Treść opublikowana przez BizoOn
-
Jaki Kolor Felg
Polerowane miałem chciałbym teraz coś innego
-
Jaki Kolor Felg
No niby tak, zobaczymy
-
Jaki Kolor Felg
Wracając do felg myślę że grafit będzie najbardziej odpowiedni
-
Jaki Kolor Felg
Fajnie może i wygląda ale tylko z bliska, z daleka już tak pięknie nie jest
-
Jaki Kolor Felg
chrom chrom bo czarny zleje się z grillem i będzie kup*
-
Jaki Kolor Felg
Myślałem że mówisz o znaczku na grillu ale może to i jest pomyśl
-
Jaki Kolor Felg
Znaczek w kolor nadwozia ??
-
Jaki Kolor Felg
Może, ale jak widać cisza. Może faktycznie ten czarny
-
Jaki Kolor Felg
Ale grafit i niebieski ? Nie wiem już sam co podejdzie ...
-
Jaki Kolor Felg
No niby tak... ale czarny pomniejszy koło
-
Jaki Kolor Felg
Przemyśleć mogę, ale z racji tego że sam to będę malował ( a czasu mam mało ) chyba Twoja opcja nie wypaliłaby
-
Jaki Kolor Felg
Kiedyś miałem czerwone ale chyba do tego koloru nie za bardzo
-
Jaki Kolor Felg
Za dużo roboty byłoby z takim zabiegiem, a co powiesz na grafit ??
-
Jaki Kolor Felg
S-line nie ma za bardzo rantu którego można byłoby zrobić w kolorze nadwozia
-
Jaki Kolor Felg
Witam Nie mam lepszego zdjęcia ale tak mniej więcej chciałbym usłyszeć jaki proponujecie kolor felg do tej budy ??
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Myślę że pójdą w grafit
-
Wałbrzych
Panowie jak się zmienia tytuł wątku w "Moja A4" ?? Bo za Ci** nie mogę zmienić
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Wal na czarno albo ciemny grafit i będzie malina
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Wpadły nowe sprężynki, buda poszła troszkę w dól Jakby ktoś był zainteresowany mam stare na sprzedaż ..
-
Wałbrzych
Inne jest to logiczne ale miałem sprężyny z ośki tylne i quattro i różnicy jakiejś strasznej nie było widać
-
Wałbrzych
Panowie czym różnią się sprężyny z ośki a4 b5 od quattro ?>?
- [ALL B5] 2.5 QuaTTro
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Dobra to co mam w końcu zrobić ?
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Panowie. Nastawnik był regenerowany tydzień temu
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Jeżeli poprawy nie ma. To została pompa ?