Treść opublikowana przez BizoOn
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
ACzwóreczka Sprzedana ..
-
Felgi. Wejdą ?
No właśnie są razem z takimi oponami
-
Felgi. Wejdą ?
Siema Mam szybkie pytanie Wejdą do mojej B5 8.5J 245/40/19 ?? ET 30
-
Wałbrzych
Panowie ja chętnie tylko pompy do tego czasu na pewno nie ogarnę, brak czasu
-
Wałbrzych
Ta z którą leciałeś miała 150, chyba że mi coś umkło A Moja 190 obstawiała tyły żeby nikt się nie wpier** Tak to sobie tłumacze bo żal mi d*pę ściska. Muszę ogarnąć pompę i wtedy będzie można gadać A grafitowa 2.5 Ryje beret
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Na szczęście nie Moje
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Nowe Blachy
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Cały czas się zastanawiam czy malować dach pod kolor lusterek i felg ??
-
Wałbrzych
Zrobienie logów to nic trudnego
-
Problem z abs
Pewnie padł sterownik
-
Wałbrzych
Będę Na Setę. Widzę że będzie jakieś 2.5
-
Wałbrzych
Panowie kleimy jakiegoś spota ?
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Dzięki. Podoba mi się ten czerwony "rancik"
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Mógłbyś zrobić zdjęcie felg ? Ogólnie za***ista
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
3 X NIEZNISZCZALNE 2.5 TDI
-
Czuć brak mocy po 4 500 obr
Proponuję zmienić bieg
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
Też właśnie o tym myślałem, i tak zrobię ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- Przemik, wyszedłem z domu i z ciekawości wypiąłem wtyczkę od wtrysku sterującego, i w środku był olej, skąd on mógł się tam wziąść ?? ---------- Post dopisany 02-07-2012 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 18:36 ---------- Panowie mam okazję zamienić moją pompę na inną.. Zrobiłem logi grupy 004 tej drugiej pompy, opłaca się ją wkładać ??? Statyczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Niezniszczalne 2.5 Tył Robi robotę ...
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Też mi się podoba Wiatrak strzelił i chłodnica się posypała
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
- [ALL B5] 2.5 QuaTTro
---------- Post dopisany 27-06-2012 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 20:08 ----------- Wałbrzych
Panowie może zbierzemy grupkę która naprawdę chciałaby się spotykać raz czy dwa razy w tygodniu, poprzeganiać autko, poganiać się z innymi, pogadać ??- Pompa Vp44
Dzięki za szybką i konkretną pomoc, pompa miała być wymieniana w następnym tygodniu ale wczoraj w nocy strzelił mi wiatrak i muszę w pierwszej kolejności nim się zając ... Poszedł cały płyn w kilka sekund ...- Pompa Vp44
Witam Panowie mam okazję wymienić swoją pompę, i tu pojawia się pytanie jak NAJSZYBCIEJ wymienić pompę wtryskową ?? Dodam że silnik 2.5 TDI AFB - [ALL B5] 2.5 QuaTTro