Treść opublikowana przez Caporeira
-
Bagażnik w Avancie
Oglądałem A6 Avanta kolegi i on np ma pod tą matą oryginalny, dobrze dopasowany styropian. W A4 czegoś takiego nie było ? Tz na razie nic konkretnego nie chce wozić, ale tylko pytam bo widzę coraz mniej zalet Avanta (wiele ludzi mi mówi że w sedanie ma taki sam lub większy bagażnik )
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Nie było łatwo, ale jakoś się dostałem i odczytałem numer z bt. Niestety jest to dość "niski" numer 8P0 862 335 D Czy w taki razie da się coś z tym zrobić aby odczytywało kontakty i historie połączeń z telefonu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, chcę nabyć felgi aluminiowe 16" najlepiej z oponami letnimi, ale opony to nie priorytet. Może ktoś ma na zbyciu ?
-
Bagażnik w Avancie
Ok , w takim razie zaopatrzę się w koło Ale jeszcze jedno pytanie odnośnie bagażnika i przewożenia ciężkich rzeczy. Czy Wasze bagażniki z B6 Avant też tak wyglądają pod wykładziną ? IMG_20120717_204429....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120717_204456....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120717_204422....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Na pierwszym zdjęciu zaznaczyłem jaka jest wolna przestrzeń pomiędzy podłogą a wykładziną. Przez taką przestrzeń przewożenie ciężkich przedmiotów staje się niemożliwe, jak temu zaradzić ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Też nie wydaje mi się schowek najlepszą opcją, ale z tego co trochę czytałem to ludzie tak robią Jakie miejsce radzisz na to radio ? Zastanawiałem się również nad tylnim podłokietnikiem (miejsce apteczki) Ale to też średnie oraz tymczasowe rozwiązanie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witajcie, chciałem podpiąć CB w swoim B6 Avancie. Moje radyjko jest dość duże (CB Radio Alan 48 Plus w CB Radia i anteny CB Radia SklepAntena.pl - Anteny, Telewizja naziemna i satelitarna, CB Radia, DVB-T, dekodery, splitery), więc raczej zostaje mi schowek po stronie pasażera. Ale pytanie, którędy ciągnięcie kabel od anteny ? W podsufitce, podłogą ? Którędy wpuszczacie kabel do środka od anteny ? Próbowałem przez bagażnik, ale klapa trochę ten kabel przycina. Druga sprawa, to sztukujecie kabel antenowy ? Bo od bagażnika do schowka nie dostanie. Jak załatwiacie sprawę głośnika od CB skoro jest on chowany w schowku ?
-
Bagażnik w Avancie
Mama dwa pytania o bagażnik w moim Audi. Mianowicie, jest to kombi czyli samochód przystosowany do przewożenia większej ilości "rzeczy". Na podłodze bagażnika jest taka składana, 3 częściowa "sztywna mata" a pod nią jakieś 10 centymetrów wolnej przestrzeni i plastikowa podłoga. Na tej macie nie da się przewozić bardzo ciężkich przedmiotów gdyż ona się załamie, ale czy to normalne że to tak jest rozwiązane ??? Drugie pytanie to, wozicie w tym bagażniku koło zapasowe, dojazdów-kę czy zestaw naprawczy ? Ja mam styropiany pod zestaw naprawczy, ale wolałbym koło, wejdzie tam bez problemu ?
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Nie mam jeszcze kabelka Ale się przymierzam do zakupu. Tylko dalej nie wiem czy wystarczy samo KKL czy musi mieć szybę CAN (B6 końcówka 04'). A może reset ustawień coś pomoże ? http://www.nitnelav.com/BT/BT12.jpg
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Ja mam tylko takie opcje jak na zdjęciach: IMG_20120713_183533....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120713_182223....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120713_182233....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Więc nie wiele Jak można sprawdzić tego bluetootha (w engineering mode) ? Oraz czy można zmienić tego bluetootha aby miał więcej możliwości ? Ktoś też kiedyś pisał że powinien również odtwarzać powiadomienia np z Yanosika, a u mnie niestety mimo aktywnego połączenia bluetooth komunikaty są tylko w telefonie.
-
Jazda w dzień na światłach, a podświetlenie radia Gamma
Ja podobny problem mam z radiem RNS E, czy ktoś to jakoś rozwiązał ?
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Ten czujnik może mieć znaczenie np w zimie - do ssania, wiedząc jaka jest temperatura na zewnątrz może dawkować odpowiednio paliwo. Ale nie mogę wymyślić jakie zadanie może spełniać przy pracy klimatyzacji, bo raczej powinien pod uwagę brać temperaturę z czujnika który jest w środku samochodu ?
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Dzięki, ale jeszcze takie pytanie, czy błędne wskazania tego czujnika mogą wpływać niekorzystnie na inne systemy ? Np na climatronica ? PS. Czy można ten czujnik sprawdzić jego poprawność np miernikiem ?
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Dzięki Panowie, idę go szukać PS. Gdzie można szukać części, ich numerów i lokalizacji (coś na zdjęciu powyżej) ?
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Witam, czasami na FISie wyświetla mi się temperatura powietrza jak jest na zewnątrz. Temperatura ta jest trochę przekłamana, dlatego chciałem zlokalizować ten czujnik i zobaczyć co z nim jest nie tak ? Może jest za blisko silnika, bo zawyża temperaturę ? Gdzie mogę szukać tego czujnika i jak on wygląda ? Silnik to 1.9 TDI
-
Podrapane plastiki
Witam ,znalazłem jeden temat ale dotyczył on modelu B5 dlatego rozpocząłem nowy, ale też nie było w nim żadnych zdjęć (efektu końcowego). A mój model jest z końca 04'. Jeśli możesz to proszę podaj jakie hasła wpisać do wyszukiwarki albo podaj linka z tematów. Z góry bardzo dziękuje
-
Podrapane plastiki
Witam, mam podrapane plastiki między innymi na drzwiach w okolicach przycisków do szyb oraz oraz przy sprzączce otwierania podłokietnika. Tak na pierwsze oko wydaje mi się że podrapana jest jakaś warstwa ochronna (taka guma), czy ktoś miał coś takiego i jak sobie z tym poradził ?
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Możesz rozwinąć, bo jestem ciekaw jak to działa, jakie ma możliwości i co powinno działać ? Z góry dziękuje
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Studiuję instrukcję od RNS E na temat możliwości na jakie pozwala połączenie poprzez Bluetooth z telefonem na systemie Android, ale w niej niestety jest bardzo nie wiele na ten temat (na temat bluetootha). Czy macie jakieś większe doświadczenie lub jakieś instrukcję które pozwolą mi się doinformować na ten temat ? Może są jakieś ciekawe aplikacje w Google Play (w markecie), może można puszczać np stream przez bluetooth ? Ale podstawa to korzystanie z książki telefonicznej - u mnie coś to się nie ładuje na RNS :/ Dlatego chce na ten temat coś poczytać. Z góry dziękuje za wszelkie info
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich gorąco i serdecznie. Już od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna Audi , dlatego chce skorzystać w Waszych rad , opinii i wybrać dobry model. Pozdrawiam