Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwykłe 1,8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Pewnego dnia stałem się posiadaczem pięknej A4 1,8T z końca 1996r. Kupiłem ją za moim zdaniem niską cenę, jest troszkę do roboty ale same pierdoły. Typu zacinający się centralny czy nie otwierająca się jedna szyba. Przebiegu ma licznikowo 198tyś km, prawdziwy nieznany. Skóra jest, klima jest, elektryka prawie pełna jest, ksenon jest. Lampy przednie Depo z oryginalnym ksenonem, tylne jakieś chińskie. Pierwszym zakupem są oryginalne felgi 17".

Teraz zbieramy kasiorkę na Wahacze, Hamulce i zawias -40mm.

zdjcie.JPG

403552_373617286024443_100001285252740_1036570_1282625946_n.jpg

Jest i nowa Fela.

561382_375800609139444_100001285252740_1041928_2092318057_n.jpg

Opublikowano

:hi:

Tylna lotka do i chrom na lusterkach do wyrzucenia. Zapodaj biały kierunek boczny. Zdjęcia strasznie marne. Nie ma środka.

Co do ksenona bez spryskiwaczy :facepalm: No i te lampy tylne to tylko zmiana na oryginalne I lub II fl.

Oby ci dobrze służył :)

Opublikowano

Avusy :ok:

Autko do wypieszczenia, te tylne lampy prawdopodobnie DEPO (miałem idento i były DEPO) jakość nie powala, ale mogą się podobać.

Baza do modów dobra, osobiście zazdroszczę koledze motorowni...

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem jako takie zdjęcia.

DSC_0028.JPG

DSC_0030.JPG

DSC_0032.JPG

DSC_0050.JPG

DSC_0052.JPG

DSC_0056.JPG

DSC_0059.JPG

DSC_0064.JPG

DSC_0067.JPG

Opublikowano

- klamki w kolor nadwozia

- białe boczne kierunki na błotnikach

- jakis kit do tych 17ek bo narazie kogut:decayed: zdało by sie przynajmniej -30:wink:

Opublikowano
  • Autor

Kierunki będą. A co do kitu, to zastanawiam się nad jakimś Tanim gwintem.

Opublikowano

szerokoo :) co to za szkło ?

Opublikowano

Dobreee A4 :decayed: Kiedy Foty mi cykniesz bo widzę że ładne Ci wychodzą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

slo, samyang fish-eye

bizon, zawsze do dyspozycji, jak będzie ładna pogoda to na Galerii na parkingu można.

Opublikowano

Mam lepsze miejscówki :decayed:

Opublikowano
Mam lepsze miejscówki :decayed:

Dla fisha wszedzie jest dobrze:decayed:

Opublikowano

Ja bym proponował umyć skórę - zestaw Gliptone + szczotka i skóra pojaśnieje w oczach !

Opublikowano
  • Autor

bizon, jakieś propozycje?:naughty:

Opublikowano

O biała podsufitka:decayed:

Odzwyczailem się od takiego widoku:grin:

Opublikowano

Felgi super :slina:

Zrób coś z tymi chromami. Zamontuj spryskiwacze do xsenona. Halo wstaw.

Musze powtórzyć felgi super :)

Opublikowano
  • Autor

Chromy na lustrach zostawię. d*py nie urywa, ale nie jest też najgorzej.

Opublikowano

Jest fajna miejscówka koło strzegomia albo w stronę walimia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie zauważył tych ogromnych paneli na głośniki w przednich drzwiach?:kox:

Poprzedni właściciel zamontował nagłośnienie Hertza a radio Najtańsza China:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.