Treść opublikowana przez JONNYxPL
-
Diagostyka VAG nie da rady?!
czesc:) Chiałbym sie dowiedziec czym moze byc spowodowane brak możliwosci połaczenia sie z komputerem silnika? tzn u zadnego mechanika nie mozna wejsc programem na silnik.. pisze ,, brak sterownika urządzenia" pomózcie
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
pomału to napewno jezdzic nie lubie xD a silnik był zmieniany wiec nie wiem ... Dasz ten wykres i powiesz co siedzi pod maską? ... jaki symbol silnika i po jakich modyfikacjach? a jak nie wiesz jaki silnik to daj fotę... rozpoznamy Bardzo smieszne;) ja sie nie pisze posta zebysmy sie smiali tylko pytam sie o sugestie i pomoc. a diagnostyki nie zrobi bo pisze ze bład sterownika urzadzenia. wszedzie na abs i itp wchodzi ale na silnik nie. nawet przez czipem juz nie wchodzil
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
po tej Awarii tylko silnik na inny a czip został podobno w kompie .... bo siła jest. tylko ze jest takie cos dziwne ze jak przycisne go powyzej 120 km/h to jakby odcinal i zaraz puszcza i sie tak robi przy wiekszej predkosci ostatnio jechalem za jakims gosciem to od 120km/h tak lekko odcinal ale puszczal go do 180 km/h wiecej nie chcialem bo balem sie ze stanie sie to co kiedys
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
powiem tak po rozebraniu silnika wyszlo ze 1 tlok stopiony + turbo sie zatarło wiec od czegos musialo pójsc
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
pomału to napewno jezdzic nie lubie xD a silnik był zmieniany wiec nie wiem ...
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
podobno wgrany do komputera... róznice było czuc i czuc do teraz bo jest aktywny tylko sie boje zeby sie to samo nie stało...
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
miałem ostatnio taki mały wydadek nie potrzebny gdyż założyłem czipa do audi swojego i na autostradzie mi zgaslo jak go przegnałem... i okazało sie ze stopił sie tłok... i chciałbym wiedziec czy to przez czipa??? mam nowy silnik taki sam wiec czip dalej jest jak był wczesniej... i teraz pytanie czy znowu sie to moze stac przez czipa czy z czegos innego??? wiec czekam na wasze sugestie bo jak bd trzeba to go wywale a nie bd co chwila kupywał silników itp... czekam na pomoc
-
powiększenie Mocy
a wiesz moze jak jeszcze mozna zwiekszyc osiagi samochodu? mam chip + airbox chodzi mi zeby przyrosło wiecej Nm zeby sie szybciej zbierał.. ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- Zgadza się. Było o tym kilka miesięcy temu w Mythbusters. mówisz ze cos zwiększy moc? ale czy nic sie przez takie cos nie uszkodzi silnik ?
-
Dziwnie zachowująca sie turbina
taki problem mialem teraz w swojej A4B5 i problem tkwił w zaworze N18 od podcisnienia... wiec moze i u ciebie cos podobnego jest
-
powiększenie Mocy
czesc wam:) chciałbym sie zapytac czy zamieniając zawór n75 w miejsce N18 i na odwrót czy wzrosnie cos siła? słyszałem ze mozna nawet na tym do 5 km wyciagnac zamieniajac te zawory czekam na odpowiedzi
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
Ty chyba badziewi jeszcze nie widziałeś...
-
Forza Horizon
mam nadzieje ze bedzie tak jak w filmikach. ale bardziej czekam tez na NFS Most Wanted 2
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
niezła A4:) alu jakies zapodaj lepsze i obniż go i bd wypas
-
[ALL B5] BUJAJACY SIE FOTEL KIEROWCY..
miałem kiedys taki problem w mojej A4 i problem był taki ze z przodu siedzenia gdzie masz wajche od przesuwania siedzeń tak na koncu szyny powinien byc taki plastik jakby gumowy co trzyma siedzenie zeby sie własnie nie chwiało. ja tak miałem sprawdz sobie
-
Wymiana licznika zwykłego (98r) na fis (01)
siemka:) a powiedzcie ja mam w swoJEJ AUDI A4B5 licznik z fisem tylko tak swieci na pomaranczowo (pewnie starszy model) mam w nim predkosc 220 km i dodatkowe zegary tem. oleju i akumlator. i chciałbym sie dowiedziec jak w moim przypadku by było jakbym chciał wymienic na taki licznik
-
Od czego są zielone kostki pod fotelem kierowcy i pasażera?
tak to jest od pompowania lędzwi bo w swoich Recaro tak mam
-
Panel sterowania szyb pomoc.
czesc wszystkim. mam taki problem, poniewaz chce pomalowac sobie na nowo ten panel sterowania szyb, i mam taki problem powiedzcie mi jak wyciagnąc te wszystkie przyciski najlepiej jakbyscie jakis schemat albo cos z góry dziekuje za pomoc ps. tylko ze ja mam na 4 el szyby wiec troche inaczej
-
[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
ładny Avancik jakies plany ulepszenia?
-
[B5 AEB] Avant RS4 Style
fajna bryka:) super body kit
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
no no niezła bryka:) pozdrawiam
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
cos sie porobi z nia jak znajde czas;) bo teraz to w niemczech jestem:) a felga firma nie wiem a rozmiar 18 225x40 i oczywiscie zawieszenie Gwintowane:)
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
no to ja Byłem:)
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
<br /><br /> Siemka wszystkim. Pewnie znacie moją poprzednia audi wczorej wlasnie kupiłem nowe a4s4 i chcialbym nim z wami podzielic... Silnik ma 1.9 TDI 110KM z Wyposazenia ma: klimatronik, komputer pokładowy, el. szyby,el.lusterka,tempomat,alarm . reszte to widac na zdj:) <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> nowe zdjecia:
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
wlasnie fotele komplet od a4b6 podejda do a4b5?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
BMW e-36 sedan 1.8 IS (140 PS) obecnie AUDI