Treść opublikowana przez JONNYxPL
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
no moze i stala nie wiem:) bo kupiłem od prywatnej osoby:)
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
jak wyglada to Piano Black? ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ---------- Ramka Grila w czarny Mat no powiem robi robote View image: DSC 0334
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Tylko jak by to u mnie wygladalo na dekorach? gdybym wstawil zdjecie srodka jestescie w stanie dodac dekory takie jak mi wyslales tą folie 3M?
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
a no jest wypas;) fajnie by to wygladalo.. a doradzcie mi mam dekory w drewie jak zalozyc? czy pomalowac moje? chcialbym srebne bedzie to pasowac??
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
9000 zł wiec wcale nie drogo
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
było:) ale jednak zostane przy nim )
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
ja juz mam 2 cale komplety TYch Valeo z poprzedniej audi i teraz juz i z tej:)
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
przynajmniej jeden kolega nie dobija juz na początku:) Dzieki
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
a ja sie nie bede kłócił mi sie podoba wam nie musi to tyle w tym temacie:D
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
taaa mialem te zespolone VALEO to dziekuje tak swieca ze ledwo widac... ja długie mialem wlaczone to niektóry krótkie mial długsze niz ja dlugie. a pozatym kazdy ma inny gust tak ze jest ok:)
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Wpadły nowe Lampy:)
-
Intake Manifold Pressure Sensor (G71)
wklejam LOGI; zaworek jednokierunkowy zalozony prawidłowo VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM zaworek jednokierunkowy zalozony na odwrót VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM bez zaworka jednokierunkowego VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM prosze o opinie i pomoc
-
Intake Manifold Pressure Sensor (G71)
wszystko ok tylko turbo nie zapieczone bo ostatnio sobie czyscilem:) wiec cos innego bardziej wytlumaczyl bym przez tel... bo jest taki zaworej jedno kierounkowy od podcisnien, mechanik mi powiedzial ze jest on zle zalozony bo wtedy nie pracuje turbo.. co prawda jak go odwróce to czuc ze turbo wstaje szybciej ale ma mniejszego kopa. a jak mam tak jak teraz to sila dopiero okolo 2 tys obr na 2 biegu pali gume a jak odwóce to nie zabardzo.. czym to moze byc spowodowane??
-
Intake Manifold Pressure Sensor (G71)
hej wszystkim mam problem a mianowice ,pokazywal mi czujnik temp doładowania zmienilem go bo pisalo ze zwarcie do + czy - nie pamietam. wymienilem go i teraz am takie cos ze okolo 3 tys wpada w tryb awaryjny i jak odcina to blad powraca.... prosze o pomoc pozdrawiam JONNY
-
Kupie Manetke Swiatel
CZesc, Kupie Manetke od przelaczania swiatel, ja mam razem z tempomatem tez, jesli ktos ma to czekam na szybka odpowiedz bo jest mi to bardzo potrzebne Pozdrawiam JONNY
-
Analiza Logów
problem tkwił nie w zadnym ECU czy tym podobnych:) tylko w prostym zaworku zwrotnym . tym malym od podcisnien czarno-białym. u mnie go nie byloo wcale i daltego odcinalo i nie mial siły:) pozdrawiam
-
powiększenie Mocy
mi wciaz mało kolego:)
-
Analiza Logów
można bybyło zamknąc temat. poniewaz problem rozwiązany i to wszystko dzieki mojemu super znajomemu z Forum pozdro dla niego. autko smiga jak szalone i juz nie odcina ani troszke dzieki za sugestie i pozdrawiam JONNY
-
bledy
no poruszalem wlasnie wtyczkami wczoraj i jest juz git:) dziala wszystko:)
-
bledy
siemka sluchajcie mam wielki problem z moim audi , gdyz czyscilem wczoraj turbo u dzi sjeszcze zaslepilem EGR. wywalilem zawór N18 i przerobilem troszke podcisnienia. na początku było wszystko ok. az do momentu gdy zaczely mi falowac obroty i trzepac autem. teraz juz wogóle nie moge odpalic. teraz jak byl zimny to odpalil ale i tak trzepalo i zgasl zachwile. powiedzcie mi co to moze byc. nizej wklejam bledy jaki mi pokazalo VAG-COM Version: Release 311.2-N 1o9lo0m-n6r12p-o9ko4x-kkjahh-568f Control Module Part Number: 028 906 021 CE Component and/or Version: 1.9l R4 EDC 00SG 0803 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 00011 7 Faults Found: 01265 - Exhaust Gas Recirculation Valve (N18) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 00539 - Fuel Temperature Sensor (G81) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 00765 - Modulating Piston Movement Sensor (G149) 35-10 - - - Intermittent 01268 - Quantity Adjuster (N146) 18-10 - Upper Limit - Intermittent 01268 - Quantity Adjuster (N146) 19-10 - Lower Limit - Intermittent
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a jest jakas wersja forze na PC???
-
Analiza Logów
zobacze jutro co pokaze bo dzis czyscilem turbo i sie jutro okaze co bd moze jeszcze EGR wywale
-
Analiza Logów
sprawdzalem wezyk ok i sucho w ecu tylko jedno mnie ciekawi czy tak ma byc ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2012 at 19:19 ---------- czesc ponownie:) powiedzcie mi koledzy. dzisiaj czytalem jak czyscic zawór N75. wyczyscilem i swój wszystko zlozylem do kupy. moze nie zbyt szczelnie bo tą metalowa opaske troszke uszkodzilem. ale zalozylem do audi , i powiem wam czuc ze lepiej sie zbiera. ale dalej odcina. jak cos to dalo to nowy pewnie da o wiele wiecej jak myslicie?
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
takie same lampy mialem w poprzedniej audi i bylem z nich o wiele bardziej zadowolony niz z Valeo. ale kazdy ma inny gust:)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- to jest wypas:D ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- daj ze 2 zeta xD Księciuniu - dej no 2 złote - YouTube