Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BizoOn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BizoOn

  1. Na Felgę nie patrz, opcja przejściowa, Będzie Czarna Dziewiętnastka
  2. Panowie, dawać dokładkę w kolor czy czarna ??
  3. Włącznik się robi, czekam na szablon od kumpla. Musiałem pozmieniać trochę ustawienia bo odkryłem tzw. opcję "Auto" ale pewnie coś popsułem Wrzuciłem go do wrzątku i wszystko ładnie zeszło a łycha na dobre samopoczucie
  4. BizoOn odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B6
    Obadamy, dokładkę już mam, na dniach montaż 100
  5. Z tym trzpieniem bywa różnie, najlepiej lekko pierdolnąć jak cofasz, tylko nie za mocno a co do tego że nie pozwolił Ci placu zrobić tooo bym się kłócić, bo Twoim prawem jest wykonanie reszty zadań na placu.. Miałeś dwa podejścia przy sprzęganiu ??
  6. Seta idealnie się wpasuję
  7. Na dniach będe robił foty, a pokaż te 90 jak wyglądają
  8. W sam raz setunie
  9. BizoOn opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Siema Ma ktoś z was średnice końcówki 100mm ?? Macie jakieś zdjęcia ??
  10. Mieniaj końcówki wydechu, ja do swojej 100 mm włożyłem
  11. Powiem wam że mam nową opcje świateł Włącznik w pozycji 0 przekręcam kluczyk, odpalam zapalają się Mijania i pozycyjne same W opcji pozycyjne mam przeciwmgłowe z pozycją a w opcji mijania mam przeciwmgłowe z mijania, a jak chce wyłączyć, gaszę silnik w pozycji pozycyjne, i przekręcam w pozycję 0. Wtedy nic nie piszczy itd A jak przejdę z pozycji na 0 na włączonym silniku zapalają się przeciwmgłowe a po 10 sekundach same gasną i zapalają się mijania i pozycja
  12. Panowie Mam Mały problem z włącznikiem świateł, mianowicie po jego rozebraniu, do regeneracji itd. Przyszła pora na złożenie, wszystko robione oczywiście w odwrotnej kolejności, nic nie poprzestawiane ... Po złożeniu, ciągle świecą halogeny, po wyłączeniu całkowicie świateł halogeny palą się przez 10 sekund po czym gasną a zapalają się mijania... Macie może pomysł jak rozwiązać ten problem ??
  13. Witam Panowie Mam Mały problem z włącznikiem świateł, mianowicie po jego rozebraniu, do regeneracji itd. Przyszła pora na złożenie, wszystko robione oczywiście w odwrotnej kolejności, nic nie poprzestawiane ... Po złożeniu, ciągle świecą halogeny, po wyłączeniu całkowicie świateł halogeny palą się przez 10 sekund po czym gasną a zapalają się mijania... Macie może pomysł jak rozwiązać ten problem ??
  14. U mnie było tak że byłem 2 i ostatni na liście. Pierwszy poszedł to auto było rozpięte i stało obok. Spiął, zrobił zadania na placu, rozprzęgnął postawił obok i wyszedłem ja, i tak samo sprzęgnięcie, plac i ja pojechałem na miasto a po powrocie rozprzęgnięcie
  15. Dokładnie, jest o wiele szybciej, ja nie miałem takiej możliwości ...
  16. Tak Tak. Jutro Najpóźniej we Wtorek skończę
  17. Chyba Potrzebna " Mała " regeneracja
  18. Kilka Chwil Później
  19. Tak To jest jak Kobitki biorą się za włączanie świateł
  20. Chyba Przyda się "Mała" Regeneracja Home Edition
  21. Podobno nie schodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.