Treść opublikowana przez JONNYxPL
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Odwiedź dział warsztat ! http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-rezanie-bixenonu-169059/ albo jak nie chce Ci się czytać: dzieki adrian:)
-
vag na windows 7 64bit
tez mialem ten problem. przeinstalowalem na wersje 32 bit i chula jak trzeba:)
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
niezły avancik:) powiedz jak zrobic takie czarne lampy? tzn srodki lamp":D pozdro
-
Audi a4 b5 AFN Problem z przyspieszaniem z dolu LOGI
ja mam tak samo jak kolega ale nikt nie chce mi pomóc... tylko 1 uzytkownik sie wypowiedzial wiec dalej nie wiem co jest grane. jesli mozecie luknijcie do mojego wątka z logami
-
Analiza Logów
tylko z kad go wziasc XD ale to jest do zrobienoa nie trzeba mic zamieniac.. bo po czipie szlo normalnie super. a jak walnąl silnik to po wymieanie sie tak dzieje
-
Analiza Logów
zamienilem miejscami n75 na N18 i na odwrót i nie ma róznicy. a tak sie dzialo zaraz nawet jak bylo auto zrobione wiec cos nie tak..
-
Analiza Logów
Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dodam że z logów poprawilem juz dawke paliwa na 4 mg i kąt wtrysku zmienilem z 18 na 60-63. ale dalej nie idzie jak powinno turbo powoli wstaje dopiero od 2 tys sie jakby wlaczalo i powyzej 3 tys odcina i puszcza ale nie wpada w tryb awaryjny . dodam ze turbina niedawno po regenerecji i sztanga chodzi prawidlowo Grupy: 000,000,000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM a to dzisiejszy log z kąt wtrysku a tu jeszcze wykres błedów co dzis odczytałem
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
nic trudnego:) sam dzis ustawialem bo mialem 018 teraz mam 60-63
-
Przyciski sterowania szybami pytanie...
siemka;) powiedzcie mi które styki w tych przyciskach odpowiadaja za podswietlenie?? z góry dzieki
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
jak tylko bd mial kabel robie Logi i wam podesle
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
nawet widac ze zmiejszyło Felge...w orginale byla wieksza i nie byla zla
-
Sporadyczny brak mocy, ciezki do wylapania...
j ateraz tak mialem i wina była zawór N18 nie wiem jak u ciebie
-
powiększenie Mocy
dzieki za rade;) pozdro
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
słuchajcie moze i ciezknąl wtrysk bo tez mechanik tak mówił wymienili wstryski al zostawili mój wtrysk sterujacy bo jest dobry. narazie zrobilem to zlacze zeby sie laczylo z ECU i blad jest taki ze zawór N18 pokazuje i EGR. dzis mam jechac z tym zrobic wiec sie okaze co i jak a jak mi przyjdzie kabel to zrobie LOGI i wszystko bd wiadomo Pozdrawiam
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
no fajne audi:) licznik super wyglada, ale lampy tył wywal
-
Moja Srebrna Audi A4 1.9 TDI
co sie smiejesz?;/
-
Diagostyka VAG nie da rady?!
temat mozna zamknąc.. juz rozwiązałem swój problem. pociągłem kabel z ECU do zlacza diagnostycznego i wszystko juz wiem . ale dzieki za wszelkie pomoce ...
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
chłopaki wszystko wam powiem na dniach... a nie laczy sie bo immo wywalony i musze sobie pociagnac kabel od ECU do gniazda diagnostycznego:) wiec wtedy wszystko sie dowiemy co i jak...
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
zamówiłem sobie kabel do diagnostyki wiec jak tylko przyjdzie to bd próbował logi popatrzec i wam podesle
-
Diagostyka VAG nie da rady?!
poprostu chce wejsc na silnik a wcale nie wejdzie bo pisze to co mówiłem wyzej... a nie jednym VAGiem próbowali mechanicy i innymi tez i nic. wogóle zadnym na kompa nie wejdzie i to jest dziwne . a chce zeby to dzialalo normalnie prosze o pomoc jak ktos wie jak to rozwiazac
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
bardzo prosze sugestia: wykonaj diagnostyke (nie jest to tylko odczytanie bledow ale takze logi z podkresleniem dynamiczne) albo dzwon do wrozki Pozdrawiam, Przemek bardzo smieszne ale diagnostyki nie zrobisz bo Vag nie polaczy sie z silnikiem pisze ze bład sterownika urzadzenia i jak to zrobic wróżko zeby sie polaczyc? tylko nie chodzi mi ze bezposrednio pod ECu tylko przez zlacze diagnostyczne zeby np ustawic wtryski...
-
Diagostyka VAG nie da rady?!
a mozesz mi to jakos opisac dokłądniej jak to zrobic i czy wejsc na ECU? na e-mail jakis schemat albo cos no nie wiem bo zaden mechanik nie moze wejsc i nie wiem co jest grane na abs i wszystko inne wejdziesz oprócz silnika ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- na krótko moze i wejdziesz tylko chodzi mi kolego o to ze musze ustawic wtryski wiec musi byc na zapalonym aucie. wiec powiedz mi co moze byc usterka ze przez kabel nie chce wejsc?
-
Diagostyka VAG nie da rady?!
co kumputer? no jest bo ostatnio czysciłem wszystko i to tez rozkrecałem
-
Diagostyka VAG nie da rady?!
tzn co? i jak to sprawdzic?
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepływomierza - FOTOSTORY
mógłbys podesłąc jeszcze raz linki bo nie działaja;/