dzis robiłem z radiem troche i przy wkładaniu radia spowrotem zetkły mi sie jakies kable bo zaiskrzyło i radio zgasło. patrzyłem juz inne radio i tez nie dziala.. bezpieczniki tez sprawdzałem i są w porządku;/ wiecie może co to moze Byc???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej wszystkim:) niedawno kupilem Audi A4 B5 1996 1.9 TDI 110 km:) mam nadzieje ze sie jakoś dogadamy wspólnie i w miare możliwosci pomozecie mi w paru sprawach:) Pozdrawiam Krzysiek:)