Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BizoOn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BizoOn

  1. Jak kupowałem esy od chłopa to na silikon je wkleił Ja pomalowałem cały dekielek w grafit a znaczek i te małe kółeczka dookoła poszły w kolor auta
  2. Już są gotowe wieczorem fote wrzuce ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ---------- A mam pytanie do was Panowie, macie jakiś patent na montaż tych dekielków ? żeby nie wypadł i były trudne do "jumy" ? ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- A mam pytanie do was Panowie, macie jakiś patent na montaż tych dekielków ? żeby nie wypadł i były trudne do "jumy" ?
  3. Teraz do siebie maluję na grafit, jutro albo pojutrze wrzucę foty
  4. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Hehe ja dopiero w piatek bedę miał felgi, jutro maluję
  5. BizoOn odpowiedział(a) na mocwiatru temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest fajna miejscówka koło strzegomia albo w stronę walimia
  6. BizoOn odpowiedział(a) na mocwiatru temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam lepsze miejscówki
  7. BizoOn odpowiedział(a) na mocwiatru temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobreee A4 Kiedy Foty mi cykniesz bo widzę że ładne Ci wychodzą
  8. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja też mogę wpaść, tylko felgi przyodzieję
  9. Dzięki za szybką odpowiedz. Zaraz to ogarne
  10. Witam Panowie mam problem z moją navi, kupiłem ją 3 tygodnie temu, włożyłem do auta podpiąłem wszsytkie kostki oprócz czerwonej bo już nie było dla niej miejsca, odpaliłem navi, nie poprosiła mnie o kod tylko zaczęła normalnie działać. I tak działała przez 3 tygodnie, przedwczoraj jak chciałem ją odpalić wyskoczyło okienko z prośbą o kod, wbiłem kod, wyświetlił się napis PIN SAFE NIEPODŁĄCZONY, i teraz pytanie do was, co mam podłączć ? gdzie ? który ? co i jak ? Z góry dzięki za pomoc
  11. Witam Panowie mam problem z moją navi, kupiłem ją 3 tygodnie temu, włożyłem do auta podpiąłem wszsytkie kostki oprócz czerwonej bo już nie było dla niej miejsca, odpaliłem navi, nie poprosiła mnie o kod tylko zaczęła normalnie działać. I tak działała przez 3 tygodnie, przedwczoraj jak chciałem ją odpalić wyskoczyło okienko z prośbą o kod, wbiłem kod, wyświetlił się napis PIN SAFE NIEPODŁĄCZONY, i teraz pytanie do was, co mam podłączć ? gdzie ? który ? co i jak ? Z góry dzięki za pomoc
  12. Ja kiedyś robiłem dekielki Teraz robie następne to wrzuce foto, wszsytko ładnie się rozbiera, tylko trzeba uważać żeby zaczepów nie połamać ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit
  13. Czyli co w tym wypadku proponujesz zrobić ??
  14. Dobra zrobię jeszcze raz porządnie wszystkie grupy ---------- Post dopisany 28-04-2012 at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2012 at 20:43 ---------- Witam. Po krótkiej przerwie ... Zrobiłem dzisiaj dynamiczne 003 004 008 011 Są długie, grupę 004 logowałem przez około 5 min ale teraz definitywnie widać co dzieję się gdy auto nagle traci moc ... ( 004 ) Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_82804.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_82805.html Panowie i co teraz ??
  15. Dobry Silnik Ja mam u siebie proste rurki z tyłu nawet to jakoś wygląda
  16. Mi się podoba i nie zmienię
  17. Nowy Nabytek Navi Plus
  18. BizoOn odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    Po wysłuchaniu wszystkich uwag, lusterka pozostają w kolorze nadwozia
  19. I co Panowie ? Ktoś to ogarnie ??
  20. Witam Mam pyanie czy kosz z audi a6 podejdzie do a4 i odwrotnie czy kosz z A4 podejdzie do A6 C5 ??
  21. Nie wierzysz ?
  22. Kolor za***isty, tylko troche trudno coś zmodzić bo nie ma skąd podpatrzeć jak by to wyglądało. Inaczej jest w czarnych czy czerwonych, pełno tego na forum. Najlepsze jest spalanie, ostatnio na trasie lbn - łęczna - chełm, 4.4 max v= 110km/h, opory powietrza - małe Aż uwierzyć nie mogłem. Moje 2.5 przy pomyślnych wiatrach pali 4.9
  23. BizoOn odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    Przegub stuka w zakrętach ... może łożysko na amortyzatorze
  24. Zgodzę się z Tobą ale już nie jeden felunek polerowałem tą pastą i była bajka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.