Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Oglądałem A6 Avanta kolegi i on np ma pod tą matą oryginalny, dobrze dopasowany styropian. W A4 czegoś takiego nie było ? Tz na razie nic konkretnego nie chce wozić, ale tylko pytam bo widzę coraz mniej zalet Avanta (wiele ludzi mi mówi że w sedanie ma taki sam lub większy bagażnik )
  2. Nie było łatwo, ale jakoś się dostałem i odczytałem numer z bt. Niestety jest to dość "niski" numer 8P0 862 335 D Czy w taki razie da się coś z tym zrobić aby odczytywało kontakty i historie połączeń z telefonu ?
  3. Panowie, chcę nabyć felgi aluminiowe 16" najlepiej z oponami letnimi, ale opony to nie priorytet. Może ktoś ma na zbyciu ?
  4. Ok , w takim razie zaopatrzę się w koło Ale jeszcze jedno pytanie odnośnie bagażnika i przewożenia ciężkich rzeczy. Czy Wasze bagażniki z B6 Avant też tak wyglądają pod wykładziną ? IMG_20120717_204429....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120717_204456....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120717_204422....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Na pierwszym zdjęciu zaznaczyłem jaka jest wolna przestrzeń pomiędzy podłogą a wykładziną. Przez taką przestrzeń przewożenie ciężkich przedmiotów staje się niemożliwe, jak temu zaradzić ?
  5. Też nie wydaje mi się schowek najlepszą opcją, ale z tego co trochę czytałem to ludzie tak robią Jakie miejsce radzisz na to radio ? Zastanawiałem się również nad tylnim podłokietnikiem (miejsce apteczki) Ale to też średnie oraz tymczasowe rozwiązanie.
  6. Witajcie, chciałem podpiąć CB w swoim B6 Avancie. Moje radyjko jest dość duże (CB Radio Alan 48 Plus w CB Radia i anteny CB Radia SklepAntena.pl - Anteny, Telewizja naziemna i satelitarna, CB Radia, DVB-T, dekodery, splitery), więc raczej zostaje mi schowek po stronie pasażera. Ale pytanie, którędy ciągnięcie kabel od anteny ? W podsufitce, podłogą ? Którędy wpuszczacie kabel do środka od anteny ? Próbowałem przez bagażnik, ale klapa trochę ten kabel przycina. Druga sprawa, to sztukujecie kabel antenowy ? Bo od bagażnika do schowka nie dostanie. Jak załatwiacie sprawę głośnika od CB skoro jest on chowany w schowku ?
  7. Mama dwa pytania o bagażnik w moim Audi. Mianowicie, jest to kombi czyli samochód przystosowany do przewożenia większej ilości "rzeczy". Na podłodze bagażnika jest taka składana, 3 częściowa "sztywna mata" a pod nią jakieś 10 centymetrów wolnej przestrzeni i plastikowa podłoga. Na tej macie nie da się przewozić bardzo ciężkich przedmiotów gdyż ona się załamie, ale czy to normalne że to tak jest rozwiązane ??? Drugie pytanie to, wozicie w tym bagażniku koło zapasowe, dojazdów-kę czy zestaw naprawczy ? Ja mam styropiany pod zestaw naprawczy, ale wolałbym koło, wejdzie tam bez problemu ?
  8. Nie mam jeszcze kabelka Ale się przymierzam do zakupu. Tylko dalej nie wiem czy wystarczy samo KKL czy musi mieć szybę CAN (B6 końcówka 04'). A może reset ustawień coś pomoże ? http://www.nitnelav.com/BT/BT12.jpg
  9. Ja mam tylko takie opcje jak na zdjęciach: IMG_20120713_183533....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120713_182223....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_20120713_182233....jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Więc nie wiele Jak można sprawdzić tego bluetootha (w engineering mode) ? Oraz czy można zmienić tego bluetootha aby miał więcej możliwości ? Ktoś też kiedyś pisał że powinien również odtwarzać powiadomienia np z Yanosika, a u mnie niestety mimo aktywnego połączenia bluetooth komunikaty są tylko w telefonie.
  10. Ja podobny problem mam z radiem RNS E, czy ktoś to jakoś rozwiązał ?
  11. Ten czujnik może mieć znaczenie np w zimie - do ssania, wiedząc jaka jest temperatura na zewnątrz może dawkować odpowiednio paliwo. Ale nie mogę wymyślić jakie zadanie może spełniać przy pracy klimatyzacji, bo raczej powinien pod uwagę brać temperaturę z czujnika który jest w środku samochodu ?
  12. Dzięki, ale jeszcze takie pytanie, czy błędne wskazania tego czujnika mogą wpływać niekorzystnie na inne systemy ? Np na climatronica ? PS. Czy można ten czujnik sprawdzić jego poprawność np miernikiem ?
  13. Dzięki Panowie, idę go szukać PS. Gdzie można szukać części, ich numerów i lokalizacji (coś na zdjęciu powyżej) ?
  14. Witam, czasami na FISie wyświetla mi się temperatura powietrza jak jest na zewnątrz. Temperatura ta jest trochę przekłamana, dlatego chciałem zlokalizować ten czujnik i zobaczyć co z nim jest nie tak ? Może jest za blisko silnika, bo zawyża temperaturę ? Gdzie mogę szukać tego czujnika i jak on wygląda ? Silnik to 1.9 TDI
  15. Witam ,znalazłem jeden temat ale dotyczył on modelu B5 dlatego rozpocząłem nowy, ale też nie było w nim żadnych zdjęć (efektu końcowego). A mój model jest z końca 04'. Jeśli możesz to proszę podaj jakie hasła wpisać do wyszukiwarki albo podaj linka z tematów. Z góry bardzo dziękuje
  16. Witam, mam podrapane plastiki między innymi na drzwiach w okolicach przycisków do szyb oraz oraz przy sprzączce otwierania podłokietnika. Tak na pierwsze oko wydaje mi się że podrapana jest jakaś warstwa ochronna (taka guma), czy ktoś miał coś takiego i jak sobie z tym poradził ?
  17. Możesz rozwinąć, bo jestem ciekaw jak to działa, jakie ma możliwości i co powinno działać ? Z góry dziękuje
  18. Studiuję instrukcję od RNS E na temat możliwości na jakie pozwala połączenie poprzez Bluetooth z telefonem na systemie Android, ale w niej niestety jest bardzo nie wiele na ten temat (na temat bluetootha). Czy macie jakieś większe doświadczenie lub jakieś instrukcję które pozwolą mi się doinformować na ten temat ? Może są jakieś ciekawe aplikacje w Google Play (w markecie), może można puszczać np stream przez bluetooth ? Ale podstawa to korzystanie z książki telefonicznej - u mnie coś to się nie ładuje na RNS :/ Dlatego chce na ten temat coś poczytać. Z góry dziękuje za wszelkie info
  19. Witam wszystkich gorąco i serdecznie. Już od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna Audi , dlatego chce skorzystać w Waszych rad , opinii i wybrać dobry model. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.