Treść opublikowana przez BizoOn
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Szczerze mówiąc nie wiem, bo wymiana rozrządu była robiona jeszcze przez poprzedniego właściciela Ale wydaję mi się że tak jak mówiłeś jest coś nie tak z nastawnikiem
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Miał jakieś 50 Tyś temu
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73268.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73254.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73258.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73256.html 001 i 004D Nie zapisało się ;/ Będe musiał jutro zrobić jeszcze raz Myślę o tym nastawniku i ostatnio miałem błąd 00526 czyli jak dobrze kojarzę błąd wiążący się z nastawnikiem
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Proszę 018 i 000 Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73230.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73231.html Dodam że po korekcje kąta a4 jeszcze gorzej się zbiera Przedtem na 1/2/3 biegu dobrze ciągła, teraz 2/3/4/5/6 coś go trzyma, rozpędza się ale dużo gorzej
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Zrobiłem 004 BS po korekcie kąta Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73202.html
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Ok. Spróbuje ustawic jutro
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Przemik jeszcze nie ruszałem tego kąta, więc logi będą takie same jak Ci wysyłałem Od złego kąta nie byłoby chyba takich problemów, czy się mylę ??
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Ok. Zobaczę jutro jak wyglądają wałki A jak wytłumaczysz fakt, że jak jadę na 5/6 zaczyna brakować mocy, wciskam sprzęgło, obroty spadają poniżej 1000, puszczam dodaje gazu i już ciągnie ?? Dzięki za zainteresowanie tematem
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Ale gdyby to była wina zaworów to chyba ciężko by palił i w ogóle nie jechał ??
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Kumpel nie ma auta po chipie, seria. Ale ja mam Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70018.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70022.html
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Nówka. Zachowanie auta: Rozpędzam go na 3 cim biegu od 1500 obrotów dochodzi do 3800-3900 i nagle nie ma reakcji na gaz a auto szarpnie i gwałtownie traci moc przy czym spadają obroty a pedał ciągle w podłodze
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Też to zauważyłem. Podjechałem do kumpla z identycznym silnikiem i bez jakichkolwiek problemów, przepieliśmy przepływkę i żadnej poprawy Dodam że moja powędrowała do niego i autko szło jak burza bez żadnych problemów
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Witam Tak jak w temacie, proszę o analizę logów dynamicznych Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72745.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72738.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72743.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72744.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72732.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72741.html Czy masz trudności z prawidłowym wyborem prefix-u!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu Przepraszam, przypadkowo pominąłem. Dzięki
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Patelnia Robi Robotę [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 14:58_________________________________________________
-
[B5 ALG] AUDI B5 2.8 ALG QUATTRO
Q Skóra
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
Witam Koledzy co możecie powiedzieć na temat tych logów ?? Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70029.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70018.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70020.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70026.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70019.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70023.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70022.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70025.html BS Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70024.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70027.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_70021.html
-
[B5 AKN] 2.5 TDI w Avancie. Modów i inwestycji ciąg dalszy :P 1-szy post :)
Dbaj o Silnik
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Byłbym wdzięczny [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 11:58_________________________________________________
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
Coś więcej możesz powiedzieć czy tylko o zapłonie ?
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
BS 000
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
Max Temp jaką udało mi się uzyskać to około 75 ;/[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:03_________________________________________________Witam Ponownie Uporałem się z Termostatem ... Zagrzałem auto i ponownie zrobiłem logi Po wymianie termostatu, autko ma jakby mniej mocy, pomijając to że dalej mocy nie ma wcale na większych obrotach i 5 6 biegu
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
Dzięki za szeroką odpowiedz.. Sprawa termostatu nie jest mi obca w 2.5 i tak jak mówisz przydałoby się również zając rozrządem tym bardziej że jest już jego pora.. Jednak problem tkwi w dziwnym zachowaniu auta, braku mocy itp..
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
Tzn. ze dostep trudny... hmm no to niech nie wymienia - w sumie 60* jak na TDi wystarczy... Fakt dostęp trudny, ale trzeba to zrobić
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
Tylko że on się nie chce za ch** zagrzać, termostat jest raczej padnięty
-
[B5 AFB] Proszę O pomoc w Analize Logow
Rozrząd był robiony jakieś 40 tyś temu. Zaraz zrobię 000 i 001[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 16:17_________________________________________________001