Treść opublikowana przez BizoOn
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Na Felgę nie patrz, opcja przejściowa, Będzie Czarna Dziewiętnastka
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Panowie, dawać dokładkę w kolor czy czarna ??
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Włącznik się robi, czekam na szablon od kumpla. Musiałem pozmieniać trochę ustawienia bo odkryłem tzw. opcję "Auto" ale pewnie coś popsułem Wrzuciłem go do wrzątku i wszystko ładnie zeszło a łycha na dobre samopoczucie
-
Końcówki Tłumika
Obadamy, dokładkę już mam, na dniach montaż 100
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Z tym trzpieniem bywa różnie, najlepiej lekko pierdolnąć jak cofasz, tylko nie za mocno a co do tego że nie pozwolił Ci placu zrobić tooo bym się kłócić, bo Twoim prawem jest wykonanie reszty zadań na placu.. Miałeś dwa podejścia przy sprzęganiu ??
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
- [B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Seta idealnie się wpasuję- [B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Na dniach będe robił foty, a pokaż te 90 jak wyglądają- [B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
W sam raz setunie- Końcówki Tłumika
Siema Ma ktoś z was średnice końcówki 100mm ?? Macie jakieś zdjęcia ??- [B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Mieniaj końcówki wydechu, ja do swojej 100 mm włożyłem- Mały Problem z Włącznikiem Świateł
Powiem wam że mam nową opcje świateł Włącznik w pozycji 0 przekręcam kluczyk, odpalam zapalają się Mijania i pozycyjne same W opcji pozycyjne mam przeciwmgłowe z pozycją a w opcji mijania mam przeciwmgłowe z mijania, a jak chce wyłączyć, gaszę silnik w pozycji pozycyjne, i przekręcam w pozycję 0. Wtedy nic nie piszczy itd A jak przejdę z pozycji na 0 na włączonym silniku zapalają się przeciwmgłowe a po 10 sekundach same gasną i zapalają się mijania i pozycja- Regeneracja włącznika świateł
Panowie Mam Mały problem z włącznikiem świateł, mianowicie po jego rozebraniu, do regeneracji itd. Przyszła pora na złożenie, wszystko robione oczywiście w odwrotnej kolejności, nic nie poprzestawiane ... Po złożeniu, ciągle świecą halogeny, po wyłączeniu całkowicie świateł halogeny palą się przez 10 sekund po czym gasną a zapalają się mijania... Macie może pomysł jak rozwiązać ten problem ??- Mały Problem z Włącznikiem Świateł
Witam Panowie Mam Mały problem z włącznikiem świateł, mianowicie po jego rozebraniu, do regeneracji itd. Przyszła pora na złożenie, wszystko robione oczywiście w odwrotnej kolejności, nic nie poprzestawiane ... Po złożeniu, ciągle świecą halogeny, po wyłączeniu całkowicie świateł halogeny palą się przez 10 sekund po czym gasną a zapalają się mijania... Macie może pomysł jak rozwiązać ten problem ??- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
U mnie było tak że byłem 2 i ostatni na liście. Pierwszy poszedł to auto było rozpięte i stało obok. Spiął, zrobił zadania na placu, rozprzęgnął postawił obok i wyszedłem ja, i tak samo sprzęgnięcie, plac i ja pojechałem na miasto a po powrocie rozprzęgnięcie- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Dokładnie, jest o wiele szybciej, ja nie miałem takiej możliwości ...- Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
- kto, wykona emblamat DOPE na tylną klapę?
Cena ?- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Sam- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Tak Tak. Jutro Najpóźniej we Wtorek skończę- Regeneracja włącznika świateł
Chyba Potrzebna " Mała " regeneracja- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Kilka Chwil Później- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Tak To jest jak Kobitki biorą się za włączanie świateł- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Chyba Przyda się "Mała" Regeneracja Home Edition- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Podobno nie schodzi - [B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3