Treść opublikowana przez BizoOn
-
Wałbrzych
Czyli tylko 4 chętnych
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Panowie, zauważyłem ze w przepustnicy jest oderwany jeden kawałek ( Zdjęcie ) i ktoś złapał to opaską i zacisnął, niby się trzyma ale czy to może mieć jakiś wpływ na zachowanie auta ?? ---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 19:52 ---------- Logi Statyczne Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76374.html Grupy: 004,004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76380.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76378.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76377.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76375.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76381.html Dynamiczne niestety się nie zapisały
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Postaram się zrobić jak najszybciej. Miałem nadzieję że to jednak nastawnik
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Nastawnik po regeneracji. Poprawy brak ...
-
Wałbrzych
Panowie ale konkretnie w którym miejscu koło tego reala ??
-
Wałbrzych
1. beemek88 2. BizoOn ( Jak Uruchomię Auto )
-
Brutus i jego ARM
Też kiedyś miałem pomysł na lampy, ale jednak nie będą pasować do tego koloru Ale za to lusterka nie były by złe w czerni Brutus
-
Brutus i jego ARM
Podchodzi Podchodzi
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Zdemontowałem Sterownik, wysłałem do sprawdzenia i okazało się że jest uszkodzony W poniedziałek wróci z naprawy
-
Brutus i jego ARM
Ja mam Czarną. Maluj
-
Wałbrzych
KFC dobra myśl :D ---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:33 ---------- Żadnej koleżanki nie będzie ? Sami Panowie ?
-
Wałbrzych
Panowie to co 16.03 ?? Gdzie ??
-
Brutus i jego ARM
W końcu mój kolor V6 !! Szkoda że bez Quattro
-
Wałbrzych
Myślałem o przyszłym tygodniu Teraz nie mam jak
-
Wałbrzych
Można coś ogarnąć w przyszłym tygodniu
-
Czarny AVANT AVG skóra 19"ABT kolejne auto do roboty
Wielkie to kółko się wydaję ;D
-
Wałbrzych
Panowie, kiedy jakiś spot ?
-
[B5 ABC] zakup drugiego a4
Sporo roboty, ale kolor na +
-
[B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
Ciekawy kolor Ramkę grilla na czarno
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
- [B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Przód o tym charakterze i w tym kolorze - marzenie Pomarańcz jak najbardziej na +- [B5 ADR] Czerwony Sedan 18 prezent :D
Tak jak wszyscy lampy, spoiler out- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Czarna B5 ma potencjał Kolor jak najbardziej na +- [B5 AAH] Chwilowo prawie seria
Plany dobre Ale większe kółko by się przydało i do ziemi- [B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Rozrząd na wiosnę planuje wymieniać więc wtedy będzie ustawiany Może zregenerował czy wymieniłbym ten nastawnik ?? - [B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)