Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BizoOn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BizoOn

  1. Szczerze mówiąc nie wiem, bo wymiana rozrządu była robiona jeszcze przez poprzedniego właściciela Ale wydaję mi się że tak jak mówiłeś jest coś nie tak z nastawnikiem
  2. Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73268.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73254.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73258.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73256.html 001 i 004D Nie zapisało się ;/ Będe musiał jutro zrobić jeszcze raz Myślę o tym nastawniku i ostatnio miałem błąd 00526 czyli jak dobrze kojarzę błąd wiążący się z nastawnikiem
  3. Proszę 018 i 000 Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73230.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73231.html Dodam że po korekcje kąta a4 jeszcze gorzej się zbiera Przedtem na 1/2/3 biegu dobrze ciągła, teraz 2/3/4/5/6 coś go trzyma, rozpędza się ale dużo gorzej
  4. Zrobiłem 004 BS po korekcie kąta Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73202.html
  5. Przemik jeszcze nie ruszałem tego kąta, więc logi będą takie same jak Ci wysyłałem Od złego kąta nie byłoby chyba takich problemów, czy się mylę ??
  6. Ok. Zobaczę jutro jak wyglądają wałki A jak wytłumaczysz fakt, że jak jadę na 5/6 zaczyna brakować mocy, wciskam sprzęgło, obroty spadają poniżej 1000, puszczam dodaje gazu i już ciągnie ?? Dzięki za zainteresowanie tematem
  7. Ale gdyby to była wina zaworów to chyba ciężko by palił i w ogóle nie jechał ??
  8. Kumpel nie ma auta po chipie, seria. Ale ja mam Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70018.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70022.html
  9. Nówka. Zachowanie auta: Rozpędzam go na 3 cim biegu od 1500 obrotów dochodzi do 3800-3900 i nagle nie ma reakcji na gaz a auto szarpnie i gwałtownie traci moc przy czym spadają obroty a pedał ciągle w podłodze
  10. Też to zauważyłem. Podjechałem do kumpla z identycznym silnikiem i bez jakichkolwiek problemów, przepieliśmy przepływkę i żadnej poprawy Dodam że moja powędrowała do niego i autko szło jak burza bez żadnych problemów
  11. Witam Tak jak w temacie, proszę o analizę logów dynamicznych Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72745.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72738.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72743.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72744.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72732.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72741.html Czy masz trudności z prawidłowym wyborem prefix-u!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu Przepraszam, przypadkowo pominąłem. Dzięki
  12. Patelnia Robi Robotę [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 14:58_________________________________________________
  13. Witam Koledzy co możecie powiedzieć na temat tych logów ?? Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70029.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70018.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70020.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70026.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70019.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70023.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70022.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70025.html BS Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70024.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70027.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70021.html
  14. Byłbym wdzięczny [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 11:58_________________________________________________
  15. Coś więcej możesz powiedzieć czy tylko o zapłonie ?
  16. Max Temp jaką udało mi się uzyskać to około 75 ;/[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:03_________________________________________________Witam Ponownie Uporałem się z Termostatem ... Zagrzałem auto i ponownie zrobiłem logi Po wymianie termostatu, autko ma jakby mniej mocy, pomijając to że dalej mocy nie ma wcale na większych obrotach i 5 6 biegu
  17. Dzięki za szeroką odpowiedz.. Sprawa termostatu nie jest mi obca w 2.5 i tak jak mówisz przydałoby się również zając rozrządem tym bardziej że jest już jego pora.. Jednak problem tkwi w dziwnym zachowaniu auta, braku mocy itp..
  18. Tzn. ze dostep trudny... hmm no to niech nie wymienia - w sumie 60* jak na TDi wystarczy... Fakt dostęp trudny, ale trzeba to zrobić
  19. Tylko że on się nie chce za ch** zagrzać, termostat jest raczej padnięty
  20. Rozrząd był robiony jakieś 40 tyś temu. Zaraz zrobię 000 i 001[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 16:17_________________________________________________001

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.