Treść opublikowana przez BizoOn
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
Pokaż środek
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
A jak chcesz zwykła farbą, to musisz zmatowić chrom, położyć podkład "czarny" i na koniec czarny Mat
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Malowałem Malowałem
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
No To zabieram się za Lampy ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 11:56 ---------- Poszedłem wymontować i pomalować lampy a skończyło się na wymianie oleju, filtrów, uszczelnieniu miski, pokrywy zaworów, i wymianie przelewów Ale za to pomalowałem tylną listwę bagażnika w czarny mat, przedni gril dolny i górny, tylni znaczek CCCO ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- Trzeba uderzyć w jakieś 19/20 na wiosnę bo te 18 jak 15stki wyglądają Trzeba je doczyścić- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Cacek zapłacisz za egzamin 2 paki, pójdziesz zobaczysz co i jak i na kolejny raz już będziesz wiedział jak nie wolno- [A4 B6] Z A3 na A4 czyli srebrna czwórka Mateusza
A pokaż zdjęcie przodu- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Panowie, jak to jest z tymi listwami dookoła szyb (chrom) mozna to bezinwazyjnie ściągnąć ? Chce puścić je w czarny mat ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- Z tego co zdążyłem wyczytać będzie ciężko- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Bo Było Kuku. Tylko lakiernik amator i będę musiał poprawić- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Szukam właśnie tylnej dokładki na dwururkę Jak ktoś ma to chętnie przyjmę ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- A Ty u mnie za imię- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Na razie jedno foto- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Wiem Wiem pospieszyłem się a coś mi się zjeba*** z dodawaniem fot- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Po rozstaniu z moją byłą B5teczką przyszedł czas na B6steczkę Zapomniałbym o "Mojej Pierwszej" A3jeczce 1.9 TDI 90 PS Moja Ex miała niezniszczalne serduszko, czyli 2.5 TDI oznaczenie AFB Wyleczyłem się z tej pojemności i w moje ręce wpadło kolejne 2.5 chyba leczenie nie odniosło skutku Z rzeczy Najważniejszych w wyposażeniu - - - Sedan !! - 2002 - Skórka - Prawie BOSe - Xenon - Parktronic - Troszkę kuni w Bonusie po skromnym rezaniu - Jakieś 18" Z planów - Dach BLACK DONE - Lustra BLACK DONE - Dociemnić przód bo teraz źle to wygląda z ciemnym tyłem DONE - Celuję w jakieś zderzaczki ssss DONE - Lampy BLACK DONE - Grill BLACK DONE - Bliżej ziemi DONE - 19" BLACK DONE - Ramki wokół okień BLACK DONE - Tylna dokładka OUT DONE - Proste zakończenie wydechu z dokładką od 3.0 bądź 1.8 DONE - Znaczek Na klapie BLACK DONE- Dokładka Tylna
Ok. Dzięki za szybką odpowiedz- Biała Czwórka z Czarnym Dachem
Witam Panowie szukam zdjęć Białej A4 B6 Sedan z czarnym dachem/ albo czarnymi lampami itd ... Macie coś ??- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Hehe Widzę że za bardzo panikujesz a nie ma takiej potrzeby. W sumie żadna różnica czy z lewej czy z prawej robisz garaż- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
* Nie trzeba, wystarczy jak przód schowasz za pachołki- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
* Tak, korekty ile chcesz i wysiadasz w którym momencie chcesz ale wiadomo że najlepiej przy końcu wysiąść.. * Tak, Przy każdym z nich masz jedną koretkę albo możesz raz powtórzyć ale wtedy masz już jeden błąd * Tak, losuję się tylko dwa z nich- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Tak samo z podłączaniem elektryki i powietrza .. jedni patrzą na kolejność drudzy nie. Ja zapiąłem 2x elektryczne, następnie ABS, później żółty i na końcu czerwony- Dokładka Tylna
Witam Tylna dokładka zderzaka z 1.8 T B6 podejdzie pod 2.5 TDI B6 ?- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Przedwczoraj zdałem C+E .. i u mnie na łuku było max 5 minut przy jeździe do tyłu .. Przy sprzęganiu możesz wychodzić ile razy chcesz, tylko wiadomo tracisz wtedy czas .. ... Losuje na samym początku pierwszy z listy zdających 2 zadania ...- Nocleg w Zakopanem
Również Polecam- [ALL B5] 2.5 QuaTTro
Pewnie, ogarnę wszystkie sprawy i mogę podjechać- [ALL B5] 2.5 QuaTTro
Lepszy Motor zakupiłem 2.5 Wpadaj na Piwo- [ALL B5] 2.5 QuaTTro
B6 Kaju - [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP