Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BizoOn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BizoOn

  1. ACzwóreczka Sprzedana ..
  2. No właśnie są razem z takimi oponami
  3. Siema Mam szybkie pytanie Wejdą do mojej B5 8.5J 245/40/19 ?? ET 30
  4. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie ja chętnie tylko pompy do tego czasu na pewno nie ogarnę, brak czasu
  5. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ta z którą leciałeś miała 150, chyba że mi coś umkło A Moja 190 obstawiała tyły żeby nikt się nie wpier** Tak to sobie tłumacze bo żal mi d*pę ściska. Muszę ogarnąć pompę i wtedy będzie można gadać A grafitowa 2.5 Ryje beret
  6. Na szczęście nie Moje
  7. Nowe Blachy
  8. Cały czas się zastanawiam czy malować dach pod kolor lusterek i felg ??
  9. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Zrobienie logów to nic trudnego
  10. BizoOn odpowiedział(a) na emilo a4 temat w Układ Jezdny
    Pewnie padł sterownik
  11. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Będę Na Setę. Widzę że będzie jakieś 2.5
  12. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie kleimy jakiegoś spota ?
  13. Dzięki. Podoba mi się ten czerwony "rancik"
  14. Mógłbyś zrobić zdjęcie felg ? Ogólnie za***ista
  15. 3 X NIEZNISZCZALNE 2.5 TDI
  16. Proponuję zmienić bieg
  17. Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  18. Też właśnie o tym myślałem, i tak zrobię ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- Przemik, wyszedłem z domu i z ciekawości wypiąłem wtyczkę od wtrysku sterującego, i w środku był olej, skąd on mógł się tam wziąść ?? ---------- Post dopisany 02-07-2012 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 18:36 ---------- Panowie mam okazję zamienić moją pompę na inną.. Zrobiłem logi grupy 004 tej drugiej pompy, opłaca się ją wkładać ??? Statyczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  19. Niezniszczalne 2.5 Tył Robi robotę ...
  20. Też mi się podoba Wiatrak strzelił i chłodnica się posypała
  21. ---------- Post dopisany 27-06-2012 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 20:08 ----------
  22. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie może zbierzemy grupkę która naprawdę chciałaby się spotykać raz czy dwa razy w tygodniu, poprzeganiać autko, poganiać się z innymi, pogadać ??
  23. Dzięki za szybką i konkretną pomoc, pompa miała być wymieniana w następnym tygodniu ale wczoraj w nocy strzelił mi wiatrak i muszę w pierwszej kolejności nim się zając ... Poszedł cały płyn w kilka sekund ...
  24. Witam Panowie mam okazję wymienić swoją pompę, i tu pojawia się pytanie jak NAJSZYBCIEJ wymienić pompę wtryskową ?? Dodam że silnik 2.5 TDI AFB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.